Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kalle Jõgeva

Vamo laiali võtmine

Recommended Posts

Paar korda on kukkunud lihtsalt laual ümber ja see sisemine plaat koos nuppudega pööras ennast ära ja nüüd jama majas. Üritasin siis lahti võtta nagu on õpetustes ja vist selles ainukeses video youtubes näidatud. Ei õnnestunu - mul on korralikud würthi kullikad ja proovisin läbi mis iganes materjali ja lõpus juba vihane ning proovisin ka lihtsalt ilma materjalita kuid mis ei tule see ei tule - mida teha???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mässi ülemine ots riide sisse ja tõmba tangidega välja. Päris kõvasti on kinni aga tuleb sellegipoolest. Ettevaatust, et tõmbamisel liiga suurt hoogu sisse ei saa muidu rebid juhtmetega kogu sisikonna välja. Tagasi kinni käib sama moodi jõuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas hazar on Tartu kandi mees? tuleks sel juhul sinu juurest läbi ja laseks sul seda teha, ise olen küll 30 aastane 105 kg kaaluv jurakas kuid isegi täie jõuga punnitades loksutades ei tule kuidagi lahti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo nii nüüd järgmine häda käes - Ta nii palju kukkunud et vint ei pea enam ühtegi paaki korralikult otsas - mida keegi arvab mida teha sel juhul??? Ja ega tegelt ma ei otsiksikski lahendust kuna juba nädala teinud ego akuga ja t3s kangertechi paak, kuid oh näe hakkas teine peale nädalat kõvat kasutust juba coil väsima - ei tossu ja läbi ka tilgub ning luriseb :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

vamole on ka juppe saada(võiks kahepeale tellida kui huvi on, mul displayle uut klaasi vaja) http://www.stealthvape.co.uk/vamo-top-cap

Militar, võin Sulle homme tuua Vamo klaasi. Vastu tahan saada Sinu mõlkis klaasi+1€. Olen Tapal pühaba õhtuni.
Off-Topic :
mis teed sind siia peldikusse toovad? :D

Sa võid mulle arvutitargast kõrvaklapid tuua, endal läksid katki ja kardan, et tellides ei jõua esmaspäevaks kohale (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vamole on ka juppe saada(võiks kahepeale tellida kui huvi on, mul displayle uut klaasi vaja) http://www.stealthvape.co.uk/vamo-top-cap

Militar, võin Sulle homme tuua Vamo klaasi. Vastu tahan saada Sinu mõlkis klaasi+1€. Olen Tapal pühaba õhtuni.
Off-Topic :
mis teed sind siia peldikusse toovad? :D

Sa võid mulle arvutitargast kõrvaklapid tuua, endal läksid katki ja kardan, et tellides ei jõua esmaspäevaks kohale (N)

Ema tossutab seal Spinnereid, tulen puhastan vahepeal.

Võin, jah? No ma toon siis. Aga pane vajalik info @PS.

Kellelegi veel midagi sealkandis? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Militar, võin Sulle homme tuua Vamo klaasi. Vastu tahan saada Sinu mõlkis klaasi+1€. Olen Tapal pühaba õhtuni.

väga viis, pean enda omal selle klaasi kõigepealt kättesaama :)(kõlla kui siin oled)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo nii nüüd järgmine häda käes - Ta nii palju kukkunud et vint ei pea enam ühtegi paaki korralikult otsas - mida keegi arvab mida teha sel juhul??? Ja ega tegelt ma ei otsiksikski lahendust kuna juba nädala teinud ego akuga ja t3s kangertechi paak, kuid oh näe hakkas teine peale nädalat kõvat kasutust juba coil väsima - ei tossu ja läbi ka tilgub ning luriseb :(

Kusjuures enda vamo-l sama häda. See väiksem keere kulunud. Kusjuures kinnitan clearod otsa alati mõistlikult. Mõned korrad olen taskus asja kõveraks istunud ja ongi pe...es :( . Uue clearoga on enamvähem, aga mitte kauaks. Siin nüüd jupp olemas http://www.stealthvape.co.uk/electronic ... ACK-CHROME , aga postikulu teeb selle lulla liiga kulukaks. Mingit muud nodi sealt ka pole vaja tellida. Ainuke kui mitu hädalist kokku korjata ja nn. ühistellimus teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii,kuna enda v5 hakkas ka 9,9 näitama ja post august läbi ei tulnud(oli otsa tinutatud suur plönn)tuli vamo teha algosadeks.wiggl wiggl esmakordsel avamisel ei toimi,võib olla mitmendal.aitasid kruustangid,tugevam naaskel,haamer ja lootus et päris ribadeks ei löö.rõnga auke natuke rikkus aga lahti ta tuli.pluss juhe oli otsast ära.uueks tihendiks sobis hästi i16 coili pluss posti ümber käiv tihend.edu lammutamisel teistelegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stealthvape´st pärit top cap olemas ja positiivse poole pealt on v2 capi rõngas eemaldatav, nagu v4-jal jms. Halb on see, et 510 keere samasest pehmest plastiliinist. Tuleb pidevalt puhastada ja hellalt ümber käia. Originaalne keere pidas vastu umbes 5-6 kuud. Hooldades ja hoides saaks kindlasti kauem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Vamo5 alles veidi aega kasutuses, aga juba veidi logiseb. Tundub, et need keermed saavad ikka väga ruttu otsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on vist joppanud, igal pool sellega roomanud ja kolanud ja ei mingit probleemi :) ptüi, ptüi, ptüi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Vamo5 alles veidi aega kasutuses, aga juba veidi logiseb. Tundub, et need keermed saavad ikka väga ruttu otsa.

1,5 kuud ja veel ei logise (paar korda on koos Kaifuga maha veerend laualt) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Vamo5 alles veidi aega kasutuses, aga juba veidi logiseb. Tundub, et need keermed saavad ikka väga ruttu otsa.

1,5 kuud ja veel ei logise (paar korda on koos Kaifuga maha veerend laualt) :D

no mul oli 2 nädalat vana ja kohe olid keermed pm tuksis, lõpuks ei saanud enam clearotki otsa keerata, keermed andsid otsad

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe vamo keermed pidasid paar kuud vastu, teine püsib juba üle poole aasta vist.

Mõlema väärkohtlemine on olnud stabiilselt iganädalane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on Vamo5 alles veidi aega kasutuses, aga juba veidi logiseb. Tundub, et need keermed saavad ikka väga ruttu otsa.

Sama lugu oma Vamov5-ga.14 .mail läks tööle,korralikult hoitud,kukkunud pole,ettevaatlikult keermestatud ja tänaseks hoiab veel kuidagi aga loks on kõva.Kuidas sa ise probleemi lahendust näed?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama lugu oma Vamov5-ga.14 .mail läks tööle,korralikult hoitud,kukkunud pole,ettevaatlikult keermestatud ja tänaseks hoiab veel kuidagi aga loks on kõva.Kuidas sa ise probleemi lahendust näed

 

Ikka uus cap. Kahjuks ei ole materjali kvaliteet paranenud ja peab ikka väga hoolas olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...