Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Innokin iTaste SVD

Recommended Posts

Mul tuli kogu komplekt, SVD+akud+laadijad+2x iClear30't ja panid ka väärtuseks miski 13$ vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat mulle need alumise osa sisselõiked ei meeldi üldse, suht teravad ääred ja tõmbasin normaalselt sõrme endale ühega kuidagi, sõrmes lõhe sees ja verd jooksis veits aega...

 

Ei tea kas peaks kohtusse andma? Või blogisse artikli kirjutama kuidas e-sigarett mind traumatiseeris... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

m

Kurat mulle need alumise osa sisselõiked ei meeldi üldse, suht teravad ääred ja tõmbasin normaalselt sõrme endale ühega kuidagi, sõrmes lõhe sees ja verd jooksis veits aega...

 

Ei tea kas peaks kohtusse andma? Või blogisse artikli kirjutama kuidas e-sigarett mind traumatiseeris... (psühho)

Kõlab nagu igati kasulik featuur külmrelva juures. Võib-olla tuleks veel teravamaks ihuda?

Aga kui see huvi ei paku, siis tänaste uudiste põhjal tean soovitada veel üht varianti -- nõuda müüjalt (vähemalt) 300€ ning ähvardada sellise lahenduse mittesobivuse korral palju suurema kahjunõude pluss meediale kaebamisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep või siis mingid nõeladega/ogadega skinni ümber tellima. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

saab metsas noana kasutada ja kõri läbi tõmmata kui veel teravamaks lihvida. äkki saab ka habet ajada.

teravad on nad kyll, aga pole veel õnnestunud end vigast (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist tellitud SVD-d on välimuselt üsna erinevad. Esimene on tellitud 9. juulil komplektina (lühem ja pikem akutoru, kaks iClear30 clearot, varucoilid) ja teine 20. juulil kerena (ainult korpus koos lühikese toruga).

Pildid asuvad siin:

https://www.dropbox.com/sh/sjuqsnx3vxbto9f/xCty_G1uyi

 

Tähelepanu tasub pöörata:

- põhilisele nupule (esimesel mati pinnaga, teisel läikiv, ka taustvalgus ja kliki heli on erinevad)

- graveeringute erinevusele: "itaste SVD" on erinev kirjapildi ja ka graveeringu sügavuse poolest

- ülemise "ilurõnga" all oleva vahetüki paksuse erinevusele (märgatav vahe vähemalt päriselus)

- ekraanile: esimesel on hõbedane peegeldus ja klaas metallraami äärest sügavamal, teisel on lihtsalt tume plast ja metallraami äärega samas tasapinnas. see tume plastik oli pakendist välja võttes üsna kribitud - poleerisin kergelt üle, sai parem.

 

Toimivad praktiliselt identselt kui välja arvata see, et kerena tellitud SVD end vahest müstilistel põhjustel välja lülitab (võib olla ka aku viga - pole veel lõpuni testinud).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul täna komplektina tellitud SVD ka ennast mitu korda ise välja lülitanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul täna komplektina tellitud SVD ka ennast mitu korda ise välja lülitanud.

sama jamaga mul oli aku pekkis, kellelgi oli midagi muud vist viga (kui ma õigesti mäletan, aga pea pole mets, mis kõike mäletab)

 

-- 06 Aug 2013 21:01 --

 

Fasttechist tellitud SVD-d on välimuselt üsna erinevad. Esimene on tellitud 9. juulil komplektina (lühem ja pikem akutoru, kaks iClear30 clearot, varucoilid) ja teine 20. juulil kerena (ainult korpus koos lühikese toruga).

Pildid asuvad siin:

https://www.dropbox.com/sh/sjuqsnx3vxbto9f/xCty_G1uyi

 

Tähelepanu tasub pöörata:

- põhilisele nupule (esimesel mati pinnaga, teisel läikiv, ka taustvalgus ja kliki heli on erinevad)

- graveeringute erinevusele: "itaste SVD" on erinev kirjapildi ja ka graveeringu sügavuse poolest

- ülemise "ilurõnga" all oleva vahetüki paksuse erinevusele (märgatav vahe vähemalt päriselus)

- ekraanile: esimesel on hõbedane peegeldus ja klaas metallraami äärest sügavamal, teisel on lihtsalt tume plast ja metallraami äärega samas tasapinnas. see tume plastik oli pakendist välja võttes üsna kribitud - poleerisin kergelt üle, sai parem.

