Jump to content
E-sigareti foorum
Ahti Mänd

Algaja meelespea

Recommended Posts

Kahjuks ei ole kogu threadi jõudnud läbi lugeda aga lisan oma kommentarid sellele mida jõudsin lugeda.

 

Kangus 18-24mg algajale paras, 36mg on tõsin overkill. Ise olen nüüdseks 24 pealt jõudnud 12mg juurde. Ja hea.

 

Akude suhtes võiks mainida, et kõik kes on nüüd hirmsasti mech mode uudistanud YT või mõne muu kanali kaudu siis siin kirjas oleva infoga piisavalt targaks ei saa. Proovin kuskilt kaevata ühe hea info selle kohta. Kamry ja UltraFire pidev koormustaluvus ei ole piisav suboohmi koilidele. Ehk kõik kes väga tahavad aurumasinat mängida peaks veel ennast harima. Fakt on see, et algajad siiski mingi hetk tahavad auruveduriga sõita... (ullike)(facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parim video mech mod´ide kohta, mis siiani leidnud. Ingliskeelne siis.

Supper kraam, säästsid mul kaevamis vaeva :)

 

hea video, mis appi ta seal telefonis kasutab?

Minu arust on tal telefon õun aga droidile on selline mida olen ka varem reklaaminud:

 

https://play.google.com/store/apps/deta ... co.ohmslaw

Ilma igast vilede ja reklaamidetta ning tasuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 ehk vist oli. Aga kui sul esimene üleminekunädal, siis võta kindlasti kangem, hiljem lähed lahjema peale üle.

Ise nüüd 12 peal, eelmine kuu oli veel 18 ok. Ja aegajalt näen unes, kuidas suitsetan (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on jah see proovimine suht alguses. Egas ma nüüd mega ahelsuitsetaja pole või polnud. Tavaliselt poolpakki päevas Next mentooliga ( o,3 mg nico sisaldusega). Starter kitiga võtsin 12 vedeliku. Seda nii 1-1,5 ml tehes päevas tundub nagu veidi liiast ( süda hakkab pupperdama) ent samas nagu ei taha seda pliiatsit käest ka ära panna. Peaks vist ikka lahjemat võtma kui mitte isegi 0 sialdusega ( selle poole nagu püüdlekski).

Mulle endale tundub et see maitsete teema võib saada samas ka lõksuks. Leides sobiva ei saa ikka maha jäetud :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irw @ 1,5 ml. IC30, minul läheb aegajalt ka stabiilselt 5ml päevas, kuigi keskmisest siiski seal 4 kanti.

Kui sa aögstaadiumia, siis pakun, et 0 vedelikuga jäädki seda auru imema. Ja kui juba 0, siis pole vist nagu enam mõtet pahvida ju!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on jah see proovimine suht alguses. Egas ma nüüd mega ahelsuitsetaja pole või polnud. Tavaliselt poolpakki päevas Next mentooliga ( o,3 mg nico sisaldusega). Starter kitiga võtsin 12 vedeliku. Seda nii 1-1,5 ml tehes päevas tundub nagu veidi liiast ( süda hakkab pupperdama) ent samas nagu ei taha seda pliiatsit käest ka ära panna. Peaks vist ikka lahjemat võtma kui mitte isegi 0 sialdusega ( selle poole nagu püüdlekski).

Mulle endale tundub et see maitsete teema võib saada samas ka lõksuks. Leides sobiva ei saa ikka maha jäetud :P

Maitsetega on jälle selline teema, et leides mingi lemmiku maitse, võib see mõne aja pärast väga vastu hakata. Mulle alguses sobis väga Hangseni apelsin. Ostsin kohe rohkem seda, pärst oli tegu, et sellest lahti saada, no ei meeldinud enam, tee mis tahad. Peleoni maasikat ludistasin ka mingi 300 ml vist julgelt läbi, praegu aga seisab ja ei suuda enam tõmmata.

Nüüd juba tahaks midagi huvitavat maitsta, peaks neid bobase kloone proovima ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vist juba liiter berrymixi ära luristanud (psühho)

Sama siin, aga mul sai sellest ka kõrini juba mingi kuu aega tagasi... Nüüd vahepeal ainult Liqua Türgi tubakat tõmmanud ja hakkab tunne tekkima et see Berry mix oli vist ikka hea ja peaks uuesti proovima.

 

Tahaks ka midagi huvitavat, näiteks seda Bobas Bounty't, aga pole leidnud kohta kust originaali saaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vist juba liiter berrymixi ära luristanud (psühho)

Sama siin, aga mul sai sellest ka kõrini juba mingi kuu aega tagasi... Nüüd vahepeal ainult Liqua Türgi tubakat tõmmanud ja hakkab tunne tekkima et see Berry mix oli vist ikka hea ja peaks uuesti proovima.

 

Tahaks ka midagi huvitavat, näiteks seda Bobas Bounty't, aga pole leidnud kohta kust originaali saaks.

Tahaks ka midagi uut, aga kõik alternatiivid on suht saastad berrymix, õuna, maasika ja nyyd ka viinamarja (lol, mõtlesin et see greip :oops: ) kõrval , kõik liqua.

Õuna enam pea ei tõmbagi, maasikat ka väheke. Berry ja viinamari on nyyd põhilised.

Tubakamaitselised ei meeldi

Share this post


Link to post
Share on other sites

mustikas on maasika kõrval päris hea (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irw @ 1,5 ml. IC30, minul läheb aegajalt ka stabiilselt 5ml päevas, kuigi keskmisest siiski seal 4 kanti.

Kui sa aögstaadiumia, siis pakun, et 0 vedelikuga jäädki seda auru imema. Ja kui juba 0, siis pole vist nagu enam mõtet pahvida ju!

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Kui sina kisud niipalju, ei tähenda, et ka teised peaks. Irw @ kes paneb 5ml päevas magama. Ma saan ka sellega tihti hakkama aga pole koht kus enda peeni pikendada... JMHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole ju öelnudki, et teised kah peaksid, vaid maitsva mahla olemasolul, saab seda ehk liigagi palju popsitud. Kui sul tuju halb, siis ära ela seda minu peal välja, mul võib suht suva olla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul on nt nii, et kasutan 12mg vedelikke, ja isu nagu ei saakski täis üldse, võikski tossama jääda. Paar korda on kergelt paha hakanud, aga isu siiski pole täis. Praegu on lihtsalt nii et natuke aega tõmban ja panen ära, et üle ei tõmbaks. Varem tegin sinist LM'i, pakk umbes 2-3 päeva peale. Ilmselgelt peab ka kangemale vedelikule üle minema. Jaguks kraami kauemaks ka. Muidu täidan kuskil 2-3 korda päevas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hea video, mis appi ta seal telefonis kasutab?

Ohm`s Law Appstores tasuta app (esiga)

vana jutt aga kasulik app ikkagi kõigile (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõmbasin algul halli bondi ja klikiga winstonit....Nüüd segan 12mg/ml kangusega PG-d ja 0mg/ml VG-d pooleks kokku koos maitsestajaga ja kuus läheb  mõlemat 60ml umbes....on see normaalne? Või ma peaks kangema vedeliku võtma? :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

EI SEE EI OLE NORMAALNE .... see on liiga vähe :D :D

60ml kuus on väga väike kogus :D .... siin jagub kasutajaid (ka mina) kellel läheb päevas ~10ml või rohkem.
12mg on täiesti ok kangus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb ikka 10+ ml päevas, aga kangus on seal 1-3mg juures, eks sellest oleneb ka (peamiselt Erlkönigini kloon ja Rose v2 klooni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...