Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

E-sigareti paha pool

Recommended Posts

ja see pealkiri: Ma tapan su!!!(e-sigaret) no cmon, ilmselgelt vabanduses või kuidas iganes seda nimetada mida ta teisena kirjutas, ütles et sõltub kõik inimesest endist, aga pealkiri rõhub nagu ma ei tea, et e-sigaret on tapamasin, mida imedes ta sind vaikselt tapma asub? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taunikud facebookis muidugi jagavad nagu puhast kulda seda. Viitsi nendega vaielda ka, las usuvad kõike mida internetist loevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnneks sai blogija ise ka aru, et mõistlik dialoog on kasulikum kõigi jaoks ja keeras kommenteerimise taas lahti. Õppimisvõimet ühesõnaga on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usun, et kogu see poleemika ja "valgustus", millega neiu hakkama sai, tõi endaga kaasa üsna mitme inimese mitte e-suitsetajaksnhakkamise, aga mis seal ikka... Kui tegu oleks olnud tõepoolest e-sigareti poolt põhjustatud sümptomitega , olekssarnaseid lugusi ilmselt kogu Maailmas oluliselt rohkem, parauku ei ole. Ma loomulikult ei välista, et tütarlapsel võib olla kehva tervis ja kes teab mis haruldased allergiad. Ning ilmselgelt ei osanud ta oodata, et tema arvamuse avaldamisest selline mull välja tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle subjektiivse üllitise jagamine on võtnud hullud mõõtmed. Kas on üldse teada, millist mahla ja toru see õnnetu kasutas? Mulle isiklikult tundub, et põhjustas endale teadmatusest OD ja nüüd on esuits süüdi.

Samahästi võiks tavalisest vodkast end etanoolimürgistusse juua ja pärast alkoholi pihta sappi pritsida... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt jääb siiski paljudel tempel mällu, et "e-suits on paha"

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unustatakse üldiselt, aga kindlasti leidub tulevikus mõni "ekspert" kes seda kirjutist tõendusmaterjalina esitab.

 

BBC News kirjutas eile näiteks, et ohtlikkusega hirmutajate üheks argumendiks on internetis levinud lugu mehest, kelle suus oleva sigareti aku plahvatas ja viis esihambad ära. Samas teadlast, kelle kinnitusel pole passiivset vaping-ut olemas, ei kuula keegi...

http://www.bbc.co.uk/news/magazine-23196369

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei jää siin midagi mällu, palju meile(inimestele üldiselt) on pähe taotud analoogsuitsu, alkoholi, narkootikumi ja saja muu asja/tegevuse kahjulikusest, kas kellegil on mälus, minu mällu need kõik pole pidama jäänud :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle subjektiivse üllitise jagamine on võtnud hullud mõõtmed. Kas on üldse teada, millist mahla ja toru see õnnetu kasutas? Mulle isiklikult tundub, et põhjustas endale teadmatusest OD ja nüüd on esuits süüdi.

Samahästi võiks tavalisest vodkast end etanoolimürgistusse juua ja pärast alkoholi pihta sappi pritsida... (psühho)

Seda OD varianti kahtlustan minagi, lihtsalt ei saanud toru käest ära panna kuidagi. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pool aastat tagasi ostsin osta.ee noname malboro vedelikku 90ml . kui olin mingi pool ära tõmmanud tundsin ka kopsus ja südames imeliike asju . Päris noaga keegi kolpa ei saaginud aga imelik oli keis oli küll . sest peale tõmban ainult kas ise kokku valatud või kvaliteetset vedelikku ja sellist asja pole enam kordunud . Oma tuttavatele kes on hakkanud tõmbama : ärge tõmmake igasugust sitta . Sama mis tava suitsuga , venemaal valmistadu priimas võib olla peale tubaka ka turvast ja kaltse .Ja kuskil X kohas valmistatud vedelikus võib olla ükskõik mida .

Olen kuulnud et kui ikka nikotiini üle tarbida võivad sellised sümtomid tekkida . E sig on selline asi et tihti ei sa sa aru palju sa tegelikult tõmbad .

 

Nii et tossame edasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidugi olid need nikotiini üledoosi sümptomid. Eks seda e-sigaretti on üpris kerge kogu aeg kimuda ja siis võibki selline asi juhtuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Värske tulijana on mul vahetu kogemus käes. Võtsin nicorexist ligi keskmise tugevusega mboro ja ry4 ning tugeva mentooli. Praegu (õnneks harva) tossutades olen nii mõnigi kord tundnud, et mingi hetk tuleb peale kerge jõuetus, peas ja kõhus läheb tunne imelikuks (umbes nagu oleks liiga palju kohvi joonud). See on vähemalt minu jaoks olnud märk sellest, et siiber tuleb kinni lasta. E-toss mõjub analoogiga võrreldes kardinaalselt teisiti - kangemaid sigarette võisin 2-3 tk jutti ära teha ja polnud nagu midagi viga aga selle e-toruga võib end kaunis vähesest käpuli tõmmata. Lähengi kolmapäeval flavorshoppi lahja mahla tarvis komponente hankima, sest praegustega hakkab latv liiga ruttu sahisema, tahaks rohkem tossu nautida. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas just nikotiini pärast sul nii, nicorexi "lahja" on 6mg ja "keskmine" 12mg ehk siis 1 aste lahjem sellest kuidas kõik teised kanguseid mõõdavad. Lisaks isiklikust kogemusest nii palju, et ma läksin 0.1mg analoogide pealt 12mg vedeliku peale, vapen keskmiselt 2ml päevas, mõnel peol on ka 6ml pintslisse läinud ja pole üledoosi sümptomitest haisugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind hakkas huvitama, et millest mul sellised sümptomid siis. PG? VG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, imelik tunne ei ütle ei minule eriti midagi ja imelike tunnetega on üldse selline lugu, et isegi kui oskad need lahti seletada siis ainsa vastuse selle peale saad "on jah imelik!" :) Parim võimalus teada saada on arvatavasti ise enda peal katseid tehes, st proovid üht, proovid teist, kirjutad üles mis tunne on. Aega võtab aga objektiivset pilti muud moodi ei saa ja siis teed statistikat, vaatad mis muutus ja üritad põhjust välja mõelda. Muidugi mõtlemisel on ka omad halvad küljed, teinekord on just mõte see mis haigeks teeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega siin muud soovitada olegi kui katsetada. Ise alustasin 18 mg nicorex-i vedelikega, kahe nädala pärast hakkasin ise segama. Alustasin 50/50 VPG-ga ja erinevate maitsete katsetamisega, praeguseks pidama jäänud 75/25 14 mg segule. Lisatavate maitsestajate kontsentratsioon ka pidevalt vähenenud. 2-3 üledoosi saadud siis kui end arvuti taha aurama unustasin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...