Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Kuidas enne e-sigaretti proovisite vabaneda sigaritest?

Recommended Posts

:lol: Hommikuti tekitab express-sitahäda korralikest ubadest värskelt jahvatatud kohv :lol:

Hommikune suits pärast esimest kohvisuutäit tekitas mul ühtepidi väsimuse tunde, teisipidi äratas mõistuse üles ja pani kopsud kinni. (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hommikusuits on nagu aamen kirikus. ennem käisin rõdul ja siis sitale, nyyd pulk näppu ja kangi panema. ilma tossuta mina hommikut alustada ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma teen iga hommik peale ärkamist suitsu, e-suitsu (psühho)

Üx väike viga on kyll tavasuitsu kõrval. Raibe ei ärata ja ei too eluvaimu sisse.

Dušši alla minnes ma veel suht magan (psühho)

Hommikusuitsul on aint üks eesmärk ja see on sitahäda tekitamine.

seda ka jah (Y):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikusuitsul on aint üks eesmärk ja see on sitahäda tekitamine.

:lol:

Hommikune suits tõmbab siiski öö otsa nikotiinivaeguses olnud organismi käima. E-suitsu peab ainult pisut pikemalt tegema, enne kui organismile pärale jõuab, seejärel saab juba pikemaid vahesid pidada.

Ja hommikune e-suits tundub märksa "kangem" kui päevane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui analooge tõmbasin, siis hommikune suits enne tööd oli "must have". Nüüd e-suitsuga on suht ükskõik, vahel teen ning vahel ei viitsigi e-suitsu tööle kaasa vedada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

37 aasta jooksul olen ühe korra tõsisemalt katsetanud. Mingi 18 aastat tagasi. Õhtul tegin viimase pläru ja kobisin magama. Esimene päev polnud väga vigagi. Teise päeva õhtuks olin sassis nagu märtsijänes. Traavisin mööda tuba edasi-tagasi kut loomaaia hunt ja ainult üks mõte vasardas peas- "Kurat, Suitsu tahaks!!!" Tuli siis pool kümme ikka kohalikku 24 tunnni poodi külastada.See peaaegu kaks päeva on olnud ka kõige pikem suitsuvaba auk peale 15-ndat eluaastat.

Viimasel ajal tikkus ligi kaks pakki päevas minema. Ja ikka selle kangema otsa omi. Tilga õli ka veel võtsid, vaat, et ei tule ka kolme pakiga välja. Kevadel proovisin vähendada. Et ehk saaks paki peale. No ei tulnud sellest miskit. Selline närv kogu aeg sees, et hoia ja keela. Ja kohe sihuke agresiivne ja norija ja... Vastik tõuk selline. Anna või iseendale üle kurgi. Kodurahu huvides lõppes ka see katsetus peagi.

Olles nüüd viis päeva jutti seda eed imenud proovisin siis ühe tubakajunni kah ära. No ega see Paramount nüüd mingi gurmee pole kunagi olnud aga see oli ikka täiesti uskumatu lebra. Nagu sibi seljas põleks vatijope või midagi sarnast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea jutt, mul oli ka kunagi ammu miski paus ja lõppes sellega, et naine läks ise poodi ja tõi paki ära. Ju ma muutusin ka vastikuks fuuriaks siis. :-)

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea jutt, mul oli ka kunagi ammu miski paus ja lõppes sellega, naine läks ise poodi ja tõi paki ära. Ju ma muutusin ka vastikuks fuuriaks siis. :-)

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

mul vedelevad suitsupakid arvutilaual, köögis, autos.....samas pole sealt yhtegi võtnud (psühho)

v.a korra pool suitsu ammu ja see oli paha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen korra niisama proovinud ja siis nätsude ja plaastritega, kõige paremini mõjusid nätsud, aga ikka oli mingi nõme vibra sees koguaeg. E-suitsuga harjutasin vaikselt analoogi tarbimisest välja. Võrreldes analoogiga ja digitaalsega tunnen ennast rohkem rahulolevana, tunnen meeleolult teistmoodi olevana, rahulik ja suudan ebameeldivate asjade peale mitte vihastada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tean mida Te tunnete! (psühho)

5 päeva ilma suitsuta olid kadunud aeg minu elust. Mäletan ainult piinavat suitsunälga ja soovi kõikidele lähedalviibijatele hammastega kõrri karata.

