Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
serialpiller

Mida valida ehk esimene komplekt

Recommended Posts

Südamerahuga võin öelda, et selle sama spezzi "stardikaga" ei pea nüüd päris niimoodi pettuma, et peaks kohe arvama et e suits on saast ja mõttetu. Ise olen ca nädal sellepeal ja ei kahetse absoluutselt ostu.

Neid über amper volt bling pille võib vaadata järgmiseks küll aga esialgu käib see küll!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eGo komplektid, mis on head ja odavad rahuldavad küll vajadust ja ei ole soovigi nurka visata

Mu kogemus eGo pulgaga ütles samamoodi, et rahuldab küll mingi esmase vajaduse, aga analoogi päris nurka ka ei suutnud visata. Staaži on vist liiga palju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

T3 stardikat oman minagi, olen rahul. Analoogi jätsin põhimõtteliselt kohe maha, 2 esimest õhtut proovisin pool suitsu teha.. ei olnud enam hea.

Vaatan isegi vahel uhkemaid aparaate, küll pigem huvist, kui vajadusest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal ka T3 stardikas ning seni rahul sellega. Umbes 2,5 kuud kasutust on täis ja seni pole probleeme olnud. Meeldib see, et ta ei kaalu suurt midagi, hea kaelas kanda või siis pluusi rinnataskus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt, enamusele on see väga sobiv valik. Loomulikult leidub inimesi, kes kõigega üle võlli peavad keerama(ma ise nende hulgas) aga see on siiski vähemus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen mõelnud küll, et mis järgmiseks võtta, kui ego pulgad peaks ära väsima. Ilmselt tuleks mingi VV aku (twist või vision spinner). Tegelt eks näis, mis saab, kui ego pulgad oma aja ära elanud kas siis on veel isu e-suitsu järele või mitte. Viimasel ajal on hakanud järjest vähem vedelikku minema ja ma ei viitsigi igale poole e-suitsu kaasa tassida :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen mõelnud küll, et mis järgmiseks võtta, kui ego pulgad peaks ära väsima. Ilmselt tuleks mingi VV aku (twist või vision spinner). Tegelt eks näis, mis saab, kui ego pulgad oma aja ära elanud kas siis on veel isu e-suitsu järele või mitte. Viimasel ajal on hakanud järjest vähem vedelikku minema ja ma ei viitsigi igale poole e-suitsu kaasa tassida :roll:

See tähendab ju õnnelikku lõppu (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See tähendab ju õnnelikku lõppu (õlut)

Eks näis, hõiskama veel ei hakka, võib-olla see mingi ajutine nähtus/meelte segadus lihtsalt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui päris aus olla, siis ma ei soovitaks ühtegi komplekti, sest reeglina komplektides on mõni komponent reeglipäraselt ikka n.ö. mitterahuldav. Kas on akud kehvad, või on akulaadija viletsam või on mitterahuldav clearo. Selles mõttes on mõttekas ise komplekteerida.

Mu enda varustus on Vamo V2, VH Tesla (2 tk.) ja Kamry 200, tellimisel on veel Innokin ITaste SVD ja mõtlen ka Kamry 101 peale.

Põhimõtteliselt soovitan väga soojalt VH Teslat, istub väga mugavalt peos, nupud töötavad väga pehmelt ja sujuvalt, nii et pärast esimese ostmist Suurbritanniast (musta), vt. http://vapourhut.com/VH-Tesla, ostsin sama, aga hõbedase, Rumeeniast. Võimas pill, 3-15 watti, mõne mõnusama lahja segu puhul kulub 15 watti ära, nikotiiniga vedeliku puhul tavaliselt üle 8 wati vaja ei lähe. Kamry 200 on VH Teslale sarnane, kuid tublisti väiksem. Ostsin selle tegelikult oma naisele, aga proovisin ka ise ära. Istub samuti mugavalt peos ja on väga elegantne. Tesla on 20 cm pikk, Kamry 12 cm pikk. Vt.http://www.alibaba.com/product-gs/93023 ... _cigs.html

Vamo V2 on liialt sile, kipub peos soojade ilmadega libisema.

