Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Kuidas enne e-sigaretti proovisite vabaneda sigaritest?

Recommended Posts

Mul on aspire atlantis. Mis vahe neil Klearomiseerijatel ja RBA - del on? Sest see atlantis on ka selle Klearomiseeria all. Sellele aspire atlantisele pidi suht kehv olema seda ise keerata vädetavalt. Olen seda analoogi vastikust juba tundnud kui teised kõrval haisevad sellega :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on aspire atlantis. Mis vahe neil Klearomiseerijatel ja RBA - del on? Sest see atlantis on ka selle Klearomiseeria all. Sellele aspire atlantisele pidi suht kehv olema seda ise keerata vädetavalt. Olen seda analoogi vastikust juba tundnud kui teised kõrval haisevad sellega :D 

 

lihtsal õeldes on RBA ainult keeratav :D (st.ise ehitad coil'i)

Klearomiseerijad (mul keel sõlmes nüüd) on kas vahetatava aurustus elemendiga (mida enamasti saab ka ise uuendada/keerata) nt. ProTank, Delta, Atlantis jne või mitte-vahetatavaga nt. CE4 :P

(näpud ka sõlmes nüüd)

 

siin laialdasem sõnaseletus http://e-suits.eu/topic/1543-sl%C3%A4ng-ja-l%C3%BChendid/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nätsud&plaastrid kogu muusika. Tegelikult polnud tahtmist maha jätta, alles siis kui tervis kääst minema hakkas ja iga õhtu pärast pakitäit tobi korraliku migreeni nautida sain, sai selgeks, et nonii, time to quit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...