Jump to content
E-sigareti foorum
Viidu Viies

GG Ithaka

Recommended Posts

sitt! tõeline sitt!!!! ostsin isegi takistuseta traati ja keevitasin need kokku!l no on sitt ja midagi pole teha!!! uskumatu, et keegi seda 195 dollari eest ostab! ;O isegi vivi nova toob parema suitsu'!!!!

 

-- 08 Sept 2013 02:00 --

 

Ära osta!!!!

 

-- 08 Sept 2013 02:12 --

 

P.S. alt õhu võtmise tihend oli täiesti vale!!!

 

P.P.S peale mitme nädalast "harjutamist" ja "timmimist" viskas mul eile tõeliselt kopp ette, kui see sitaratas oskas mul terve paagi tühjaks nõristada! Ta oskab vedeliku pealevoolu reguleerides keerata ka tahti hoidva osa põhja küljest lahti! See on liiga advanced device isegi minu jaoks!!! oskan parandada alates auto mootorist ja lõpetades arvutiga!!!! ja see raibe tõesti ei tossa!!!! isegi kahe coiliga!!! :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

rohkem arvamusi sellekohta polegi? Ma proovin selle hiinlaste vuffli ära...igaljuhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

selline vidin tahab fine tuuningut saada, olen mässanud küll nende rebuildabletega. konkreetset isendit pole proovinud veel...võibolla õnneks.

osad hiinlaste kloonid on ikka täitsa ebaõnnestunud. võimalik, et seda ei saagi korralikult tööle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nnüüd siis selgus, kust veel vedelikku välja nõriseb - plastikaknal on ühest otsast vint poole tiiru jagu lahti! ;O Nüüd oleks siis A varuosa vaja kuskilt saada! :D:D

Posted Image

 

P.S. (14.09.13) Nüüd täpsem pilt ka:

Posted Image

 

Kasutatud on ainult Hangseni RY4-ja. Ja see toru oli katki minnes teistpidi - tea, kas kuumus tegi paha?

 

Rõõmusõnumina siis see, et aparaat TOSSAB KÜLL, kui teha 2 coli risti, mitte kõrvuti! :D

Mõtlesin oma lolli aruga, et neil lähevad ju keskelt paar keerdu lühisesse, aga takistus jäi siiski sama!

Selge pilt - parem mitte ise mõelda ja lugeda parem inglisekeelset foorumit! :P

Tehase taht oli vist peenem ka, mina kasutan praegu 2 mm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ptarmu - ihtaka taga oleks nagu tekist telk püsti? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tellitud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ptarmu - ihtaka taga oleks nagu tekist telk püsti? :?

Millegi vastu tuli ju taustaks olev karbike toetada! ;)

 

-- 20 Okt 2013 09:55 --

 

Nii orginaal, kui ka b varuosadega on asi väga nutune... :(

Nii fasttech-i ithaka, kui orginaal ithaka ja ka rainbowheaven-i hercules osad pidada 1:1-le vahetatavad olema, aga mitte midagi pole juba pikemat aega kuskil müügis! :S

ismoka magoo on kah pea-aegu sarnane ithaka kloon, ülemine osa ei koosne 2-st "torukesest" vaid ühest. leidsin ühest kreeka poekesest magoo clear tube (2€) üks fritsude leht küsis lausa 8€ tk-st, tellisin ära, eks paistab, kas vindid sobivad? transa läks 10€!

aparaat vedeleb praegu kapi otsas - katkise aknaga mahutab ainult umbes 1ml vedelikku, et lekkima ei hakkaks! ja sellisel kujul pole teda mõtet kasutada! :(

 

-- 20 Okt 2013 10:01 --

 

P.S. fasttech-i discussion all kirjas, et mõnel on need aknad tiba "kõverad". praegu katkisena on ka ühelt poolt aken tiba "väljas". Ilmselt siis mingi valuviga. kahtlustan, et selle purunemise põhjustaski see, et vindi "sein" ühelt poolt õhem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

tossab kenasti juba?

ja see aken on nüüd läbipaistvam kui "originaalis"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja see aken on nüüd läbipaistvam kui "originaalis"?

On jah täitsa selge plastik!