Clearode suhtes pole ma küll asjatundja, kuid algusest peale olen n.ö. Innokin IClear 30 "fänn". Seda on siin foorumis ka paljud kiitnud. Neid on mul 5 tk erinevate vedelike jaoks, coilivahetus on selle clearo puhul ka imelihtne ja küpsetab imemõnusalt

Clearot, coile, Nitecore akulaadijat ja akusid saab osta siitsamast Eestist FastFape'st. Vt.http://fastvape.eu/

Aga omamoodi mõnusad on ka tibatillukesed mehaanilised Kamry100, mis koos cartoga on vaid 10 cm pikad, vt.

http://www.alibaba.com/product-gs/10136 ... 0_kts.html, kahel mu sõbral on.

Väga hea ülevaate saab Fasttech'ist, üle 60 lehekülje valikuid, vt.

http://www.fasttech.com/category/1411/e ... cigarettes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt, enamusele on see väga sobiv valik. Loomulikult leidub inimesi, kes kõigega üle võlli peavad keerama(ma ise nende hulgas) aga see on siiski vähemus ;)

Täpselt, enamusele on see väga sobiv valik. Loomulikult leidub inimesi, kes kõigega üle võlli peavad keerama(ma ise nende hulgas) aga see on siiski vähemus ;)

...kuna peale mõne kuu pikkust "kodutööd" teoreetiline e-suitsu mõte muutus pea et kinnisideeks.....

....läksin ka "üle võlli keerama"...... kui proovida, siis juba korralikku.....kiidan siiani Hr. Spezz-i

..siiani rahul soovitustega, mis siis et ka muid isendeid laual.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See tähendab ju õnnelikku lõppu (õlut)

Eks näis, hõiskama veel ei hakka, võib-olla see mingi ajutine nähtus/meelte segadus lihtsalt :)
ptüi, ptüi, ptüi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esialgu käib see Spezzi Poola T3 ego set küll. Panin ikka rämedalt suitsu, 2-3 pakki päevas ja nädal olen selle mahlapulgaga olnud. Paar korda on mõte olnud, et prooviks tavalist, aga olen hoidunud. Väga oluline kaal on ka vedelikel. Näiteks okidoki venelase Kent 18mg segu, mida ma lõpuks lahjendasin 15 peale on väga abiks olnud. Ise segades, Inawera baasidest 12mg peale, on sutsu lahjaks jäänud või ei tea veel õigeid nippe. Seega alguses võiks olla kvaliteetne vedelik, et saaks õige tunde kätte. Mingi lahja 0mg auruga ehk poleks hakanud üldse jamamagi selle e-suitsuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karlsson: "Esialgu käib see Spezzi Poola T3 ego set küll. Panin ikka rämedalt suitsu, 2-3 pakki päevas ja nädal olen selle mahlapulgaga olnud. Paar korda on mõte olnud, et prooviks tavalist, aga olen hoidunud. Väga oluline kaal on ka vedelikel. Näiteks okidoki venelase Kent 18mg segu, mida ma lõpuks lahjendasin 15 peale on väga abiks olnud. Ise segades, Inawera baasidest 12mg peale, on sutsu lahjaks jäänud või ei tea veel õigeid nippe. Seega alguses võiks olla kvaliteetne vedelik, et saaks õige tunde kätte. Mingi lahja 0mg auruga ehk poleks hakanud üldse jamamagi selle e-suitsuga."

 

Olin ka räme ahelsuitsetaja, kuid pärast e-sigaretile üleminekut ei tekkinud kordagi soovi tavasigareti järele. Varem ei suutnud maha jätta, tekisid hingamishäired.

