Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Innokin iTaste SVD

Recommended Posts

Kurat, mu SVD elektroonika on jupsima hakanud, ei saagi aru täpselt mis lahti. Läheb ise lambist lukku ja tundub, et nupp( see põhinupp) on kergelt lödiks läinud (vedru?). Mõtlesin et clerode viga, aga jupsib nii Iclear30 kui ka tankiga.

Kuidas lukku? Lööb korrkas 888 ette ja kaob off'i?

888-t ei ole täheldanud, aga nagu vajutaks 3x ja läheb jah offi, siis peab jälle 3x vajutama

mul oli sama jama

tuli välja, et aku oli pekkis, teiste akudega seda ei teinud. panin jälle yhe (sama) sisse ja hakkas jälle.

18350 fasttechist.

laadis väga lyhikest aega, samas rohelisest punaseni oli 10 min kysimus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krdi esmoke.fi pole mulle siiamaani tellimust väljastanud. 19 sai tellitud ja ei midagi. Neil lehel muidu kirjas, et pood läheb suvepuhkusele aga epood jääb ikkagi tööle veel. Kirja peale ka need klounid ei vasta. :x

120 euri seisab lihtsalt kinni.

 

mul sama jama :x:x mitte yks mats ei suvatse vastata mu tellimusele (psühho)

mis krd pärast te sealt yldse tellisite :roll:

Sest ma olen ise hetkel Soomes (doh)

Peleonist tellitud juba ootab nüüd kodus ja saan esmaspäeval proovida'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi on silmanud SVD-le sellist paelaga vutlarit, millega ta kindlalt kaelas ripuks? Häda selles, et ei kanna alati taskutega särki ja füüsiliselt aktiivse eluviisi juures pole püksitasku kõige kindlam variant...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi on silmanud SVD-le sellist paelaga vutlarit, millega ta kindlalt kaelas ripuks? Häda selles, et ei kanna alati taskutega särki ja füüsiliselt aktiivse eluviisi juures pole püksitasku kõige kindlam variant...

Viimati hakkas silma http://www.healthcabin.net/index.php?ma ... ts_id=8283

Pakk võib sealt tulla 3-4 nädalat :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle ajaga õmbleb neid ise kümme tükki valmis.

Müüsin täna nikoreksi pulga maha ja tellisin varuks veel ühe SVD kere (psühho)

Peab ilmselt ise mingi mugava kandekoti välja mõtlema... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuskil siin oli juttu ka vöö vutlaritest, taskulampide omadest...

Mõtlesin korra isegi selle peale aga vöövutlari variandiga see jama, et füüsilist tööd tehes kipuvad need igale poole taha kinni jääma. Ei tahaks clearot ära murda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jälle mõtlesin, et sellele vöövutlarile panna kaelapael külge, ta ju tugevam ka kui see tavaline kaelaripats.

Share this post


Link to post
Share on other sites

särgi taskust lendab ju kohe minema kui kummardad, pealegi ta suht raske

taskuteta pyksid on ......tegelikult need ei ole pyksid vaid trussarid.

ok, jooksjatel on taskuteta, aga sa siis ju ei tõmba ka (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jälle mõtlesin, et sellele vöövutlarile panna kaelapael külge, ta ju tugevam ka kui see tavaline kaelaripats.

See idee võib isegi töötada (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaelavutlar on raskema mod'i jaoks tõesti ideaalne hoiukoht -- kui paigal seista ;)

 

Kui ma sellega kõnnin, käib clearo kolks-kolks vastu rinnakukolmnurka (mitte valusalt).

Kui sõidan rattaga, ripub kusagil minu ja lenksu vahel tuules suht stabiilses asendis. Piduramisel/kurvides viipab loomulikult inertsijõu mõjumise suunas. See tiba alla sentimeetrise laiusega pael tekitab pikema rattasõidu korral kaelal kerge ebameeldivustunde.

 

Iseenesest kaitseb vutlar korpust (vist) paljude pisi- ja suurõnnetuste eest. Sel põhjusel on mul kusagile kõndides või rattaga sõites enamasti küll vutlaris, aga põlvetaskus (kükitamisel murdmisoht, kui on lai tasku). Kaelas siis, kui pole ühtegi taskut, või mõnikord lihtsalt toast välja aurama minemisel.

 

Tahtsin öelda, et vähemalt minu jaoks kaelavutlar mingi imeasi ei ole, mis kõik probleemid lahendab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jälle moodustab lõviosa päevast füüsiliselt aktiivne töö (maahärrade värk). Seal on parem kui taskutes ja vööl murdumisohtlikke asju pole. Nikoreksi pulgal oli kaelapael sabas ja pulk istus rinnataskus - taskust välja ei pudenenud ja kui olekski pudenenud, poleks kaugele minna saanud. Samas ei seganud kaelas kõlkuv pulk töö tegemist ja mõnus oli aeg-ajalt sellest üks korralik rinnatäis tõmmata (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellegi on mõttes omale see soetada lähiajal?

Plaanin täna tellida omale (koos i30) - äkki on veel huvilisi kampa lööma?

PM-i kui huvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellegi on mõttes omale see soetada lähiajal?

Plaanin täna tellida omale (koos i30) - äkki on veel huvilisi kampa lööma?

PM-i kui huvi

kui fasttechist tellid, siis suht mõttetu koos tellida, sentigi ei võida, pigem suureneb oht kaubaga tolli minna (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellegi on mõttes omale see soetada lähiajal?

Plaanin täna tellida omale (koos i30) - äkki on veel huvilisi kampa lööma?

PM-i kui huvi

kui fasttechist tellid, siis suht mõttetu koos tellida, sentigi ei võida, pigem suureneb oht kaubaga tolli minna (esiga)

ei telli fasttechist 8-)

Täpsustus: "kui väljastpoolt euroliitu tellid"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sain kätte, väga rahul olen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metall häirib, selle mekk. Peab otsima sinna teise huuliku. Suht hea püss tundub, kuigi mõneti ma ei saa selle tarkvarale pihta ja manuaali järgi ei toimi. Tellida tasub ikka singast, see aeg võrreldes euroliiduga on ehk mõni päev ja hinnast pole mõtet rääkidagi. Peab kaine peaga seda riista uurima, siis saaks asja ehk selgeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imho on SVD juhtimine igati loogiline ja arusaadav. Korra lugesin juhendit ja nüüd vaatan ainult, et vedelikku jaguks :D(esiga)

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metall häirib, selle mekk. Peab otsima sinna teise huuliku. Suht hea püss tundub, kuigi mõneti ma ei saa selle tarkvarale pihta ja manuaali järgi ei toimi. Tellida tasub ikka singast, see aeg võrreldes euroliiduga on ehk mõni päev ja hinnast pole mõtet rääkidagi. Peab kaine peaga seda riista uurima, siis saaks asja ehk selgeks.

fasttechist tuli? Mis nad paki peale väärtuseks panid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi 7 dollarit vist oli.

 

-- 26 Juul 2013 12:53 --

 

Ära telli seal kõike korraga. Ikka pakk paki haaval. Akud laadija SVD-st eraldi jne. Üldjuhul nad, toll siis, et kui asi ulmeodav, siis tahavad arvet. Milleks jamada. Mul sealt 3 pakki veel tulemas. Kindluse mõttes tellisin eraldi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...