Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Innokin iTaste SVD

Recommended Posts

Krdi esmoke.fi pole mulle siiamaani tellimust väljastanud. 19 sai tellitud ja ei midagi. Neil lehel muidu kirjas, et pood läheb suvepuhkusele aga epood jääb ikkagi tööle veel. Kirja peale ka need klounid ei vasta. :x

120 euri seisab lihtsalt kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et 1 väke aku on pekkis neljast ( 2 pole proovinud veel)

Eile õhtul panin esimese ja kestis hommikuni. Teise panin sisse ja pm, 1,5h ja kõik.

Imelikid anomaaliad hakkasid tekkima, isegi kui näitas, et aku täis. Hakkas SVD-d lihtsalt väljalülitama, täiesti lambist. Eile laadisin kõil akud korralikult täis, aga yx aku näitas peale 3 min laadimist, et on täis (võibolla see ongi see sama pekkis 18350 aku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et 1 väke aku on pekkis neljast ( 2 pole proovinud veel)

Eile õhtul panin esimese ja kestis hommikuni. Teise panin sisse ja pm, 1,5h ja kõik.

Imelikid anomaaliad hakkasid tekkima, isegi kui näitas, et aku täis. Hakkas SVD-d lihtsalt väljalülitama, täiesti lambist. Eile laadisin kõil akud korralikult täis, aga yx aku näitas peale 3 min laadimist, et on täis (võibolla see ongi see sama pekkis 18350 aku)

Huvi pärast küsiks, et mis tootja akudega tegu on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ultrafire, fasttechist

 

Panin uue aku sisse (järjekorra nr 3)

Kõik töötab ilusti. Õhtul panen selle vigase aku laadima, kui näitab suht kohe täis olekut, siis prygikasti.

Samas need akud odavad, nii et suht kama2 (esiga)

Eeldan, et õhtul jõuan ka number 4 testida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ultrafire, fasttechist

 

Panin uue aku sisse (järjekorra nr 3)

Kõik töötab ilusti. Õhtul panen selle vigase aku laadima, kui näitab suht kohe täis olekut, siis prygikasti.

Samas need akud odavad, nii et suht kama2 (esiga)

Eeldan, et õhtul jõuan ka number 4 testida

Mis mässad, puhka parem (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ultrafire, fasttechist

 

Panin uue aku sisse (järjekorra nr 3)

Kõik töötab ilusti. Õhtul panen selle vigase aku laadima, kui näitab suht kohe täis olekut, siis prygikasti.

Samas need akud odavad, nii et suht kama2 (esiga)

Eeldan, et õhtul jõuan ka number 4 testida

Mis mässad, puhka parem (õlut)
et kui puhkan, siis suitsu ei ime ? (psühho)

Hea, et kõik akud panin kotti, muidu oleks pahasti olnud. Ok ego aku on maal olemas.

Hetkel ongi (õlut) , kylm ainult natukene, päikeat ka netu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krdi esmoke.fi pole mulle siiamaani tellimust väljastanud. 19 sai tellitud ja ei midagi. Neil lehel muidu kirjas, et pood läheb suvepuhkusele aga epood jääb ikkagi tööle veel. Kirja peale ka need klounid ei vasta. :x

120 euri seisab lihtsalt kinni.

 

mul sama jama :x:x mitte yks mats ei suvatse vastata mu tellimusele (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krdi esmoke.fi pole mulle siiamaani tellimust väljastanud. 19 sai tellitud ja ei midagi. Neil lehel muidu kirjas, et pood läheb suvepuhkusele aga epood jääb ikkagi tööle veel. Kirja peale ka need klounid ei vasta. :x

120 euri seisab lihtsalt kinni.

 

mul sama jama :x:x mitte yks mats ei suvatse vastata mu tellimusele (psühho)

mis krd pärast te sealt yldse tellisite :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milliseid akusi sealt fasttechist soovitate tellida, tahaks nii väikest kui ka suurt ja laadijat ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i2 charger(võib ka 4-se võtta) ja kollased ultrafire akud (18350)

Suutsin need samad just ostukorvi leida jah, oskad suuremaid ka soovitada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, mu SVD elektroonika on jupsima hakanud, ei saagi aru täpselt mis lahti. Läheb ise lambist lukku ja tundub, et nupp( see põhinupp) on kergelt lödiks läinud (vedru?). Mõtlesin et clerode viga, aga jupsib nii Iclear30 kui ka tankiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, mu SVD elektroonika on jupsima hakanud, ei saagi aru täpselt mis lahti. Läheb ise lambist lukku ja tundub, et nupp( see põhinupp) on kergelt lödiks läinud (vedru?). Mõtlesin et clerode viga, aga jupsib nii Iclear30 kui ka tankiga.

Kuidas lukku? Lööb korrkas 888 ette ja kaob off'i?

Share this post


Link to post
Share on other sites

888-t ei ole täheldanud, aga nagu vajutaks 3x ja läheb jah offi, siis peab jälle 3x vajutama

Mul tegi tal nii, kui oli vaikselt vedelikku kogunenud kontakti ümber. Tekitas mingisuguse lühise.

 

Kui natuke takistustraadiga mängisin, sain täpsemalt teada, kuidas isend käitub alapinge all. Kui näeb, et takistus on liiga madal, lihtsalt näitab oome ja vilgub punaselt, ei toimi. Lööb kinni siis, kui nupp on all ja töötamise ajal takistus kukub alla lubatud piiri rohkem kui ca pooleks sekundiks.

 

Vatitikk, hambaork ja võibolla natuke suruõhku nii otsikule kui isendile tegi mul asja korda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt, seda on hea teada, ma ise mõtlesin et lühisekaitse läheb tööle, aga ei nuputanud välja kustkohast see tuleb, algul arvasin et kehvad coilid, aga selle elimineerisin, eks jälgin edasi siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...