Aga praegu nagu Jeesuselgi - suitsupakid vanast ajast vedelevad jalus. Hea rahulik vaadata, et võin alati tõmmata kui tahan. Poole aasta jooksul pole tahtnud. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, mul on ka vanast ajast tubaka kotid koos paberiga kodus, ei teagi kellele neid kinkida. Igavesti kange tubakas oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enne e-suitsu, mõned aastad tagasi, proovisin nõelravi. Selle Nikostopp'i juures. On seal keegi hr. Mihkel. Pani nõelad kõrva, tulin koju. Sõin. Jõin õlu. Mõtlesin järele. Tahaks nagu suitsu. Närvitsesin paar tundi. Lõpuks naine ütles, et tee siis, kui nii väga tahad. Siis läks jälle sujuvalt edasi. Kusjuures mingit ropsimise tunnet küll ei tekkinud, nagu nõelamees oma kodukal väidab. Paar päeva hiljem läksin uuesti, sest neil nagu garantii 3 kuud. :D

Vana arvas, et paneme nõelad siis mõlemasse kõrva. OK. Toimis märgatavalt paremini, sest nagu koju jõudsin, nii suits näkku läks. :D Digisuitsuga on kõik norm. Niipalju siis posijatest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jummalasta lahe lugu. Ma miski aeg kusjuures mõtlesin nõelravi peale. Hea, et ei läinud raha kulutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ei saa mitte keegi aidata; suunata küll.

Ainult inimene ise saab ennast aidata.

Mul polnud kunagi mahajätmine mingi probleem, päevapealt ja mitte ainsatki kõrvalnähtu.

Seepärast ma teadsingi, et mul tubakast ja nikost tegelikult sõltuvust pole.

Ometi suitsetasin põhikoolist saati.

Kui teisi tegevusi saab kontrolli all hoida, siis suitsetamise tegevus on üks krdi kaval patsaan.

Võid mitu kuud või isegi aastat olla ilma, aga siis mõnikord kuskil õlleklaasi taga teed ühe ja sellest ühest saab häästi vaikselt ajapikku jälle igapäevane tõmbamine.

Jube rõve tunne on järgmisel päeval, kui tead, et oled pärast pikka pausi jälle komistanud.

Aga jah, tänu E-sigaretile on tubakas ja niko minust igaveseks lahkunud :)

Kuu jooksul vist mingi paaril õhtul õlleklaasi taga saab mentooliauru tõmmatud ja väga imelik on ka see, et tubaka lõhn tundub järjest jälgim, mistõttu võtsin vastu otsuse, et minu elamises ja autos on tubakas rangelt keelatud :)

 

Ma tean mitut näidet eluaegsedest koniorjadest, kes e-sigaretile üleminekuga on rääkinud tervise ja üleüldise heaolu märgatavast paranemisest, sealhulgas ise :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovitud paugu pealt maha jätta, nätsud, inhalaatorid ja suu sprey.

Kahe viimasega oleks kõige rohkem võimalust olnud, viimasega eriti.

Inhalaaatoriga tõmbas koguaeg üle. Lihtsam oli analoogi kiskuda.

