Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Teeks plakati/flaieri/pildi/visiitkaardi

Recommended Posts

Lambist tekkis mõte jutukas olles, et teeks plakati/flaieri, mida saaks kuhugile postitada (ma tean kahjuks vaid lõustaraamatut)

 

Teemaks oleks, täielik lamp sõnastus....

 

Milleks osta eestist kirve hinnaga kui mujalt saaks kordades odavamalt vms............... alla paneks näiteks e-suits.eu

 

eelnev tekst on suht toores ja joonistada ma ei oska :lol:

 

Kuna see on väga ymmargune reklaam foorumile, siis suvalised ärihaid ei saaks selle peal hammast teritada, kedagi see ka ei halvusta.

äkki keegi paneb õla alla ja joonistaks mingi pildi valmis.

see kasu (kui on kasu) tuleb vaid siia foorumisse, foorum tahab ka elada (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foorumi visiitkaardid peaks samuti tegema, hea inimestele jagada, kui keegi tuleb e-suitsu kohta pärima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Y) Visiitkaart oleks päris hea idee..

 

Ma väsind korrutamast juba, "e-suits.eu ja sealt saad kõik info" :D

 

Plakatid konitooside peale ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milleks osta eestist kirve hinnaga kui mujalt saaks kordades odavamalt

Pigem peab see olema niisama reklaam. Näiteks foorumite jaoks teha signatuuri pilt/userbar mida saaks lisada allkirja erinevates foorumites. Peab olema väike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irf. Visiitkaart oleks tegelikult hâdavajalik. Suht tyytu korrutada ja kirjutada lipikutele foorumi nime. Ma tõega kaalun seda tasuta vahendamist, kuigi isu on inimesi teisele teele viia. Aga kõned, et kuidas akut laadida jne muutuvad juba tyytuks, kuigi korrutan alati yle, et kõik vastused on siin olemas. Annaks komplektiga visitka kaasa ja kui siis helistavad ytleks, et loe foorumit. Nii mugav ei saa ka olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

reinolen, pole yldse paha, isegi päris hea. Foorumi logo sinine ainult liiga kontrastis tausta rohelisega. Ei sula kokku minu arust. Foorum peaks olema ka väikese tähega.

Jeesuse point on ka tabav. Seda peaks jah röhutama kindlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pole kyll disainikunn aga see teine on kyll minu arust sobiv, kui panna see sellele hallile paberile, mis naca krobeline....nimi ei tule meelde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nice (Y)

teine, sinisega on kobedam.

kui kellelgi veel mõtteid, laske käia. hakkab looma, kuigi see on igati ok (esiga)

 

 

pm võtaks ka neid mingi koguse. korraga peaks trykkimine olema odavam (pole hindadest aimu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas seda nimetatakse, mida me teeme, kas me mitte ei suitseta, äkki peaks olema seal loobu tubakast, või tubaka suitsetamisest, muidu on päris pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga kui nüüd vaadata E-suitsu logo peale, on seal sama moodi kirjutatud, et loobu suitsetamisest...

 

-- 30 Juun 2013 17:37 --

 

[attachment=0]tubakas.jpg[/attachment]Okei, kellele meeldib kellele mitte, eks siis valige kumb sobib

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda enam, öeldakse, et topelt ei kärise, aga kui seal juba ol, siis lause kaardil võiks tsipa teistsugune olla küll. Logo viitab foorumile, aga meie tark lause ei peaks foorumi logot kordama, see minu arvamus, aga pruugi õige olla, erineva lausega saaks ühte kohta rohkem infot mahutada. See viimane varjant kisub õigesse suunda juba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...