Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Spezz

Kangertech Protank II

Recommended Posts

Sai siis võetud ports. Lõpuks ometi sai asjale plasthuulik külge ja väga (Y) on. Õhk liigub kenasti, tossu ja maitset ka küllaga.

Teine lemmik kohe Vivi STV kõrvale olemas nüüd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen 3 päeva seda kasutanud ja panen ka siis oma arvamuse või siis pigem võrdluse kirja.

 

Pluss poolelt:

Välimus meeldib rohkem kui esimese Protank'i oma.

Huuliku kuju sobib mulle paremini kui esimese Protanki oma. Metall mind ei häiri, seega kasutan siiani komplektis olnud huulikut.

Tõmme on natuke raskem kui esimesel versioonil (originaal coiliga), minu jaoks on see positiivne. Esimesel versioonil originaal coiliga polnud nagu mingit takistust. Esimene versioon EVOD coiliga on umbes sama mis Protank 2 originaal coiliga.

Maitset tundub olema natuke rohkem kui esimese Protank'iga, ilmselt selle pärast et õhutoru diameeter on väiksem. Aga endiselt on maitset vähem kui iClear'ga, seega Protank'e kasutan endiselt ainult tubaka maitsete jaoks.

Vedelikku tundub coili peale õhutoru sisse kogunema natuke vähem kui esimesel versioonil.

 

Negatiivse küljepealt:

Endiselt kipun ma dryhit'e saama, eriti kui tõmban 3-4 mahvi suht järjest, seega selles osas ei ole mingit arengud märgata (ilmselt on asi vedelikus mida kasutan ja/või tõmbamisstiilis)

 

Kokkuvõtteks:

Minu hinnangul parim clearo millest tubaka maitseid tõmmata. Eriti hästi tuleb välja Liqua Turkish Tobacco see imelik maitse mida ma kirjeldada ei oska (need kes on Protank'is seda vedelikku proovinud, kindlasti teavad millest ma räägin)

Magusamate vedelike jaoks jääb minu jaoks endiselt lahjaks. Vähe maitset ja kuidagi kuiv tundub.

 

PS Tegemist on minu isikliku kogemuse ja arvamusega, teie kogemus võib erineda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka eile Spezzilt üks Protank II võetud. Võrreldes Vapeonly BCC Mega ja Vivi STV-ga tundub minule asi kõvasti parem olevat, õhk käib kergemalt läbi ja ühtegi dryhiti ega lurinat ei ole ka siiani tunda saanud, lisaks näeb ka täitsa hea välja. Me gusta! (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ole jahh erilist vahet, kuigi.......... mis valemiga, ei oska öelda, aga maitse toob tsipa rohkem esile, tõmme on ka krammi võrra raskem

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ole jahh erilist vahet, kuigi.......... mis valemiga, ei oska öelda, aga maitse toob tsipa rohkem esile, tõmme on ka krammi võrra raskem

Täpselt nii! (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niih, asi oli siis niikaugel, et proovisin EVOD i coili ta sisse panna, kõik on väga pro, sobib, istub kenasti.....aga kellele meeldib selline vaba tõmme siis ärge seda tehte, sest pärast EVOD i coili paigaldamist on tõmme nagu STV l, kellele meeldib, kellele mitte, proovisin kahe coliga, algul mõtlesin, et äkki coil pekkis, et tõmme suht raskeks läks, aga ei, mõlema oli tõmme STV sarnane (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niih, asi oli siis niikaugel, et proovisin EVOD i coili ta sisse panna, kõik on väga pro, sobib, istub kenasti.....aga kellele meeldib selline vaba tõmme siis ärge seda tehte, sest pärast EVOD i coili paigaldamist on tõmme nagu STV l, kellele meeldib, kellele mitte, proovisin kahe coliga, algul mõtlesin, et äkki coil pekkis, et tõmme suht raskeks läks, aga ei, mõlema oli tõmme STV sarnane (esiga)

See kehtib vanade EVOD coilide kohta (lühema õhutoruga).

Uuemad EVOD coilid on suurema õhutoruga. Neid Protank 2's kasutades on tõmme sama raske kui Protank 2'ga kaasas olevate coilidega.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

jazz, just nii see on (esiga)(esiga)

 

-- 08 Sept 2013 18:12 --

 

proovisin panna pikema ja suurema õhutoru, tõmme ikka raske, point hoopis coili alumises õhuvõtu avas, see poole pisem kui originaalil

Share this post


Link to post
Share on other sites

jazz, just nii see on (esiga)(esiga)

 

-- 08 Sept 2013 18:12 --

 

proovisin panna pikema ja suurema õhutoru, tõmme ikka raske, point hoopis coili alumises õhuvõtu avas, see poole pisem kui originaalil

Vaheta siis see õhuavaga toruke ka ära.

Mina suutsin esimest korda PT2 sisse Evodi coili (vana tüüpi) pannes asja lühisesse ajada, kuna coili alumine õhutoru/plussklemm on nii paks, et puutus vastu clearot. Nüüd ma vahetan põhimõtteliselt selle alati ära. Mõnikord ka ülemise õhutoru, kui selline tuju on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tee mis tahad, minule sobivad vanad EVOD coilid paremini kui uued :(

Aga Sul seda "paksu tagumiku" probleemi pole ette tulnud?

Korra näitas lühist, aga lükkasin selle pluss klemmi traadi sinna tihendi vahele peitu ja peale seda pole probleemi olnud.

Minu jaoks toimib see vana EVOD coil kuidagi paremini. Uued EVOD coilid kisuvad mul Protank 2 kuidagi vaakumisse ja siis on peale paari mahvi kärsakas. Peaks ühe wick'i ära võtma ja siis proovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

STVst tuleb jah hea soe aur ning maitse on hea (võrreldes näiteks iclear16'ga mis on muidu kah väärt asi kuid maitset on poole vähem tunda sama vedelikuga). Küll aga on originaalis liiga suur tõmbetakistus aga see "mod" sai juba esimestel päevadel tehtud, et augud suuremaks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul veel natukene kiusatus on aga ilmselt tõmban oma STV'd edasi :)

Sõber andis proovida mõned nädalad tagasi protank2'e ja tundus täiesti mõistlik (niipalju kui rumm lubas aru saada asjadest :D ) aga seda külma auru panin ise samuti tähele (mulle bottomcoilid ei ole kunagi meeldinud eriti) aga samas maitse oli okei ning aur samamoodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...