Jump to content
E-sigareti foorum
matakass

Liqua vedelik

Recommended Posts

Eile sain siis ka endale 2 pudelit Liqua vedelikku tobbaco ja cola .Panin siis suure huraaga viivisse ja püha püss mis kuradi maitse ,selline kerge kukkekommi oma ja mis veel kummalisem tobbacol oli sama magus maitse lõi täiega üle . Kas tõesti kõik Liquad on sellise karamelli maitsega , või sain mingit jama .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kasuta vaid maasika, berrymix ja õuna jooki.

Muud seni proovitud, ei istunud mulle. Mint on algul vene mündinätsu maitseline, pärast muutub natuke hambapastaks, kirss.......mulle lihtsalt ei istu, selline läila.

Citruse mixi pole veel proovinud.

Erinevaid tubakaid ma ei salli, senine kogemus pole hea olnud, nii et neid ma tellima ei hakka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citrus mix on ka mäletamist mööda hea. Berrymix on lemmik, maasikaid olen paremaid saanud ja õun ka väga enam peale ei lähe, see kehtib viimasel ajal kõikide tootjate õunte kohta, mida olen proovinud.

Cola oli tõmmatav segatuna kirsiga, eraldi need mulle väga ei meeldi, energy drink oli vastik, shokolaadi olen seganud peleoni boge mintiga, siis on hea magustoiduks tarbida. Mints on väga tugeva wrigley spearmint'i maitsega vedelik, mis mulle ka väga ei istu. Rohkem liquade kohta rääkida ei oska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik on suhteline, isegi see loeb kas tõmbad ühte maitset või mitut ja millises järjekorras maitseid proovid. Nt kui Tiramisu peale Berry Mixi tõmmata, tundub viimane puruhapu olevat, aga vastupidises järjekorras ei ole Tiramisu sugugi magus, pigem tuletab mõnda RY4 meelde. RY4 peale sobib Berry jälle väga hästi jne

Kõige objektiivsemalt saab hinnangut anda hommikul kui maitsemeel veel tuimaks tossutamata :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Energy Drink on küll täielik Hustler/Starter ja selliseks igapäevavedelikuks veidi liiga intensiivne, kuigi maitse oli täitsa "puhas" .Coffee oli ka huvitav aga ilmselt jääb kappi kuna avastasin, et igasugune kohvi isu oli pärast selle tõmbamist kadunud :D ja kohvijoomist päris ohverdada ei tahaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga palju sõltub ka sellest mis clearot kasutada. Oleksin ma Berry Mix'i esimest korda proovinud Protank'iga, siis ma ilmselt poleks seda rohkem proovida tahtnud. Samas iClear 30's on Berry Mix minu lemmik. Turkish Tobacco'ga on jällegi täpselt vastupidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain proovida Liqua õuna. Too konkreetne vedelik oli tiba kange minu jaoks (18mg). Andis tõmmata küll, aga minu jaoks oli kerge pettumus. Ilmselt olid mul suured ootused selle Liqua õuna suhtes. Enda segatud inawera dwa jablka (kaks õuna) meeldib rohkem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

liqua õuna ja vanilje segu minule (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain proovida Liqua õuna. Too konkreetne vedelik oli tiba kange minu jaoks (18mg). Andis tõmmata küll, aga minu jaoks oli kerge pettumus. Ilmselt olid mul suured ootused selle Liqua õuna suhtes. Enda segatud inawera dwa jablka (kaks õuna) meeldib rohkem :)

Hei!

 

Millist Inawera baasvedelikku kasutasid? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dekang blackberry ja mandarin üllatus (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see ainult firmadele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Kas 0mg vedelikud võivad samuti tarbitavad olla ja maitseelamusi pakkuda või siiski ei anna tavaline mahl ühele suitsumehele midagi mõnusat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...