Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kalle Jõgeva

Vivi STV 3,5

Recommended Posts

Ise küsin, ise vastan. VIVI STV dual coile saab soetada Buytec.eu-st. Töötavad väga hästi, on nii auru, kui ka maitset. Tavaline ühe spiraaliga coil ei sobinud mulle kohe üldse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaksin oma VIVIst rohkem tossu ja maitset. VIVI on eVicu otsas. Watte ei kannata peale keerata, Liqua annab siis karsakat. 18mg on nagu supiaur. Koiki uusi clearosid, mida kogu aeg peale tuleb ei soovi ka soetada ja proovida. Sellest ka huvi topeltcoili vastu. Lihtsalt coili vahetust olen proovinud.

Mina olen viimasel ajal keeranud 3mm khantalist mikrocoilid kusagil 1,5 oomised, wickiks puuvillavatt ja auru ning maitset nii, et tapab, super igatahes (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaksin oma VIVIst rohkem tossu ja maitset. VIVI on eVicu otsas. Watte ei kannata peale keerata, Liqua annab siis karsakat. 18mg on nagu supiaur. Koiki uusi clearosid, mida kogu aeg peale tuleb ei soovi ka soetada ja proovida. Sellest ka huvi topeltcoili vastu. Lihtsalt coili vahetust olen proovinud.

Mina olen viimasel ajal keeranud 3mm khantalist mikrocoilid kusagil 1,5 oomised, wickiks puuvillavatt ja auru ning maitset nii, et tapab, super igatahes (esiga)

Kuidas villa aukudest välja jätad, kas pikemalt ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaksin oma VIVIst rohkem tossu ja maitset. VIVI on eVicu otsas. Watte ei kannata peale keerata, Liqua annab siis karsakat. 18mg on nagu supiaur. Koiki uusi clearosid, mida kogu aeg peale tuleb ei soovi ka soetada ja proovida. Sellest ka huvi topeltcoili vastu. Lihtsalt coili vahetust olen proovinud.

Mina olen viimasel ajal keeranud 3mm khantalist mikrocoilid kusagil 1,5 oomised, wickiks puuvillavatt ja auru ning maitset nii, et tapab, super igatahes (esiga)

Kuidas villa aukudest välja jätad, kas pikemalt ?

Vill ripub ikka purgi põhjani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaksin oma VIVIst rohkem tossu ja maitset. VIVI on eVicu otsas. Watte ei kannata peale keerata, Liqua annab siis karsakat. 18mg on nagu supiaur. Koiki uusi clearosid, mida kogu aeg peale tuleb ei soovi ka soetada ja proovida. Sellest ka huvi topeltcoili vastu. Lihtsalt coili vahetust olen proovinud.

Mina olen viimasel ajal keeranud 3mm khantalist mikrocoilid kusagil 1,5 oomised, wickiks puuvillavatt ja auru ning maitset nii, et tapab, super igatahes (esiga)

Kuidas villa aukudest välja jätad, kas pikemalt ?

Vill ripub ikka purgi põhjani.

Ok, homme proovin järele, STV seisma jäänud, kuna kippus kärsakat viskama juba 6W peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tihedalt te neid coil-e vahetate.Mille järgi üldse aru saab, et tossu ja maitse kvaliteet jama ja vaja uus panna.Nii raske hinnata kui kui vaikselt mõnu kvaliteet väheneb.Tänud ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole need coilid ju kallid eriti midagi. Sõltub vedelikust, vaheta või iga nädal. Veelparem rba. Vaid vatt ja traat :-)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui toss ja maitse Sulle endale sobib, siis pole mingit ju pöhjust coili vahetada. Küll ise ühel hetkel tunned, et enam ei istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vatt ja traat aitavad mul STV'le ka odavalt superhea coili teha :D

Vot ei leidnud youtubest videot kuidas STV-le ise coil teha.Kellelgi on hea link anda.

Kas läbi vana coili traadi ei anna vatiriba panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vatt ja traat aitavad mul STV'le ka odavalt superhea coili teha :D

Vot ei leidnud youtubest videot kuidas STV-le ise coil teha.Kellelgi on hea link anda.

Kas läbi vana coili traadi ei anna vatiriba panna.

Täpselt sama moodi nagu Kangeri (eVod, MT3s, Protank I ja II) omale, ainult vatt on pikem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoi foorumlased...

Mul viimasel ajal probla tekkinud.. Mu STV istub kenasti eVIC-u otsas aga coilid on hakanud jõlekiiresti nn tahmuma .. Maitse ja aurukogus muutuvad päevadega .. nädala möödudes on juba suht ebamugav kangutada.

Samas .. esimesed kestsid kuu jms.

 

Oskab keegi nõu anda ??

 

Taustinfoks niipalju ,et kontakti väga puhastanud ei ole .. nüüd kui probleem tekkis tegelen sellega tihedamalt (jätkuvalt sama probleem).

Volte/watte pole kõrgeks kruvinud ja lasen soovitusliku 5,2 w-ga ..

Alguses arvasin ,et korki maha keerates kruttis ta coili ka lahti ja kontakt ei olnud enam 100% ..

Kas toda toru kuhu otsa coili keeran annab ka kuidagi puhastada ? .. seestpoolt siis .

 

Viimane kord vahetades kakkusin coili lahti ja traatspiraal oli täiesti tahmane.

 

Please help :D

 

Edit: Lisaks jääb aegajalt eVIC sleepi ööseks panemata .. äkki sellest ? (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

5,2W on vähe, see seletab ka miks tulemus lahja on. Mina olen täheldanud et coilid kestavad ka "õige" võimsusega kauem.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eino tulemus on alguses väga vinksvonks ... kui volte/watte peale keeran muutub maitse kärsaseks ja seda ka ei taha ..

 

Coilina kasutan spezzi sahtlist 2,4 oomist .. eVIC näitab ikka 2,8 .. dunno mis teema sellega.

A kas olen õigesti aru saanud ,et watte tõstes tõusevad ka voldid ja vastupidi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

my bad, 2.8 ohmiga on 7.5w juba suht valus.

2.8ohmi on 6w normaalne veip,

Naine hetkel kasutab vivit 2.8ohmise coiliga oma evicu otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma samasse auku lasknud .. aga siis kipub järjest veipides kuumaks minema .. Pohh see tegelt .. Oluline on põhjus miks mu coilid liiga kiirelt otsa saavad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ahoi foorumlased...

Kas toda toru kuhu otsa coili keeran annab ka kuidagi puhastada ? .. seestpoolt siis .

Edit: Lisaks jääb aegajalt eVIC sleepi ööseks panemata .. äkki sellest ? (lamp)[/quote

 

See sleep küll coili elu ei möjuta.

 

See toru, mille otsa coil käib pese lihtsalt veega läbi, coil otsast ära ja kraani alla. Pese kogu oma vivi aegajalt veega puhtaks ja kuivata ära. Peale coili kummimütsi pole sealt midagi ära kadumas. Läbi selle toru tömbadki öhku ja samas kondenseerub sinna vedelikku, mis valgubki vaikselt aku klemmi peale. Kui vivi ennast ammendab osta nautilus ja naudi. Ma tean, mida Sa tunned...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...