Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
[SAC]Bools

Joyetech e-Vic

Recommended Posts

Tere,

 

Paraku otsingusse "evic" ei kõlba, siis küsin siin. Nimelt jätsin juba kolm kuud tagasi tavalise suitsu maha, olles umbes 8 aastat igapäevaselt kimunud. Olen viimase poole aasta jooksul testinud päris laia valikut Joyetechi tooteid kombinatsioonis igasugu erineva nänniga, kuna endal "oma inimene" tegeleb nendega vähe tõsisemalt. Loomulikult jättis kõige parema mulje e-Vic. Kuna ta pakub mulle seda suhteliselt mõistliku hinnaga(olles ise veidi guugli-eeltööd teinud) + tema kaudu on ka kohapeal saadaval lai valik kõiksugu lisavarustust, siis lahutab mind Minu enda e-Vicist ka neutraalne tagasiside.

 

Küsingi, kuidas teil e-Vic vastu peab? Ei huvita mingid neti review´d, tahaks konkreetset juttu. Tunnistan, ootan võrdlemisi kallilt seadmelt ka teatavat vastupidavust, saan aru, et atomizereid tuleb olenevalt kimumisest ca kuu tagant vahetada? Ei ole raha tuuldeloopija, vaid tüüpiline eestlane, kes tahab vähese eest kõike saada...

 

Mõtlen siinkohal ainult e-Vici ehk siis "high-end(kui nii nimetada saab)"-seadet, igasugused eGo-C,eGo-T las jääda või käige välja oma versioon.

 

Tänud ette...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evic on väga hea. Minu jaoks on ainukeseks miinuseks see, et ta ei kannata erilist retsimist, kuna võib ekraani kohalt pooleks minna. Aga siiani on minu kaks evicut tervena püsinud, vaatamata väikestele kukkumistele. Soovitan evic osta kohe musta korpusega - ilusam ja lisaks tasuks kohe vaadata väike aku ja selle juurde sobiv eGo-T Upgrade korpus. Väike aku küll ei pea mul hommikust õhtuni ühe laadimisega vastu aga kuna evicut saa päeva jooksul ka micro USB kaabliga laadida siis see tegelikult pole probleemiks olnud. Back-up on ju ka suure aku näol autos mul alati olemas.

 

Clearoks soovitaks mina võtta Vivi Nova STV. Olles erinevatega katsetanud, on see siiski kõige mõistlikumaks osutunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See ekraani kohal lahti tulemine lõpuks, on suht tavaline asi viimasel ajal. Aga viskad liimi vahele, on kõvemini kinni (Y)

Aga kokkuvõttes, väga ok paraat. Mulle kyll väike aku sellega ei istu, liiga lyhikene.

Eks harjumuse asi (Y)

Cleroks mul i30 (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kaks Evicut pea 4 kuud igapäevaselt kasutuses - meeldib erinevaid maitseid vaheldumisi tõmmata. Senini pole probleeme esinenud ja investeeringut ei kahetse.

 

Muidugi välitingimuste jaoks õrnavõitu ja päikesevalguses menüü pea loetamatu.

 

USB kaabliga laadimine on jama. Soovitan soojalt paar korralikku akut ja Nitecore I2 laadija juurde muretseda, sest siis ei pea kunagi juhetpidi kusagil kinni olema ning laetud aku alati varnast võtta ;)

 

Mis puutub ego-T korpusesse, siis mulle see ei meeldi, sest selle ühes tükis toru keere käib võrreldes originaaliga väga halvasti ja keskelt ei ole nii mugav lahti keerata kui alt põhjakorki. Samuti on kummist pinda vajadusel raskem puhastada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb kus kasutad peamiselt, kui välitingimustes siis evic ei sobi sinna kohe mitte. Väga kiiresti muudab liiv selle kasutamiskõlbmatuks. Tõenäoliselt välja oleks svd või vamo paremad valikud.

Üldjuhul käsitletakse akut ja clearot/cartot/rba eraldi. Aku on see vidin/komplekt mis viimastele V annab, sul tunduvad need teemad segamini veel olevat.

Lisaks soovitan akude teemat lugeda kus evic, vamo ja svd kohta palju arvamusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ma ei tea,mul eVic puidutöökojas lahtiselt põuetaskus ,puidu ja lakitolm pole siiani miskit umbe ajanud paar korda pooleks kukkunud ,nüüd liim vahel ja kõik toimib ideaalselt.carto. vapeonly bbc läks natuke kül umbe ,aga seegi suruõhu ja nõelaga puhtaks .paar akut tagavaraks ja igati ok riistapuu.kasvõi kellaaja vaatamiseks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis puutub ego-T korpusesse, siis mulle see ei meeldi, sest selle ühes tükis toru keere käib võrreldes originaaliga väga halvasti ja keskelt ei ole nii mugav lahti keerata kui alt põhjakorki. Samuti on kummist pinda vajadusel raskem puhastada.

