Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
serialpiller

1100 maH akude mure

Recommended Posts

Mul oli koolis kyll fyysika suht 2, aga vahet nagu ei tohiks olla klemmi surves.

Kui x survel laeb laadija y astmeni, siis peab ka x survel laadima lõpuni :roll:

Survest sõltub ühendus ja vilets ühendus on takistus, mille tõttu tekib pingelang ja akut laeb madalam pinge kui laadija tegelikkuses pakub. Teine asi on katkendlik ühendus, siis kulub lihtsalt aega rohkem kui päris ära ei katke ;)

 

Mis puutub Bydtechi akusid, siis Fasttech pidi pretensioonide korral ilma pikema jututa kohe uued teele panema ja vanu tagasi ei taha. Kellelgi oli 3st 2 ainult paarkümmend puffi vastu pidanud :lol:

 

Eks ta üldjoontes õnne asi ole aga 4:4 kipub juba müstika valdkonda (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pane laadija seina, mitte arvuti usbi ja vaata kaua laeb. 1 tund selle 420 mA laadijaga peaks jämedalt andma akule 420mAh. Sel juhul näed mitu mAh need akud üldse vastu võtavad. see 1100 mAh aku peaks laadima umbes 2-3 tundi. Nii jäi kunagi koolist meelde. Minu Peleoni, akul kirjas ka Peleon, akud laevad ka tavaliselt 2-3 tundi.

Teise katsena otsi keegi lähedusest kellel on raudselt töötav laadija ja proovi tema juures laadida. Samamoodi võta aega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vahepeal andsin need bydtechi omad Spezzile tagasi, et ta prooviks, kas saab tööle. hankisin asemele vision 1300mah spinneri. ja sellega täpselt samamoodi ehk tegin talle kodus algse laadimise, asi töötas kuni aku tühjaks sai. panin seinaadapteriga laadima 12h tundi või rohkem ja ikka ei lae. keerasin laadimise ajaks 4,2 voldi peale ka nagu soovitati. on see v6imalik, et nii seinaadapter kui 2 akulaadijat on pekkis omadega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka sellist võimalust ei saa kunagi välistada :(

Hangi uus eGo laadija ja proovi tõesti sellise seinajunniga, mis tiba rohkem mAhvi välja annab.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis värvi tuli sul laadijas põleb, kui ühendad võrgus oleva adapteriga aga akut taha ei pane. Peab olema roheline. Kui on punane siis loksuta usb ühendust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vahepeal andsin need bydtechi omad Spezzile tagasi, et ta prooviks, kas saab tööle. hankisin asemele vision 1300mah spinneri. ja sellega täpselt samamoodi ehk tegin talle kodus algse laadimise, asi töötas kuni aku tühjaks sai. panin seinaadapteriga laadima 12h tundi või rohkem ja ikka ei lae. keerasin laadimise ajaks 4,2 voldi peale ka nagu soovitati. on see v6imalik, et nii seinaadapter kui 2 akulaadijat on pekkis omadega?

tee sellest laadijast pilti milele sa peale keersid . Üks oletus on se et kui sul on mingi universaal laadija .

punkt 1 osad annavad natuke rohkem välja niiöelda kerge varuga ja oled elektroonika egolaadijal pekkikeeranud

punkt 2 Sinu laadijaal pole piisavalt võimu et aku korralikult täis laadida ampreid jääb väheks

need olid oletused , kui sul tester on ja oskad kasutada viska laadijale järgi .mõõda ära pinge ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutasin mingi aeg 1100MhA ego twiste ja peale paari nädalat need enam üle 3-4h tunni intensiivset tossutamist ei talunud T3 järel. Ongi nõrgukesed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olin juba vahepeal arvamusel,et ego akud ei kõlba üldse kuskile.Mitme ego akuga oli see jama,et alguses laadisid ilusti ja töötasid korralikult ja siis lihtsalt mingil hetkel enam ei hakkanud laadima nüüd siis vaatasin seda videot mis siin teemas ja tõstsin samamoodi kruvikaga seda keskmist klemmi ja voila sain jälle laadima oma ego aku.Nii,et tänud teile ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...