 

Tossamiseks keera tehase coilid lahti, pane uued tahid, sama traat tagasi ja säti need tahid risti! (soovitati alumist tahti tiba alla suruda, et päris lühist keerdude vahel ei tekiks, osa takistust läheks "kaduma", aga kui juba coil-e on kasutatud, siis vist ei ole eriti midagi karta.) Tehase paralleelne värk ei hakkagi vist kunagi tossama, kuigi soovitati neid näiteks üksteisele lähemale suruda...

80/20 vedelikuga keeran vedeliku ainult veerand tiiru lahti, tundub paras...

Õhu reguleerijas on praegu tihend sisemine mõõt 20 mm, 1,5 mm. Ma olen neid nii palju katsetanud, ma ei teagi, milline orginaalis oli..... praegu on igatahes enam-vähem. 2 mm kiilus nii kinni, et...

Ühe "nipi" võiks selliseks puhuks veel anda: 5mm polt koos seibide ja mutritega läbi augu ja sellest õnnestus alust kinni hoida ja õhu reguleerimise rõngas lahti keerata! :) Sarnased "teemad" ka teiste "metallrõngastega"!!!!! Näpuga kinni ja tangidega lahti! :D :D

 

Traatide keevitamise asja polegi korralikult käima saanud. (vahepeal polnud ju vaja :P)

Praegu olen 20 V-se laadijaga kuidagi kondekat laadida püüdnud.. :S "unistus" on USB 5V pealt asi tööle saada, aga pingemuunduri pisike trükiplaat on juba üle kuu "postis"... (arvutasin 4.11.13 on 45 päeva postis...) tea, kas toll on tagasi saatnud (100% pole tal mingit CE märgistust peal)?

Eks annan teada, kui keevituse kokku olen pannud! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.fasttech.com/products/1/100 ... izer-4-0ml nüüd uus mudel välja tulnud koos logodega...ei tea kas ka on natuke kvaliteetsemaks tehtud, krt kahju, et ma ei oodanud.. :D

...ja uus blingib rohkem... (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ithaka käes ja oii blinn kui hea asi...julgen soovitada kui kellegil vähegi viitsimist...klaasiga peab olema ettevaatlik jah...tundub üsna pehme...tellin varuklaasi ka igaks juhuks ära.

:D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tea, kas see tiivakestega logo asjale mingit lisaväärtust nüüd annab? :S Tiivakestega "asju" saab kohalikest poodidest ka! ;)

Nüüd juba valmis tehtud traadid ka müügil! :o (seda, kas ithakale sobivad, ei oska veel keegi kinnitada....)

https://www.fasttech.com/products/1411/ ... r-100-pack

Dual coil-iks nad igatahes ei sobi - 2,5 oomistega jääb dual-iga järgi 1,25 oomi ja selline takistus ei sobi ei evic-ile ega ka vamo-le!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis 2,5? ei saanud pihta - seal on ju 1,8 oomised...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal on 3 erinevat varianti - 1,8, 2,2 ja 2,5 oomi! ;)

1,8 oomised dual coil-is - takistus kokku 0,9 oomi j.n.e. kooli füüsika - rööbiti paiknevad takistid!

3,5 oomised annaksid kokku 1,75...

Evic ja vamo ei kannata alla 1,5 oomist takistust...

Aga kui mul nüüd tahid jälle järjekordselt töötamise lõpetavad, siis katsetangi ära - tahid risti ja üks coil nende ümber! ;) Võib-olla ongi parem, mõned kasutavad? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:oops: yees sul õigus...ei mõelnud kaugemale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaks nööri kõrvuti - traat ümber - ithaka sisse - ja tossutab kenaste, rääkimata muudest rõõmudest. ei jõua seda lego ära kiita!

PeeEss: kui see sisu, kus on keraamika sees ja coil küljes, liiga kõvasti kinni keerata siis hakkab alt selle micro tihendi vahelt kohe lekkima ja päris isuga, ehk siis kõike peab olema piisavalt. samas peab olema piisavalt kõvasti, et ei keeraks huulikuga seda sisu seal lahti.

