Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

E-sigareti paha pool

Recommended Posts

:D

keegi kusagil kunagi ütles sellised sõnad, et lollid hävitavad ennast ise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ōige "teadlane" katsetabki kõike enda peal...

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulge, kas keegi veel on tundnud, et e-sigaretiga on hambad kuidagi tundlikumaks muutunud?

glütseriin tapab baktereid-> suu püsib paremas korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kas keegi on omal nahal kogenud ja teab öelda, kas tegu liigse nikotiini kogusega või millega, kui asjad, mis muidu ei häirinud, kehitasid õlgu ainult, hakkavad tõsiselt "sekkumist nõudma"? :| Ma pole veel saanud hakkama lõplikult üleminekuga, tavalist suitsu teen mõne päeva jooksul. Väga ei taha tavalist enam, aga tunnen, et e-suitsuga lähen kole peremeheks ära. Mõtlen, et mis seda vähendaks? On kellelgi kogemust omal nahal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peeglissevaatamine ja eneseanalüüs sellistel puhkudel abiks ;)

Küsimused: "mis mind teiste inimeste käitumises häirib" ja "mis võiks teisi inimesi häirida minu käitumise juures" peaks päris hästi aitama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et tegemist on nikotiini võõrutusnähtudega, närviline ja vihane kõigi ümbritsevate peale. Tõmbad 0mg vedelikku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et tegemist on nikotiini võõrutusnähtudega, närviline ja vihane kõigi ümbritsevate peale. Tõmbad 0mg vedelikku?

Ei, kuna olen pikalt tossanud tavalist. oli selge, et esmalt tuleb end "ära rääkida" ja praegu proovin seda teha nii, et 18 ja 0 pooleks. Siis on enam-vähem ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise alustasin 18mg-ga, nüüd juba 12mg, aga 9mg tundub veel väga lahja. Läheb aega...

Ma alustasin kuskil 15mg ja nüüs on 9-10mg normaalne minu jaoks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Algul tundus 18mg väga lahja, tõmbasin siis 24-st. Umbes kuu aega hiljem läksin 18-le tagasi. Nüüd (veel paar kuud hiljem) tundub 18 palju olema, aga 12 veel tibake lahja. Segan siis neid, kokku teeb 15mg. Võimalik, et varsti on 6-ne paras. Pole paha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära muretse - see "oksad laiali" faas peaks mõne nädalaga ümber saama. Joo palju vett, kasuta nikotiiniga vedelikke ja ürita igal võimalusel magada. Mul oli paar päeva ikka päris hull. Organismil on võõrutusnähud ja see pole nikotiin.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen jõudnud 5 kuu jooksul 18mg-lt 6mg peale. Aga kui vahest vähe nn kangemat kraami olen tarvitanud (õlut) , siis tahaks veits kõvemat laksu saada (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...