Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kalle Jõgeva

Vivi STV 3,5

Recommended Posts

Kasutasin pikka aega vapeonly bcc mega ja nii kopp sai ette sellest täitmise protsessist. Proovisin ka veel vahepeal sõbra kangerit ja tundsin et ei taha enam niimoodi jätkata - muuseas vahepeal maadlesin ka korraks boge cartodega! Vaatasin Spezz-i pilti erinevatest läbiproovitud clerodest ja otsustasin ka Spezzi lemmikut proovida - tellisin tema sahtlist ja olen mega rahul. Täitmine käib nii et keerad pealmise korgi ära ja valad lihtsalt juurde vedelikku (isegi 100ml pudelist õnnestub seda täita lihtsa liigutusega). Keeran wc paberi jupi kortsu ja lasen korraks selle korgi kuivaks kerge liigutusega. Mõnus tihe paks aur, mahlane ja mõnus maitse, null lörinat ( olen juba 5 paagitäit teinud ) , lihtne täitmine. Ainuke mis võiks välja tuua on kontakti kuivatamine peale paari paagitäit. Rääkige kas kellegil on olnud selle cleroga kurbi kogemusi või mida jälgida? Edu spezz ja tänud veelkord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vedelikku viimase veerandi jagu sees, siis tuleb aegajalt kallutada enne tõmbamist, muidu jäävad wickid ülevalt kuivaks ja saad suutäie kärsakat. Muidu pole ühtegi paha sõna rohkem öelda (Y).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vedelikku viimase veerandi jagu sees, siis tuleb aegajalt kallutada enne tõmbamist, muidu jäävad wickid ülevalt kuivaks ja saad suutäie kärsakat. Muidu pole ühtegi paha sõna rohkem öelda (Y).

Jep, see on ainus ebamugavus. Ma ütleks isegi, et kallutamisega tuleb aeg-ajalt juba siis tegeleda, kui paak veel 50% täis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minul küll ei esine mingeid probleeme seoses sellega et paak 50 prosa tühi või üldse peaaegu tühi tuleb auru ja maitset nii mis kole :) kasutan hetkel inowera (ostetud ilmatsalu selveris olevast suitsu poest) 100 ml 18 mg nikot rohelise korgiga baasvedelikku kerge tubaka maitsega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No eks see oleneb ka sellest kui pikalt ja tihedalt sa kimud. Mul ikka mõned mahvid lähevad sinna 10s ligi ja kui selliseid mitu korda järjest teha siis võib juba nöör poole paagi korral kuivaks jääda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul 5kuud kasutuses olnud. Ainuke miinus, et kui coil on 3-4nädalat sees olnud siis hakkab lekkima miskipärast. Vahet pole kuidas puhastada või puhtaks põletada. Vedelik ei taha üldse sees püsida ja lõdistab alt välja. Uus coil sisse ja jälle mitu nädalat korras. Parim mida proovind - niipalju aint, et õhuauke pidin suuremaks tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

minagi proovisin selle ära Spezzi soovitusel ja üllatus üllatus - olengi selle peale jäänud nüüd mitu kuud juba (psühho)

peale originaalcoili olen ülejäänud kõik ise keeranud ja töötavad enamus hästi.

Kui läheb nässu keeran uue ja bro :)

iClear30 on nukralt nurka seisma jäänud täna STVle (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kogu see clearode teema on maitse asi ja ilmselt sõltub ka üsna palju tõmbamisstiilist ja vedelikust mida tõmmatakse. Seega ei saa öelda et üks on parem kui teine, igaüks peab selle temale õige leidma. Minul seisavad näiteks Vivi Nova'd kuskil nurgas... peaks tegelt välja otsima ja proovima kuidas nüüd kuid hiljem see asi tundub.

 

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt nii see on nagu Jazz ütles. Mul näiteks virsiku vedelik on cartodega imehea, aga clearo sees enam nii hea ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

STV, kuigi alles teist päeva kasutusel, on andnud minu jaoks väga positiivse elamuse. Kui Protanki tõmme on äärmiselt kerge (mitte et see halb oleks), siis STV osutab sellist täpselt õiget ja ühtlast "vastupanu" - nagu analoogi tõmbaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

STV, kuigi alles teist päeva kasutusel, on andnud minu jaoks väga positiivse elamuse. Kui Protanki tõmme on äärmiselt kerge (mitte et see halb oleks), siis STV osutab sellist täpselt õiget ja ühtlast "vastupanu" - nagu analoogi tõmbaks ;)

Just sellepärast ei meeldi ka mulle nn bottom coiliga clearod, et sealt tuleb kuidagi liiga kergelt aur läbi. Minu valik nr.1 on STV ja VT.

 

-- 12 Aug 2013 23:38 --

 

minagi proovisin selle ära Spezzi soovitusel ja üllatus üllatus - olengi selle peale jäänud nüüd mitu kuud juba (psühho)

peale originaalcoili olen ülejäänud kõik ise keeranud ja töötavad enamus hästi.

Kui läheb nässu keeran uue ja bro :)

iClear30 on nukralt nurka seisma jäänud täna STVle (relv)

Sama siin, ka minu iclear30 seisab nüüd nukralt karbis (kuidagi kange tundub see aur) ja kasutan nüüd STV-d, ainult mina ei viitsi neid coile keerata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti saame näha, kas minu iCleare tabab sama saatus - ma nimelt pistsin oma karvase käe spezzi sahtlisse...

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii. Sain eile sahtlist STV kätte. Lisaks hankisin e-smokerist inawera cola aroomi. Kodus pruulisin kohe 10 ml valmis. STV võtsin pakist välja, pesema, kuivpõletama jms. jändama ei hakanud, mahl sisse ja SVD otsa. Veidi võõrast maitset oli algul vaid kahe suutäie jagu, edasi toimetas nagu unistus. Väga mõnus, sametine aur. iClear30 aur on selline... tummine ja niiske. STV ei lurise, ei vilise, tõmbad vaikse sahinaga. Õhtuga tirisin paagi tühjaks nagu nalja (esiga) (no meeldib teleka ees ahelaurutada, mis teha) (psühho)

Näib, et tuleb iClearid ära pesta ja teinegi STV soetada.

Tänud, Spezz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii. Sain eile sahtlist STV kätte. Lisaks hankisin e-smokerist inawera cola aroomi. Kodus pruulisin kohe 10 ml valmis. STV võtsin pakist välja, pesema, kuivpõletama jms. jändama ei hakanud, mahl sisse ja SVD otsa. Veidi võõrast maitset oli algul vaid kahe suutäie jagu, edasi toimetas nagu unistus. Väga mõnus, sametine aur. iClear30 aur on selline... tummine ja niiske. STV ei lurise, ei vilise, tõmbad vaikse sahinaga. Õhtuga tirisin paagi tühjaks nagu nalja (esiga) (no meeldib teleka ees ahelaurutada, mis teha) (psühho)

Näib, et tuleb iClearid ära pesta ja teinegi STV soetada.

Tänud, Spezz!

(Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näib, et tuleb iClearid ära pesta ja teinegi STV soetada.

Minugi poolt (Y) STV-le. Aga ega iClear 30 pea sellepärast sahtlisse panema. Endal 8 clearot, neist 6 erinevat, paralleelselt kasutusel erinevate maitsetega, vahetan päeva jooksul korduvalt. Nii on vaheldusrikkam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...