Aga parim on see, et alustad kõige kangemast. Esimesed kolm nädalat tõmbasin 36 mg, siis organism ise dikteeris, et tahaks lahjemat ja läksin 24 mg peale üle. Paralleelselt on mul kasutusel ka lahja 12 mg kohvisegu, nn. filmivaatamise segu.

Vapourist saab praegu kõige soodsamalt, Liquid on tasemel, vt.http://www.e-vapour.eu/

VG Biobaza 36 on pehme, VPG Dirty neutral Base 36 on keskmine tuhatoosi maitseline. Vastavalt ka 0 vedelikud sama marki. isaks on veel VPG Smoke base power, mis annab rohkem tossu. Maitseks keskmiselt 3 ml peale 1 tilk. Kui olid harjunud näiteks punaste suitsudega, siis Red mix, kui kollastega, siis Camel, etc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamry 200 on VH Teslale sarnane, kuid tublisti väiksem. Ostsin selle tegelikult oma naisele, aga proovisin ka ise ära. Istub samuti mugavalt peos ja on väga elegantne.

Otsin ise ka midagi naistele sobivat asisemat, aga pärast Kamry K200 kohta hävitava ülevaate lugemist loobusin.

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... eview.html

 

Häda kui valik suur, häda kui väike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ise tunnen praegu huvi selle vastu, et mis nipiga soojemat auru saaks? kas need clearod, mis eelnevalt mainitud, on sellised? vahest see siuke jahedam ajab nagu köhima.

Soojemat auru annavad ülemise coiliga clearod (nt CE4, CE5, CE6, iClear 16 jpt.). Alumise coiliga (T3, MT3 jne.) veidi jahedamad ja annavad pisut pehmemat maitset. Võimsuse (W) tõstmine tekitab samuti soojema auru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-kodanik,

lugesin selle nn.kriitika läbi. Mida seal hävitavat on? Tegemist on rohkem virisemisega virisemise pärast. Tõsi ta on, et pillil on mõned lisavõimalused nagu ekraani erineva värvi taustavalgused, millest keegi ilmselt suurt ei hooli. Kõnealune kriitika kuulub sellesse ritta, mida tehakse mobiilide kohta, kus on juba nii palju lisavidinaid, et telefon ise on nagu juba kõrvalprodukt.

Samas on tal mahvilugeja ja iga kõhviga näed mahve ja aku täituvuse astet. Mahvilugeja pole muidugi oluline, kuid aku kestvuse pidev nägemine nagu mobiiltelefonilgi pole küll liiast.

Ainus "ebamugavus" on see, et tavapäraselt on pluss nupp paremal pool ja miinus nupp vasakul pool, Kamryl on aga see risti vastupidi. Seega vaid harjumuse asi, pealegi kes see neid watte, volte pidevalt krutib. Paned oma harjumuspärase pinge peale ja nii ta paigale jääb.

Ainsaks müüdava komplekti tõsiseks miinuseks on see, et komplektis on kaasas nigel akulaadija suht kehvad akud ning peab uued ostma. Samas maksis aga Kamry 200 komplekt vaid 33 euri, mistõttu sellest ei pruugi hoolida. Hiinlastele tuleb ka au anda, et nad on teadlikud Toompea seltskonna rahaahnusest tollimaksu osas (kõik saadetised üle 22 euri läheb tolli alla), mistõttu nad tulevad eestlastele omaalgatuslikult ise vastu ja panevad pakile hinnaks 3 euri...

Teslat ta muidugi meenutab väljanägemise poolest ja kes tahab, võib seda muidugi odavaks klooniks pidada. Samas aga sajad erinevad e-sigaretid on teatud mõttes sarnased. Kas siis kõik on vastastikku kloonid...