Ma ei mõista millest sa räägid. Minu eGo-T upgrade aku korpus käib alt samasuguse korgiga lahti nagu evic originaal akukorpus, Ka ei ole midagi keerme kohta halba öelda. Mulle tundub, et sul on mingi muu korpus. Järsku mingi vuhvel?

 

Minu jubinate pildid:

Posted Image

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis puutub ego-T korpusesse, siis mulle see ei meeldi, sest selle ühes tükis toru keere käib võrreldes originaaliga väga halvasti ja keskelt ei ole nii mugav lahti keerata kui alt põhjakorki. Samuti on kummist pinda vajadusel raskem puhastada.

Ma ei mõista millest sa räägid. Minu eGo-T upgrade aku korpus käib alt samasuguse korgiga lahti nagu evic originaal akukorpus, Ka ei ole midagi keerme kohta halba öelda. Mulle tundub, et sul on mingi muu korpus. Järsku mingi vuhvel?

eGo-T Upgrade 18650 korpus ei käi alt lahti. eGo-T Upgrade 18350 korpus käib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkasin ka mõtlema, mul ka 18350 korpus ja see käib alt lahti. Keermete kvaliteet on muidugi jama võrreldes evic'i enda omadega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey dudes,

ostsin minagi endale Evic'i täna.

Esialgu pean laadima USB kaudu. Kas ma võin selle püssi panna kohe laadima või pean ta ennem tühjaks tõmbama?

TÄnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey dudes,

ostsin minagi endale Evic'i täna.

Esialgu pean laadima USB kaudu. Kas ma võin selle püssi panna kohe laadima või pean ta ennem tühjaks tõmbama?

TÄnud

hey dud,

 

pista evic kohe stepslisse (Y)

(ma ei vastuta kui ta seda teeb)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jou düüd.

 

Laadimise ajal saad tõmmata ka (Y)

Evicut ei saa.

Peaks ikka saama küll, kui ma totaalselt sassis ei ole ja luulusid ei näe (psühho) (ise autos korduvalt laadinud ja tõmmanud samal ajal).

Tegelikult ma tean, kust see eksiarvamus tuleb, et ei saa. Kui eVic on arvuti küljes ja connectitud MVR softiga, siis ei saa. Tegelikult saab ka nii, aga siis kaob ikkagi arvutiga dataühendus ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jou düüd.

 

Laadimise ajal saad tõmmata ka (Y)

Evicut ei saa.

Laadimise ajal tõmbamisel olen tähele pannud, et tõmbamise hetkel vist kasutab akut, mitte seda särtsu, mis juhtmest tuleb. Kui ägedalt tõmmata, siis näed, kuidas aku tase langeb, kuigi juhe on taga. Pead nats vahet ja tase hakkab jälle tõusma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evic on väga hea. Minu jaoks on ainukeseks miinuseks see, et ta ei kannata erilist retsimist, kuna võib ekraani kohalt pooleks minna. Aga siiani on minu kaks evicut tervena püsinud, vaatamata väikestele kukkumistele. Soovitan evic osta kohe musta korpusega - ilusam ja lisaks tasuks kohe vaadata väike aku ja selle juurde sobiv eGo-T Upgrade korpus. Väike aku küll ei pea mul hommikust õhtuni ühe laadimisega vastu aga kuna evicut saa päeva jooksul ka micro USB kaabliga laadida siis see tegelikult pole probleemiks olnud. Back-up on ju ka suure aku näol autos mul alati olemas.

 

Clearoks soovitaks mina võtta Vivi Nova STV. Olles erinevatega katsetanud, on see siiski kõige mõistlikumaks osutunud.

Ka minu soovitus oleks STV ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyr,mu eVic suri täna ära rsk.kukkus ümber ja oligi surnud kuskil juhe lahti ,aga kuna pooleksminemise vastu kokku liimitud siis ligi ei pääse kuskilt otsast enam .Ärge liimige ,kui pole vaja .Minul eelnevalt mitu korda pooleks läinud panin liimiga kinni ja nüüd R.I.P.Uus head ja elu jälle nagu lill.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juhhuuu eraldus kaheks .Nüüd juhe kinni ja jälle liim vahele,et pooleks ei läheks. (kurk)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...