Jump to content
E-sigareti foorum
matakass

Liqua vedelik

Recommended Posts

Skysmoke kasutab Hangseni toodangut ja laseb enda sildid peale trükkida. Ma ei viitsi brändima hakata, läheb Hangseni nime alt (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin huvitava avastuse. Sai kunagi võetud prooviks Liqua tubakaid, kohutavad.

Et mitte raha kraanikaussi kallata hakkasin katsetama.

 

Liqua French Pipe + 6% Atmos Lab Vanilla

Oi bljäää kui hea.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin huvitava avastuse. Sai kunagi võetud prooviks Liqua tubakaid, kohutavad.

Et mitte raha kraanikaussi kallata hakkasin katsetama.

 

Liqua French Pipe + 6% Atmos Lab Vanilla

Oi bljäää kui hea.

 

Posted Image

 

Täna olen tähenäriline...9gag style.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin huvitava avastuse. Sai kunagi võetud prooviks Liqua tubakaid, kohutavad.

Et mitte raha kraanikaussi kallata hakkasin katsetama.

 

Liqua French Pipe + 6% Atmos Lab Vanilla

Oi bljäää kui hea.

 

Posted Image

 

Täna olen tähenäriline...9gag style.

WTF? Millest aru ei saadud, liqua tubakamaitselisi vedelike...ffs :D

Jumal tänatud, et mul paras ports porterit juba sees, muidu paugutaks vastu (õlut)

 

Posted Image

 

EDIT: Ma ikka pidin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnjaaa.. :D

Olen juba piekmat aega ainult Liqua tubaka põhiseid tõmmanud. Lemmikuteks Cuban Cigar ja Traditional Tobacco, mehe lemmik French Pipe (mis mulel hakkab täiesti vastu). Turkish läks ära viskamisele, kuna sellel oli mingi veider türgi maiustustele omane maitse, mis ajas seest keerama.

Tõmmanud aegade algusest peale kõike Protangiga ja ainus jama, mis nende vedelikega täheldanud olen, on et pikemalt veipides või kuumaks minemisel, muutuvad maitsed läilaks.

Olen proovinud ka igast erinevaid magusaid, aga neid kannatab max paagi täis tõmmata, sisi juba hakkavad vastu oma läilasusega.

Tiramisu oli ka VÄGA hea (ulmeehe tiramisu maitse), aga kippus lekkima ja coile sööma liiga kiiresti.

Seni, kuni pole proovinud kloonide segajate mahlu jms, julgen öelda, et Liqua tubaka põhised on mulle kõige enam sobivamad.

Inawera omasid olen ka proovinud- mõned olid täiesti maitsetud ja teised liiga magusad.

Mingi kolmanda tootja omad jällegi tekitasid allergilisi sümptomeid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnjaaa.. :D

Olen juba piekmat aega ainult Liqua tubaka põhiseid tõmmanud. Lemmikuteks Cuban Cigar ja Traditional Tobacco, mehe lemmik French Pipe (mis mulel hakkab täiesti vastu). Turkish läks ära viskamisele, kuna sellel oli mingi veider türgi maiustustele omane maitse, mis ajas seest keerama.

Tõmmanud aegade algusest peale kõike Protangiga ja ainus jama, mis nende vedelikega täheldanud olen, on et pikemalt veipides või kuumaks minemisel, muutuvad maitsed läilaks.

Olen proovinud ka igast erinevaid magusaid, aga neid kannatab max paagi täis tõmmata, sisi juba hakkavad vastu oma läilasusega.

Tiramisu oli ka VÄGA hea (ulmeehe tiramisu maitse), aga kippus lekkima ja coile sööma liiga kiiresti.

Seni, kuni pole proovinud kloonide segajate mahlu jms, julgen öelda, et Liqua tubaka põhised on mulle kõige enam sobivamad.

Inawera omasid olen ka proovinud- mõned olid täiesti maitsetud ja teised liiga magusad.

Mingi kolmanda tootja omad jällegi tekitasid allergilisi sümptomeid.

Ma ei ole nendest tubakamaitselistest endale midagi leidnud. Küll aga jäin pidama Hangseni Cherry Cigari peale. Liqua omad minu jaoks liiga intensiivsed kuidagi. Ka Hangseni oma solgin tegelt 1/10 VG'ga, et auru juurde saada :P

Turkish lendas mul samamoodi kauge kaarega kusagile, kus ta tänaseni kopitab. French Pipe tahaks midagi juurde...midagi karamellist vms RY4 laadset, siis oleks mehka minu jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See tõestab fakti et maitsed on erinevad ja kindlasti oleneb väga palju ka clearost mida kasutatakse. Liqua Turkish on minu vaieldamatu lemmik juba üle aasta. Liqua Berry Mix on teine lemmik. Viimasel ajal olen hakanud tõmbama ka Liqua French Pipe' mis on Nautilus'es päris hea.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turkish lendas mul samamoodi kauge kaarega kusagile, kus ta tänaseni kopitab. French Pipe tahaks midagi juurde...midagi karamellist vms RY4 laadset, siis oleks mehka minu jaoks.

Proovi seda vaniljet lisada, trust me. Hea tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi Liqua Grape-i on proovinud? Krt proovinud juba kolme asjaga: Kayfar, ProTank3 ja mingisugune Nicorex/SkySmoke junn. Maitset ei tunne üldse, mingi väga segane ja väga kange kahtlane maik on asjal, samuti proovisin erinevate wattidega. Kuigi Liqua mahlad on ühed kindlad lemmikud, siis sellega on küll mingi veider värk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...