Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Teeks plakati/flaieri/pildi/visiitkaardi

Recommended Posts

[attachment=0]tubakas.jpg[/attachment]oh kurja, ma muutsin seda, tänud Spezz ja siis tegin veel suuremaks selle foorumi lingi

Palju parem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ytleks, et see väiksem oli parem, nyyd kisub kuidagi liiga kirjuks kuidagi

lase yx väike ja tume veel (foorumi adre) (psühho)

 

ja pane nad selle viimasega yhte posti (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logo liiga sakiline ja must tekst ka sellisena väga ei sobi. Paraku jah on jäänud foorumisse see vanem logo kus kirjas loobu suitsetamisest. Uuemast versioonist olen ma parema variandi ära kaotanud kuhugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logo liiga sakiline ja must tekst ka sellisena väga ei sobi. Paraku jah on jäänud foorumisse see vanem logo kus kirjas loobu suitsetamisest. Uuemast versioonist olen ma parema variandi ära kaotanud kuhugi.

tee siis uus logo uuesti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane tekstile ka 1px valget "stroke", ei tule eesti keelne nimi meelde :S

Ehk on siis parem lugeda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saaks selle sellele hallikale reljeefsele paberile oleks krdi hea tulemus. Tavalisevalge välistaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu 5 senti.

---

 

Loobu tubakatoodetest

Lõpeta tubakatoodete kasutamine

ja liigu tervislikuma eluviisi poole!

 

Meie oleme seda juba teinud.

 

Kogu vajalik info ja vastused küsimustele

foorum.e-suits.eu

 

---

 

Ehk esimene rida (relv);

tubakatooted olgu üks sõna;

tungiva soovituse (Loobu!) puhul hüüumärk pädev;

"meie oleme juba..." puhul suurtähed ja hüüumärk mittevajalikud;

"kõik vajalik info" -> "kogu vajalik info".

 

Nüüd küsigem enestelt, kas nikotiin e-vedelikus on tubakatoode või mitte?

Minule see suitsetamise vastandamine aurutamisele on sobinud ja samamoodi olen seda ka esitlenud: "See pole suits, see on aur!". S.t. saurixile mina ütleks, et loomulikult me ei suitseta, kuna tehniliselt pole ju suitsu kui põlemissaadust. Tahan jõuda selleni, et mina isiklikult eelistan siiski "loobu tubakatoodetest" asemel öelda "loobu suitsetamisest" -- samas see on juba logo peal kirjas:)

 

Ja üks asi on veel. Hetkel me soovitame inimestel millestki loobuda ja ütleme, et meie oleme seda juba teinud ning siis mingi link. See on asi, mida need inimesed on elus juba sadu kordi kuulnud-näinud ning võib-olla ei taha enam kuulda, lähevad blokki. Tahan öelda seda, et inimene ei pruugigi üldse arugi saada, et talle ka midagi asemele pakutakse, millest tulenevalt ei hakka arvutit käima panemagi. Et ehk vajab see jutt veel midagi julgustavat?

 

Ega ma ei tee üldse maha midagi, suurepärane idee. Lihtsalt kiiret pole, mõelgem selle üle, arutlegem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teiesele poole võib ju kirjutada maailma või/ja euroopa statistikat. Loobunud on e-sigareti abil seal x miljon inimest jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhhh, xsiiosele siis niipalju , et mina mõtlesin selle tubakatoodete all seda, et inimesed hakkaksid kasutama e suitsu ja tuleksid targaks saamise eesmärgil seda foorumit külastama aga sinu jutust võis välja lugeda, et loobu tubakast ja e suitsust ka...... loomulikult ei ole see vale ja paljud kindlasti on hakanud e tossajaks just selle tagamõttega, et üldse nikotiinist loobuda. Aga kui minu mõttekäik on väär, siis võib ju veel midagi taibukamat välja mõelda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus räägib asjast, pole vaja asja keeruliseks ajada. Lihtne visitka on väga hea ja vaielda teemal, et mida keegi ikka mõtleb pole mõtet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki teeks vee yhe proovi

nr2

vs

nr2 kus on 2,3,4 read natukene väiksemalt tehtud(tunde järgi) :)

äkki yhe nr võrra vms

mõte selles, et esimene ja viimane rida rohkem välja paistaks

lihtsalt prooviks (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...