Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
serialpiller

Mida valida ehk esimene komplekt

Recommended Posts

Need Inawera aroomid on ilgelt lahjad või teen midagi valesti. Viimati panin VPG 12 mg/10 ml sisse 20 tilka Camelit, et maitse saaks. Siis alles tuli arvestatav maitse. Enne proovisin ca 10 tilgaga ja minu jaoks oli see lahja. Aga noh praegu veel katsetused käivad, küllap kunagi saan selle optimaalse segu ka kätte :)

tilk on väga sitt mõõteühik, tilga kogus varieerub olenevalt vedelikust, tilgutist ja tilgutaja tujust mitmekordselt.

Maitsestajaid on tavaliselt vaja lisada 1-30%, Väga intensiivsete maitsetega (ntx mentool) saab 1% hakkama, igast looduslike maitsetega läheb kuni 30%, keskmisi sünteetilisi maitseid (enamus inawera tootevalikust) tuleb segada 5-15% juures.

Lisaks tuleb arvestada sellega, et üht maitset tõmmates harjub sinu maitsemeel sellega ära ja mida rohkem tõmbad seda vähem tajud. Olenevalt inimesest võib juhtuda nii, et päeva lõpuks pole maitsest midagi järgi. Selle vastu aitavad mõneti maitsetugevdajad, ntx etanool ja ethyl maltol ärritavad neid misiganes rakke mille tõttu on maitset kauem tunda.

 

Enne tõmbamist lasen valmissegatud segu mõne päeva külmkapis seista

Seista laskmine on küll tore aga külmkapp teeb protsessi aeglasemaks

 

ise tunnen praegu huvi selle vastu, et mis nipiga soojemat auru saaks? kas need clearod, mis eelnevalt mainitud, on sellised? vahest see siuke jahedam ajab nagu köhima.

Üks faktor on coili kaugust suust (ehk top või bottom coil). Teine on coili keerme stiil, väiksema keerme arvuga coilid annavad soojemat auru. Samas on need ka agaramad kõrvetama seega kui ehitad lühikese coili peab tagama hea wickimise, suurema PG konsentratsiooni kasutamine aitab ka siinpuhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hazar, asjalik post. (Y) Tõesti, tilk on kehv mõõteühik, samas hästi mugav. Täna sattusin müüjaga kokku ja küsisin palju tilkades seda maitset panema peaks. Ütles Camelit ca 8 tilka 10 ml peale ja õuna ning üldse puuvilju (eks see kindlasti oleneb jälle puuviljast) umbes 10 tilka 10 ml peale. Ja sellega tõesti polnud arvestanud, et kui pikalt üht maitset tõmbad, ja seda veel palju, siis kaob maitsemeel selle maitse suhtes ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nonii nonii....midagi on selle clearoga mul valesti, hea, et komplektis neid kaks tykki on. igastahes, sellest, mida esimesena kasutasin siiamaani, ei tule enam midagi l2bi ja luriseb + viskab vedelikku suhu....v6tsin juppideks ja pesin 2ra aga kasu ei miskit. terve hunniku vedelikku selle peale 2ra raisanud ja ikka ei tööta....peaks 2kki seda coili vahetama v6i mida sellega veel teha saaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

need lähevad ka naturaalselt pekki ja clearode/cartode kvaliteet varieerub suht lampi. Mõni kestab kuid, mõni on esimese tõmbega katki ja igast variante vahepeal. Siiski enamasti saab arvestada umbes nädalaga.. enivei, viska ära ja võta uus :P või vaheta pea kui clearo seda lubab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

valin ka endale esimest komplekti. Kuna saan aru, et spezz, kellelt saab tavaliselt hea hinnaga erinevaid komplekte, on hetkel puhkusel, siis otsin alternatiivseid variante, mida järgmine nädal ära osta. Kas praegu siin müügiteemades on midagi algajale (samas tahaks midagi sellist, millega saaks ikka mõnda aega läbi ajada) sobilikku? Samuti mis on arvamus komplekti http://e-smoker24.com/e-sigaret/EGO-kom ... vod_650mah kohta, eeliseks vist see, et saaks kohe kätte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

valin ka endale esimest komplekti. Kuna saan aru, et spezz, kellelt saab tavaliselt hea hinnaga erinevaid komplekte, on hetkel puhkusel, siis otsin alternatiivseid variante, mida järgmine nädal ära osta. Kas praegu siin müügiteemades on midagi algajale (samas tahaks midagi sellist, millega saaks ikka mõnda aega läbi ajada) sobilikku? Samuti mis on arvamus komplekti http://e-smoker24.com/e-sigaret/EGO-kom ... vod_650mah kohta, eeliseks vist see, et saaks kohe kätte?

:o milline hind

Osta siis juba Jazzi käest http://www.fastvape.eu/fast-vape-esigar ... -p-25.html ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

valin ka endale esimest komplekti. Kuna saan aru, et spezz, kellelt saab tavaliselt hea hinnaga erinevaid komplekte, on hetkel puhkusel, siis otsin alternatiivseid variante, mida järgmine nädal ära osta. Kas praegu siin müügiteemades on midagi algajale (samas tahaks midagi sellist, millega saaks ikka mõnda aega läbi ajada) sobilikku? Samuti mis on arvamus komplekti http://e-smoker24.com/e-sigaret/EGO-kom ... vod_650mah kohta, eeliseks vist see, et saaks kohe kätte?

Ma ausaltöeldes ootaks spezzi puhkuselt tagasi ennem kui selle komplekti ostaks. Samas kui väga kiheleb siis mul ntx seisab kodus üks tuttikas 1100mha evod komplekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ühesõnaga, enamustelt eeesti edasimüüjatelt ei tasu miskit osta.. 55€ tolle komplekti eest on suts liiga palju.