Posted Image <- pluss varda ümber...must! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Kiitused" postiteenusele, kes oskas üle 3 kuu jooksul koguda kokku ühe saatja poolt 1,5 kuuse vahega saadetud pakid ja toimetada need aasta lõpuks mull ÜHEL PÄEVAL KORRAGA! :o Sain lõpuks kätte pingemuundurid! Kahe asemel on mul neid siis nüüd kokku 4...

Kasutades õpetust:

http://www.instructables.com/id/Small-W ... kel-Wires/

Valmistasin endale ka sarnase asja:

Posted Image

Paraku oli see laadija karbike, kuhu asjad toppisin nii pisike, et kaitse ei mahtunud sinna...

Lisatakistiks panin 10 oomise (usb 5V ja 10 oomi kindlustab, et vool ei lähe üle 500mA). Tegelikkuses väljundit lühistades läks toitevool 0,28 A-ni (3 V jäi takistile) Laadides oli max 180 mA.

 

Polegi vist mingit kaitset vaja! ;) Kasutatud pingemuundur on "disainitud" 4A voolu jaoks..... Järelikult oleks ta võimeline ka 4A tarbima! :P

Panen siia ka pinged, mida üks kreeklane oma müüdavas seadmes kasutab:

Position 1: 27 Volts for wires 0.13 - 0.16

Position 2: 31 Volts for wires 0.17 - 0.18

Position 3: 35 Volts for wires 0.2 - 0.23

Position 4: 41 Volts for thicker wire

 

35V särtsutab 0,2 mm juhtmed ilusti kokku! :)

 

Jupid läksid alla 10$, aga igat asja pidin ostma hulgem, nii et praegu kulud suuremad...

Takistid olid olemas, karbike kah..., usb juhe ja 500mA laadija olid olemas...

 

Nüüd on siis aparaat valmis, aga seni ühe korra ainult rakendust leidnud! :D :D Vähemalt on midagi ise tehtud! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Kiitused" postiteenusele, kes oskas üle 3 kuu jooksul koguda kokku ühe saatja poolt 1,5 kuuse vahega saadetud pakid ja toimetada need aasta lõpuks mull ÜHEL PÄEVAL KORRAGA! :o Sain lõpuks kätte pingemuundurid! Kahe asemel on mul neid siis nüüd kokku 4...

Kasutades õpetust:

http://www.instructables.com/id/Small-W ... kel-Wires/

Valmistasin endale ka sarnase asja:

Posted Image

Paraku oli see laadija karbike, kuhu asjad toppisin nii pisike, et kaitse ei mahtunud sinna...

Lisatakistiks panin 10 oomise (usb 5V ja 10 oomi kindlustab, et vool ei lähe üle 500mA). Tegelikkuses väljundit lühistades läks toitevool 0,28 A-ni (3 V jäi takistile) Laadides oli max 180 mA.

 

Polegi vist mingit kaitset vaja! ;) Kasutatud pingemuundur on "disainitud" 4A voolu jaoks..... Järelikult oleks ta võimeline ka 4A tarbima! :P

Panen siia ka pinged, mida üks kreeklane oma müüdavas seadmes kasutab:

Position 1: 27 Volts for wires 0.13 - 0.16

Position 2: 31 Volts for wires 0.17 - 0.18

Position 3: 35 Volts for wires 0.2 - 0.23

Position 4: 41 Volts for thicker wire

 

35V särtsutab 0,2 mm juhtmed ilusti kokku! :)

 

Jupid läksid alla 10$, aga igat asja pidin ostma hulgem, nii et praegu kulud suuremad...

Takistid olid olemas, karbike kah..., usb juhe ja 500mA laadija olid olemas...

 

Nüüd on siis aparaat valmis, aga seni ühe korra ainult rakendust leidnud! :D :D Vähemalt on midagi ise tehtud! ;)

Kuluks endalegi üks ära aga pole suurem asi meisterdaja :D Igatahes (Y) Kui peaks kunagi tekkima soov neid müüki panna siis oleks huvitatud (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis setupit soovitate ithakal kasutada? Proovinud nii single coili kui dual coili aga pole nagu päris seda head ehitust leidnud mida tõesti naudiks... Praeguseks 6 korda ümber ehitanud 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...