Jump to content
E-sigareti foorum
matakass

Liqua vedelik

Recommended Posts

Protip: 45% Liqua Traditional Tobacco + 15% Nicorex Apricot = mõnus aprikoosi tee maitse 

Protip: Mis sa ülejäänud 40%-ga teed? Jätad purgi pooltühjaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banaan on peaaegu päris. Hangseni omale jääb natuke alla.

Hei, kuidas Liqua ja Hangseni vedelikke hindaksid Avoria kõrval? Ise olen ka ainult Avoriat popsutanud siiani.. Peamiselt jääõuna.. On midagi head Liqual või Hangsenil ka, mida kiidaksid kahe käega? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siinkohal tahaks meelde tuletada, et maitse oleneb paljudest faktoritest. 1. riistvara 2. kasutatav võimsus 3. tõmbamis stiil 4. erinevad maitse eelistused jne..
Aga liqua Berry mix on vana hea klassika mida võiks proovida .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei, kuidas Liqua ja Hangseni vedelikke hindaksid Avoria kõrval? Ise olen ka ainult Avoriat popsutanud siiani.. Peamiselt jääõuna.. On midagi head Liqual

või Hangsenil ka, mida kiidaksid kahe käega? :D

Hangsenilt banaan ja õun.

Avorialt ainult Jääõun.

Liqualt Berry Mix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Two apples totaalne õunakeemia. Läks sisse tutikasse protank 3 mini-sse, Istick 20 otsas @ 7w

Eks ma proovin ka vbl k2lite-ga aga ei usu et midagi päästab. Õnneks võtsin prooviks ühe pisikese pudeli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiani Cola oma lemmikuim, aga arbuus, berry mix, peach, kõik need, need maitsevad nagu need võltsitud karastusjoogid keldripoodides. Kui otsa saab, siis lähen mingile muule üle. Kindlasti ei soovita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...