Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
serialpiller

Mida valida ehk esimene komplekt

Recommended Posts

Tere,

olen uus kasutaja aga niisama siin foorumis lugemas käinud olen juba mõnda aega. Sooviksin tervislikel põhjustel loobuda analoogsigarettidest ja hakata kasutama e-sigarette.

Sellega seoses sooviksin teada, milline nn "komplekt" oleks algajale sobilik. Endale tundub see peleoni stardikomplekt mõistlik, lisaks clearodele tahaks ka tanke proovida. Samas on praegu ka mingi komplekt cherry voucheri keskkonnas saadaval. Samuti tundub mõistlik neid muudetavaid akusid (ego twist jne) proovida.

Mis on teie soovitused? Vedelikud on muidugi veel eraldi teema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa mõtled seda komplekti https://cherry.ee/kompaktne-ja-kaasaegne-ego-seeria-e-sigaret siis mina seda ei võtaks. Aku on küll hea, aga clearo mulle ei meeldi. Pigem võtaks Spezzi kaudu alustuseks Peleoni T3 kiti. http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1958 Siin teemas ma küsisin ka mida arvatakse CE5 ja T3 clearodest http://foorum.e-suits.eu/t3-vs-ce5-kumb-on-parem-t477.html Tõsi, seal cherris saadaval CE4, CE5 ja CE8. Ma oma teadmatuses paigutan nad kõik ühise nime alla, ehk CE5.

Erinevus siis selles, et CE5 võetakse vedelikku ülevalt, T3 alt. T3 saab vedeliku lõpuni tõmmata. Lisaks annab CE5 dry hitte. Ma ise pole veel CE5 proovinud aga üks tuttav kirus seda CE5 maapõhja. Küll ei pidavat õhku kätte andma ja küll annab dry hitte.

Kogemustest võin öelda T3 miinuseks ainult selle, et tühja paagiga, lõpust umbes 0.5 ml kipub asi lurisema. Kui taset üle selle hoida on kõik ok.

Ehk siis uue ostu puhul valiks 1)vastupidava aku 2)hea clearo ja 3)hea e-vedeliku. Kui oled kõva suitsumees, siis kindlasti nikotiiniga 12 - 18 mg vedelik. Ilma nikotiinita võib pettumus tekkida.

 

Lõpetuseks, veel on Peleoni T3 kitil kaks akut. Ka sellega peab arvestama, et üks aku laeb umbes 2 tundi ja laadimise ajal akut kasutada ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda arvasin isegi, et see Spezzi kaudu tellitav komplekt on mõistlikum, juba selle pärast, et seal on kaks akut. Algatuseks tundub mõistlik :) Lisaks peaks vist siis erinevaid clearosid ka tellima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta endale esimeseks see:

 

Updated 21. Juuni kell 18:22

Komplektid:

Stardikomplektid: Komplektis 2 e-suitsu 1100mAh akude ja EVOD clearodega, täitepudel, seina+USB laadija, karp kaasaskandmiseks. Komplektid on musta värvi, hind 37€.

 

Ja seal on ikka 2 komplektset e-suitsu mitte ainult akut. Mõlemad koos clearodega ikka!

Äkki mõni kompl. on tal sahtlis veel alles.

 

Reedel võtsin endalegi ja väga rahul. Esimesed päevad ilma manuaalse suitsuta ja enesetunne on juba parem (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

okei, googeldasin. need on need keerulisemad meestele mõeldud masinad. :D vb tulevikus, kui olen rohkem "tegija" ja leian endale mehe, kes neid hooldab :P

Off-Topic :
meil siin mehi kyllaga, mõni ehk vabagi (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelt mingil hetkel peale stardikomplektiga harjutamist tahaks kyll, et keegi mulle personaalselt neid juppe ja asju tutvustaks niiöelda, sest ainult foorumi teksti põhjal ei oska nagu midagi arvata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sul e-sigaret käes, küll siis aru saad, mismoodi need asjad käivad.

Mul on kodus olukord juba selline, et mina olen e-suitsu valdkonnas pädevam, kui mees (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kus see naiste teema on? blond olen jah :)

Oh, sorry, see oli plaanis teha, aga ei tehtudki...Minu viga. Aga tüdrukud võivad alati oma 'Naistekas' teema ju teha, vabateema alla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain enda komplekti kätte ja jube rahul olen :D luriseb jah natsa kui tühjemaks saama hakakb aga pole hullu :) need värviliste nuppudega vamod on ka ilusad.

aga kui kõvasti seda clearo sees olevat asja peaks kinni keerama? ses suhtes, et võtsin selle lahti, et uurida seestpoolt (kuhu vedelik käib jne) ja tagasi keerates ei tahaks nagu üle ka keerata vinti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain enda komplekti kätte ja jube rahul olen :D luriseb jah natsa kui tühjemaks saama hakakb aga pole hullu :) need värviliste nuppudega vamod on ka ilusad.

aga kui kõvasti seda clearo sees olevat asja peaks kinni keerama? ses suhtes, et võtsin selle lahti, et uurida seestpoolt (kuhu vedelik käib jne) ja tagasi keerates ei tahaks nagu üle ka keerata vinti?

Coili (see sisemine asi) keerad kinni näppudega nii palju kui jõuad ja ongi kõik(mingeid mehaanilisi abivahendeid pole küll vaja appi võtta) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coilil on plastikust/kumist tihend, seega jõuga pole seal midagi teha. Parasjagu mõõdukalt keera. Kui tunned, et hakkab vastu, siis rohkem pole vaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kätega seda vist üle ei keeragi. Ma olen tavalise jõuga keeranud aga lahti tulemisega on rohkem probleeme. Tuleb lahti ainult aku aga coili osa jääb clearo külge. Ja seda juppi(+ libisev pind) on raskem lahti keerada kuna pinda väga ei ole. Olen siis aku vähe kõvemini peale keeranud ja aku koos coiliga välja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle clearo liiga kõvasti aku külge keeramisega rikud sa aku ära. Aku pluss klemm on kummist tihendi sees ja selleks pole palju vaja et see sinna liiga sügavale sisse lükata.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enda esimeseks võtsin eVic koos itaste 16 clearoga. Enne seda olin ka odavamaid proovinud, teiste käest, kuid siiski alla selle ei soovita osta, kui on plaan asjaga "tõsisemalt tegeleda", kuna mingi odava toote puhul on oht, et see ei rahulda Teie ootusi ning jätategi asja sinna paika... millest oleks ju loomulikult väga kahju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...