Tasub meeles pidada, et Fasttechist saab ca 48 eest Innokini SVD seti koos kahe iClear30 clearoga. Osta ainult akud ja laadija juurde.

Kui nüüd esimese eGo ostad kallilt ja pärast parema riistvara peale ringi kolid, on häving eGo mahamüümisel vältimatu. Vähemasti minul juhtus nii. (2 nädala vanust Nikoreksi Sigmat müües hävisin õnneks vaid 5.- ja 18650 akusid koos laadijaga oli kodus Cree lampide jaoks juba lademes.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks selle fasttechist tellimisega ongi see lugu, et inimene tahaks kohe . Inimene on kannatamattu loom :D Kui mingi varustus olemas siis pole hullu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

valin ka endale esimest komplekti. Kuna saan aru, et spezz, kellelt saab tavaliselt hea hinnaga erinevaid komplekte, on hetkel puhkusel, siis otsin alternatiivseid variante, mida järgmine nädal ära osta. Kas praegu siin müügiteemades on midagi algajale (samas tahaks midagi sellist, millega saaks ikka mõnda aega läbi ajada) sobilikku? Samuti mis on arvamus komplekti http://e-smoker24.com/e-sigaret/EGO-kom ... vod_650mah kohta, eeliseks vist see, et saaks kohe kätte?

Ülal häid ja mõistlikke soovitusi ridamisi. Kui ära otsustad, viskad ehk siia ka paar sõna, mille siis lõpuks valisid.

(Kunagi ammu üks tuttav ütles: "Ega see mind väga ei huvita, aga lihtsalt huvitav oleks teada." ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Innokin E-sigareti Stardikomplekt 31,99€

http://www.fastvape.eu/innokin-esigaret ... -p-28.html

 

See peaks ju üsna mõistlik hind olema...

Mõistlik valik minu arvates (Y)(esiga)

Minul oli suitsetamise mahajätmisega selline tuli takus, et ostsin nikoreksist ainult ühe e-suitsu 35.- eest (letis 39.-). Õnneks leidis see 2 nädalat hiljem 30.- eest uue omaniku kui fasttechist esimene SVD kohale jõudis. (kurk)

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazzi käest Fastvape'st võib julgelt kaupa osta. Kaup on kvaliteetne, hinnad mõistlikud ja tarned kiired. Olen isegi sealt ostnud, kui kiirelt vaja, kuigi mujalt saaks mõnevõrra odavamalt. Minu arust on korrektsuse ja kvaliteedi eest täitsa OK natukene rohkem maksta (muidugi mitte üle mõistuse rohkem, aga see pole fastvape puhul teemaks). Loodan, et Jazz viitsib edasi tegeleda ja ei viska püssi põõsasse (Y).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

tellisin siis selle innokini stardika ära. Nüüd tekkis veel üks küsimus, kui see nüüd mulle laekub, siis kust ma leiaksin nikotiiniga vedelikke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

tellisin siis selle innokini stardika ära. Nüüd tekkis veel üks küsimus, kui see nüüd mulle laekub, siis kust ma leiaksin nikotiiniga vedelikke?

valikuid on laias laastus neli:

Toetad firmasid ja ostad valmisvedeliku

Tellid ühistellimusega

Ostad valmisegatud vedelike

Ostad ise baasid ja segad kokku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnneks Eestis müüakse nüüd ka odavamalt komplekte, kuna poode on juurde tulnud.. see mis toimus pool aastat ja rohkem tagasi, oli täiesti ulme.

 

Fredu, vaata foorumis ringi ja leiad vastuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike review, ehk on mõnele alustajale abiks:

Ma siin tellisin tuttavale mõni aeg tagasi Spezz käest ühe Peleoni 1100mAh akudega stardika: m-spezzi-sahtel-lukus-spezz-puhkusel-kuni-10-august-t65.html

Tellisin selle koos EVOD clearodega: http://www.ivapour-elixir.co.uk/media/c ... g_1136.jpg ja juurde sai ostetud veel üks Vision VT: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=2122

 

Olles ise kasutanud vaid eVic'ut ja korralilkke suuri clearosid olin tellitud komplekti osas algselt üpris skeptiline aga ausalt öeldes ei olenud skeptitismiks mingit põhjust. Akud on igati viisakat ja peavad piisavalt pikalt vastu (igal juhul pikemalt kui minu eVic sees kasutatavad 900 mAh akud) ning komplektiga kaasa võetud EVOD ja Vision VT clearod olid igati asjalikud. EVOD on aku otsas tiba ilusam ja ka see oli mõnus, et paagi sai praktiliselt tühjaks tõmmata, kuid mulle väga ei meeldi külm aur (samas mõne vedeliku lõhna ja maitse tõi see külm aur isegi paremini esile kui soe aur). Vision VT aga kannatab kenast välja võrdluse minu lemmik clearo Vivi STV'ga - paagi maht küll väiksem aga auru ja maitset piisavalt ning aur ka meeldivalt soe. Vision VT puhul ei häirinud mind ka metallist huulik, samas kui iClear30 puhul mind see vägagi häirib (iClear30 huuliku metalli maitse on vastik. Ehk on asi pinnakatete/metalli erinevuses?).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu komplektil hakkas evoD mõlemad lekkima sellest kohast:

 

Posted Image

Ja üldse toimetasid kuidagi kahtlaselt need. Kärsakas, lurisesid jne.

 

VisionVT on aga väga korralik asi. Metalli maitset pole kordagi tundnud. Üle kuu olen kahte kasutanud ja probleemideta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...