 

Toimivad praktiliselt identselt kui välja arvata see, et kerena tellitud SVD end vahest müstilistel põhjustel välja lülitab (võib olla ka aku viga - pole veel lõpuni testinud).

mul on ekraanil kriimud peal, pole nõelaga torkinud, et kas klaas või plastik. pakun et viimane.

graveeringust ei saa ma hästi aru, mul tundub vähem sygavam olevat (ei ole millegagi võrrelda)

peegeldus sama, pole võrreldavat objekti.

 

äkki mingid partii erinevused :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul täna komplektina tellitud SVD ka ennast mitu korda ise välja lülitanud.

ehk on lihtsalt vedru lahja ja kui lauale paned siis katkeb aku ühendus

ps! ei tea kas svd üldse on seal mingi vedru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul täna komplektina tellitud SVD ka ennast mitu korda ise välja lülitanud.

ehk on lihtsalt vedru lahja ja kui lauale paned siis katkeb aku ühendus

ps! ei tea kas svd üldse on seal mingi vedru :)

keeratava kerega vaevalt vedru probleem on, selle saab nii kinni keerata, et vedru pole vajagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evicul ka mõlemad otsad keeratavad aga ikkagi kui liiga kõvasti lauale saab on pilt läinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

evicul ka mõlemad otsad keeratavad aga ikkagi kui liiga kõvasti lauale saab on pilt läinud

mitte aku korke ei mõelnud, vaid kere saad väiksemaks keerata.

võid sellise pinge taha panna, et sul tolmukybe ka sinna vahele ei lähe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolmukübe või mitte aga kui keset pikemat mahvi end välja lülitab, on tiba nõme küll (psühho) . Ma julgeks pakkuda, et aku teema. Peab omale rohkem neid NCR tähisega Pana akusid hankima (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

asoh, lausa tolmukübe ei pääse ligi :)

aga tundub et lõpuks jõudis kohale kuidas regull tollel käib

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolmukübe või mitte aga kui keset pikemat mahvi end välja lülitab, on tiba nõme küll (psühho) . Ma julgeks pakkuda, et aku teema. Peab omale rohkem neid NCR tähisega Pana akusid hankima (esiga)

nagu ma kusagil mainisin, siis yx aku lendas kohe prygikasti. 6 yhesugust oli, yx jamas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe punast värvi UltraFire akuga näitab tirimist alustades 888 ja lülitab välja. Aku on täis laetud aga see ilmselt ei loe (lamp) Tuttav, kes need akud mulle koos Cree LED taskulampidega müüs, ütles ka, et punaste hulgast on praaki palju.

Siniste UltraFire akudega toimib siiani okeilt aga mu ainuke NCR on neist kõigist parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on ekraanil kriimud peal, pole nõelaga torkinud, et kas klaas või plastik. pakun et viimane.

graveeringust ei saa ma hästi aru, mul tundub vähem sygavam olevat (ei ole millegagi võrrelda)

peegeldus sama, pole võrreldavat objekti.

 

äkki mingid partii erinevused :roll:

Kile võtsid ikka ekraanilt ära? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on ekraanil kriimud peal, pole nõelaga torkinud, et kas klaas või plastik. pakun et viimane.

graveeringust ei saa ma hästi aru, mul tundub vähem sygavam olevat (ei ole millegagi võrrelda)

peegeldus sama, pole võrreldavat objekti.

 

äkki mingid partii erinevused :roll:

Kile võtsid ikka ekraanilt ära? ;)
(lamp):lol:

Ma praegu vaatasin ekraani 2 min. Yhtegi krd nurka pole lahti, ega näha, et kile peal.

Võtsin siis nõela ja äärest pressisin sisse ja oh sa imet.......kile oli (lamp)

Nyyd tahaks teada kas see on ka kusagil kirjas, et kile peal :lol:

 

Ausal, ma ei tulnud selle peale ka, et see kile, mõtlesin et ekraan sitt. Kuigi ostes arvasin, et kuna see ekraan on syvendis, siis kriime ei teki. Senini oli see ainuke pettumus (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istusin ja mängisin enda uute mänguasjadega täna ja üllatuseks avastasin, et SVD ja selle Fasttech'i kere keermed on identsed Posted Image

Selline meelelahutus siis pregu õlle kõrvale:

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

(kahe 18650 akuga toru (psühho) )

Tundsin ennast uuesti hetkeks 5-aastasena, ajal mil sai LEGO-dega möllatud. (õlut)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidugi võtsin kile ära. Esimesel oli. Sellel tumedal ekraanil kilet ei olnud. (psühho)

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz, ega sul SVD pikka toru eraldi saada pole?

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väljalülitumine, jah, aku teema. Mul oli kaasas üks pana aku ja lisaks mingi noname. Nonamega oli sama jama - läks prügikasti. Panaga pole kordagi seda probleemi olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...