Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kalle Jõgeva

Vamo laiali võtmine

Recommended Posts

Oskab keegi pakkuda, mis Vamo 3 viga võib olla? Kayfuni klooni otsa pannes näitab 9.9oomi ja ei tööta mitte kuidagi, aga kui Squape otsa paned ja kinni keerad, siis näitab suvalist väikest takistust (0.4 jne), samas kui keerad lahti siis näitab õiget takistust, aga clearo jääb otsas värisema nagu tallasaba. Korra kukkusin nii, et kere läks kõveraks, aga peale seda nagu töötas normaalselt, hiljem hakkas streikima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuni klemm peaks olema reguleeritav, keera välja poole :)

 

Logiseva clearo vastu keera Vamo võru ja ei logise ta enam midagi ;)

 

 

Vamol on +klemmi tihend(isolaator) ära väsinud (süüdi selles liiga kinni keeratud clearod), klemmi kergitamine ja tihendi kohendamine peaks esialgu aitama

 

 

 

 

Ed:

Kuramus ma kirjutasin siin enne pika jutu ära ja siis kadus korraks elekter (äike on pea kohal) .... :evil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi pakkuda, mis Vamo 3 viga võib olla? Kayfuni klooni otsa pannes näitab 9.9oomi ja ei tööta mitte kuidagi, aga kui Squape otsa paned ja kinni keerad, siis näitab suvalist väikest takistust (0.4 jne), samas kui keerad lahti siis näitab õiget takistust, aga clearo jääb otsas värisema nagu tallasaba. Korra kukkusin nii, et kere läks kõveraks, aga peale seda nagu töötas normaalselt, hiljem hakkas streikima.

Mul oli kunagi umbes sama probleem, viga oli vamo klemmil olevas kummitihendis(tihend katki ja klemmid lühises).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli kunagi umbes sama probleem, viga oli vamo klemmil olevas kummitihendis(tihend katki ja klemmid lühises).

Tänud vastajatele, ma ise arvasin ka, et tihend jamab- silmnähtavalt vigastatud pole, aga tihend on peaaegu + klemmiga tasa. Millega ma seda välja kergitan- pisikeste "kullinokkadeg" või tuleb lahti võtta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lase tavaline õmblusnõel otsast kuumaks, et metall pehmeks läheks, ja tee mingi 1mm konks 90kraadi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...