Viimati oli suu sprey kasutusel, sellega oleks saanud kindlasti maha jätta. Suitsuisu tuli lasid seda möksi suhu ja no ei tea kas see pidigi nii töötama aga, igakord oleks tahtnud sisikonna välja ropsida. No vähemalt viis mõtted mujale. Mõned päevad möödasid sellega , viimasel päeval kasutasin seda juba päris vähe, aga siis oli midagi puudu ja mindi poodi. Üks võimalus oleks veel olnud üleelmine aastavahetus, viidi erakorralisele mandlilõikusele ja kui haiglast välja sain läks kohe suits ette ja samateed pidi prügikasti. No maitse oli nii rõve et anna olla, lõhn samuti. Aga samas kui sõpradega väljas sai chillitud ja enamus suitsumehed, siis ikka vahest sai proovitud. Vähemalt niikaua kuni jälle meeldima hakkas :P Kui ikka ise ei taha maha jätta, ega siis mina ka midagi teha ei saa :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korduvalt proovisin enne e-d maha jätta, nii nätsudega, kommidega, plaastritega kui ka lihtsalt päeva pealt. Kõige pikem analoogi vaba aeg tuli nätsusid ja komme tarvitades, vist mingi 2 nädalat kuni käis klõks ajus ära ja oli jälle pläru hambus. Ja isegi see 2 nädalat ei olnud päris suitsuvaba, hommikukohvi kõrvale oli ikka vaja üks suits ka teha :D

Eks need abivahendid aitavad ikka ainult siis kui endal piisavalt tahtmist on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka minu meelest on hommikud kõige raskemad.

Päevapeale nagu ei tunnegi seda vajadust, pahvid jälle pulka ja elu on ilus.

Eks asi ole suuresti harjumuses ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommik läheb kergemaks. 2 esimest kuud oli suht karm, eriti hommiku suhtes, kuid nüüd ok. 3 kuu

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paljudel on ka kindlasti tööl probleemiks harjumus. Tekib paus, siis minnakse suitsetama ja aetakse niisama möla suitsu kõrvale. Mul õnneks tööl suitsu nagunii eriti teha ei saanud , nii et mind see ka ei seganud. Kuna ma alles suht toores kogu selle teemaga, siis ma veel ei hõiska, et ei ole pläru ette pannud. Vahepeal olin 2 päeva ka ilma oma e-konita (samal ajal ei tõmmanud ka analoogi) ja siis tõmmates tundsin esimest korda kui nikotiin natuke pearinglust tekitas. Olen veidi pettunud muidugi maitsetes , erilist õuna maitset vedelikul (12mg Applemint) mida tõmban küll ei ole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Algul hakkasin vähem suitsetama. Umbes pool pakki päevas. Siis võtsin kapist välja skysmoke tanki mis oli pea aasta seal juba seisnud...võtsin tõõ juurde ainult 5 suitsu kaasa ja ülejäänud aja kimusin e-sigarit. Lõpuks arutasin töökaaslasega kes juba pikemat aega MODs tõmmanud on ja soovitas mulle Cloupor mini...Ostsin selle ja saan korraliku laksu kätte. Vedelike segan ise kuid aru saamatu veel kuidas peaksin tõmbama et aurustit hoida kuna traat kipub ikka kiirelt kärssama minema...kuus 2 tükki läinud...või on see normaalne? Harva olen siiamaani ka nv suurema peo ajal tava sigareti ette visanud kuid muidu hoidun neist eemale kuna meelbib kui hingeõhk ja näpud ei haise =) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coil/wick on kulu materjalid ja olenevalt tüübist ei peagi pikalt kestma - oleneb atist. Nädalas korra peaks ikka clearot hooldama ja nõrgemad coilid vajavad selle ajaga välja vahetamist.
Kui coilide kulu tundub suur olevat siis on lahendus ise ehitamine .... coilid kestavad pikalt ja vatt ei maksa midagi :D
Analoogi pealt auru peale minnes minu kogemuste kohaselt küll väga pabistama ei pea kui analoog ka vahel näppu juhtub .... analoog kaob ajaga ise ära ja mingi hetk muutub vastikuks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...