Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
serialpiller

1100 maH akude mure

Recommended Posts

Ostsin Spezzilt umbes kuu tagasi selle stardikomplekti. Alguses töötas kõik ilusasti ja siis hakkas akudega jama. Et laen nad täis ja vastu peavad need akud umbes paar tundi maksimaalselt. Sai need algsed akud väljavahetatud. Uutega siis on nii, et see esialgne tehaselaadimine pidas mõlemal päeva vastu aga peale seda iga laadimisega seesama jama, mis eelnevatel akudel. Et laevad ennast täis ja peavad vastu paar tundi. Akulaadija on ka välja vahetatud, olen laadinud nii seinast kui ka erinevate arvutite usb kaudu, tulemus ikka sama. Kõik kontaktikohad saavad igapäevaselt rookimist (clearod, akud ja laadijad).

Mis ma tegema peaks?

 

Off-topicuna: Spezz on superabivalmis olnud aga ei taha teist vaesekest igapäevaselt piinata, mõtlesin siin küsida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar tundi on igast asendist ja suva takistusega vähe. Äkki on kogu partii vigane...?

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis ei lae ikka korralikult täis, kui on erinevad akud, see oleks ikka jummala bad luck, kui erinevate tootjate akud ja paari kaupa pekkis on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas akud on reguleeritava voldiga? Kui jah siis mis volti kasutad? Kui lased 4 voldiga siis nii ongi, et peale 2-3 tunni intensiivset tõmbamist on aku tühi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju laadija peal output kirjas on? Äkki on sul 510 laadija, see ei suudagi egot täis laadida.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

igavene jama, päev otsa kordamööda pean neid laadima, et paar tundi saaks aurutada. tavasuitsusid ka ei taha. ei teagi, mida teha enam :(

Mina tean, proovi teist laadijat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Variant, et süüdi hoopis clearo, mis tugevama keeramisega painutab aku klemmi püsivalt alla. Sellest ka, et kõik akud ühesuguse veaga - laadija ei saa normaalset kontakti...

 

Proovi aku klemmi tõsta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kogemus ego stardikaga oli selline, et peale esimest nädalat loobusin akusi ühendamast kuhugi arvuti vms. järgi. Ei laadinud täis ennast kunagi korralikult. Edasi kasutasin ainult 220 särakat ja mure lahenes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi kohe teist korda yle laadida,mul ka yhel 1100-el see viga,et 20min laeb roheliseks aga siis tõmban korraks välja ja kohe tagasi,alles siis hakkab põhilaadimisega pihta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vision spinner 1300 otsas vision vt 1,8 oomi ja poolteist päeva peab raudpolt vastu

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vision spinner 1300 otsas vision vt 1,8 oomi ja poolteist päeva peab raudpolt vastu

k6lab asja moodi. see tehaselaadimine pidas samapalju umbes vastu

 

-- 26 Jul 2013 20:48 --

 

huvi pärast küsiks, kas keegi Tallinnas neid juppe kuidagi testida/mõõta saaks? v6in multimeetri kaasa võtta. milleski peab asi olema ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...