Aga selge on ka see, kes tahab osta parimatest parimat, võib 250 dollariga osta ProVari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vapourist saab praegu kõige soodsamalt, Liquid on tasemel, vt.http://www.e-vapour.eu/

VG Biobaza 36 on pehme, VPG Dirty neutral Base 36 on keskmine tuhatoosi maitseline. Vastavalt ka 0 vedelikud sama marki. isaks on veel VPG Smoke base power, mis annab rohkem tossu. Maitseks keskmiselt 3 ml peale 1 tilk. Kui olid harjunud näiteks punaste suitsudega, siis Red mix, kui kollastega, siis Camel, etc

Sealt ma neid ostangi ja enam-vähem oskan neid baase kokku ka segada. Probleem just aroomidega. Need Inawera aroomid on ilgelt lahjad või teen midagi valesti. Viimati panin VPG 12 mg/10 ml sisse 20 tilka Camelit, et maitse saaks. Siis alles tuli arvestatav maitse. Enne proovisin ca 10 tilgaga ja minu jaoks oli see lahja. Aga noh praegu veel katsetused käivad, küllap kunagi saan selle optimaalse segu ka kätte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimati panin VPG 12 mg/10 ml sisse 20 tilka Camelit, et maitse saaks. Siis alles tuli arvestatav maitse. Enne proovisin ca 10 tilgaga ja minu jaoks oli see lahja. Aga noh praegu veel katsetused käivad, küllap kunagi saan selle optimaalse segu ka kätte :)

Millised Su aroomide pudelid on? Kas sellised http://goo.gl/MoLNZ või sellised uued http://goo.gl/vCu59. Kui need uut tüüpi, siis sealt tulebki minu meelest väiksem tilk, kui vanematest aroomipudelitest. Endal on õuna ja kirsi vedelik sellises uus pudelis ning katsetus on näidanud, et alla 25.tilga ei tasu panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karlson "Sealt ma neid ostangi ja enam-vähem oskan neid baase kokku ka segada. Probleem just aroomidega. Need Inawera aroomid on ilgelt lahjad või teen midagi valesti. Viimati panin VPG 12 mg/10 ml sisse 20 tilka Camelit, et maitse saaks. Siis alles tuli arvestatav maitse. Enne proovisin ca 10 tilgaga ja minu jaoks oli see lahja. Aga noh praegu veel katsetused käivad, küllap kunagi saan selle optimaalse segu ka kätte"

 

20 tilka 10 ml sisse???

Maitsed on erinevatel inimestel kahtlemata erinevad. Juhtumisi suitsetasin aastakümneid Camelit, mistõttu e-sigarile üle minnes on ka minu põhisegu algusest peale Cameli maitseline.

Tegin ühtekokku 3 katset, enne kui endale lõpuks meelepärase leidsin.

Minu retsept, mida päevast päeva kasutan:

1/3 NDB Dirty Neutral Baza 36 mg

1/3 VG Biobaza 36 mg

1/3 NDB Dirty Neutral Baza 0 mg

pluss iga 3 ml kokkusegatud segu kohta vaid 1 tilk Inawera Cameli maitset

 

Enne tõmbamist lasen valmissegatud segu mõne päeva külmkapis seista, teen tavaliselt ühe kuu portsu korraga ette valmis.

Aga ma olen kuulnud, et Cameli maitsesegusid on ühtekokku 7-8 erinevat varianti. Katsetasin muide ka variandiga 2 tilka Cameli maitset 3 ml segu kohta, see muutis aga segu kohe liiga vängeks.

 

Võimalik. et su probleem lahja osas pole seotud mitte Cameli maitsega, vaid selles, et tõmbad 12 mg segu. ma tõmbasin algul 36 mg, esimesed kolm nädalat, siis hakkas liiga vänge tunduma, lisasin alguses ainult VG Biobaza't, et pehmendada, see aga eriti ei aidanud. Alles siis kui lahjendasin 24 mg peale, hakkas asi minu jaoks toimima.

Kui segu (mg'd) on liiga lahja, siis tuleb tõesti panna rohkem maitset. Sest teine, minu nn. filmivaatamise segu on mul 12 mg, kuhu lisan iga milliliitri kohta 1 tilga kohvimaitset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...