Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Teeks plakati/flaieri/pildi/visiitkaardi

Recommended Posts

  dziisas kraist mel ja muud ohkijad. tuuakse kandikul ja ikka midagi viga (N)  
think.gif
Jeesus: Ma ei väida, et Reinolen näidistel midagi viga oleks. Väga tore, et keegi otsa lahti tegi, aga see oli kõigest minu mõte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

väga hea lühikene versioon aga kuna ma lihtsalt pean natukene virisema siis:

1. taust on liiga tugev, logo ja tekst on olulisemad

2. kõige lihtsamini on loetav must tekst valgel taustal

3. hüüdlause võiks olla: "Tubakast priiks/vabaks!" e-suits on ka suits nagu ka logo ütleb, imelihtne on liisasus ja toob ehk liigselt emotsioone mängu aga kui see on taotlus siis nu hea küll :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alati on hea rääkida mis võiks olla jne, no kuna ma alguses tegin üksinda proovi ja keegi teine ei teinud siis no krt proovige ise :D pole lihtne, aga vähemalt keegi veel üritab :D , aga noh jah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arusaamade järgi pole e-suits suits, vaid aur. Emotsioonid ongi, mis müüvad. Kui emotsioone ei teki, ei teki ka huvi ja kõik läheb prügikasti nagu ka koledad hoiatused sigaretipakkidel...

Ei pretendeeri millelegi, pakun lihtsalt ideesid... Igaüks võib ju välja printida mida iganes soovib :D

 

[attachment=0]priiks1.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alati on hea rääkida mis võiks olla jne, no kuna ma alguses tegin üksinda proovi ja keegi teine ei teinud siis no krt proovige ise :D pole lihtne, aga vähemalt keegi veel üritab :D , aga noh jah

Rahu. Juba esimese versiooni loomine on kiitust väärt. Ideed, vaidlused ja kompromissid on ju oluline osa lõppversioonini jõudmise protsessist. Et keegi midagi ütleb, on lihtsalt kellegi arvamus, mitte uus töökäsk sulle. Hoia oma programm ikka soe, aga nõjatu tooli ja relakseeru mõneks ajaks (esiga)(õlut) . Kui möla on vaibunud, siis on sinu tähetund :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MInu meelest pole siin miskit arutada, pange need mis on valikusse ja las rahvas otsustab. Kes tahab saab veel enda versioone lisada. Kuupäev ülehomme on valimine ja kõik. Kui selleks ajaks pole eskiisi laekunud, siis ei osale ja kõik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No comments... :D

 

[attachment=0]priiksNO.jpg[/attachment]

Mu meelest siiani pakututest parim (Y)(Y)(Y)

 

Siiani olen ise kaardid tellinud sellisest kohast

 

http://www.vistaprint.fi/kategoria/kuts ... 1774&GNF=1

 

Seal kõik kaartidest kalendriteni ja tassidest plakatiteni suht mõistliku hinnaga.... Soodukaid ka kogu aeg erinevaile tooteile....

 

Alustuseks saaks 250tk niisama kohale... 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane lause vajaks täpsustamist.

... Ilmaiset käyntikortit 250 kpl...... ehk aegajalt tehakse vanadele klientidele selliseid pakkumisi... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kammisin täna ringi SkySmoke foorumis ja no ausalt, kurb on lugeda inimeste postitusi. Sama kurb nagu näha kuidas kari patsaane kassipoega piinab :'(

Tekkis selline idee, ehk kujundaks mingid kleepsud/plagud sõnumiga "Ära lase omale suitsu näkku puhuda! Mis on teglikult e-sigaret? forum.e-suits.eu" või "Suitsetamisest loobumine on odav, meeldiv ja ohutum! forum.e-suits.eu"

Või no midagi sellist ägedat. Korjanduse eesmärk oleks trükiste raha kokku saamine. Korjanduse võiks läbi viia mõni usaldatud ja viitsija e-poe pidaja või foorumi mode vms.

Kleebiseid ja pamplete jätaks kohtadesse, kus neid lubatakse jätta letile, avalikele plagupostidele või kui tahame asja nats "ebaseaduslikuks" ajada, siis ka tänavapostidele. Kunagi, kui mu klubiüritused olid pisikesed ja underground, siis öösiti teipisime plagusi Tallinnas lambipostidele, rulluiskudel. Ükskord sain mupolt trahvi 300 eeku. Järgmised korrad, kui ühendust võtnud on, olen öelnud, et fännid kleebivad ja ma olen foorumis neid korrale kutsunud aga kahjuks ma neid hoomata ei saa ja ei ole ka teadlik, kes on asja korraldanud.

 

Mis arvate?

Usun, et disaini loomisega meil raskusi ei tule. Võin vabalt olla ka üks kleepija, no prob. Lisaks tean noorte rõivapoode, kes lubavad lettidele pamplete jätta.

Juhul, kui korjandus peaks kujunema mega multi-miljon kassaks, võiks erinevaid välimeedia kanaleid rentida. Mul on enamuses käblik sees ka, saab hinda rääkida.

 

-- 20 Apr 2014 12:58 --

 

Fakk mii! Tegin mudigui posti enne, kui natuke ringi vaatasin.

I'm sorry, teema on siin juba olemas. Lähen võtan vitsa.

 

http://foorum.e-suits.eu/teeks-plakati-flaieri-pildi-visiitkaardi-t517.html

 

 

Tegin kogemata sama posti, enne kui selle siin leidsin. Ufo tõstis siia. Ühesõnaga Spoileri all paar ideed ehk juurde.

Kokkuvõttes võiks aset leida korjandus, mis rahastaks plagusi, mida tänavapostidele kleebime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*nikotiiniga vedelik. Paljud müüad tahaksid endale tähelepanu? Kolme käega poolt (psühho) aga puudub seaduslik regulatsioon ja ei tahaks panna müüasid löögi alla!

Ufo, tõsta postid viidatud teemasse palun :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

*nikotiiniga vedelik. Paljud müüad tahaksid endale tähelepanu? Kolme käega poolt (psühho) aga puudub seaduslik regulatsioon ja ei tahaks panna müüasid löögi alla!

 

Müüjased oleks ise valvsad =) Enne suurtepoistevett ei müü, kui klient kolmandat korda käib ja on näha, et tegemist terve inimesega. Senikaua ostavad skaismõuki blondude käest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...