Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
InterFace

18350 akud

Recommended Posts

Teeks siis teema 18350 tüüpi akude kohta.

Ise olen ca pool aastat kasutanud nii peleonist tulnud ICR 900mah akut kui ifest IMR 800mah akut.

Teoorias peaks IMR olema parem ning kestma kauem - jah - üldse ei vaidle vastu, et ifesti aku annab veel kenasti vunki ka 10% peal ning ICRi peab juba 15-20peal laadima panema.

AGA - ifesti IMR on juba mitu-mitu kuud ainult ~100 mahvi vastu pidanud ning samas peleoni ICR annab 170-190mah kenasti välja ikka veel.

 

Enne kui uue ICR 900mah tellin siis kas äkki on vahepeal veel alternatiive tekkinud? Mida keegi kasutab evicis näiteks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin, et telliks puff.fi-st AW IMR 18350 700 mAh akusid. Mul on ka paar Efesti 800-st olemas. Soomlased ütlesid, et on nõus saatma, ent kui nende toll kauba kinni peab ja tagasi saadab, siis hüvitavad kauba maksumuse, aga transporti mitte. Kas oleksid ka huvitatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

700mah on juba liig vähe kuna niivõinaa tõmban ma vähemalt ühe 18350 aku (antud juhul 900mah) päeva jooksul tühjaks. ja 18650 mulle lihtsalt ei meeldi - ei mahu jopetaskusse normaalselt aga noh kodus kannatab tõmmata kui väiksed laevad.

hetk peale teema tegemist leidsin http://www.taskulambid.eu/xtar-18350-850-imr.html ja need pidavat 2-4okt müüki tulema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

700mah on juba liig vähe kuna niivõinaa tõmban ma vähemalt ühe 18350 aku (antud juhul 900mah) päeva jooksul tühjaks. ja 18650 mulle lihtsalt ei meeldi - ei mahu jopetaskusse normaalselt aga noh kodus kannatab tõmmata kui väiksed laevad.

hetk peale teema tegemist leidsin http://www.taskulambid.eu/xtar-18350-850-imr.html ja need pidavat 2-4okt müüki tulema.

Ma tahan kontrollida teooriat, et AW seitsmesajane paneb nendele kaheksa-üheksasajastele ja tuhande kahesajastele [{^%}# ]=[+*{+*[, vot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

väike up teemale

 

FT UltraFire 18350 3.7V 1200mAh 6 akut, mis ma kunagi fasttechist ostsin, on nyydseks kõik otsad andnud :lol:

nyyd kasutanud Xtar 18350 850mAh IMR akusid, aga kuna neid vaid 3 (yx imelikul kombel, ei andnud yhenust ja sai militari poolt lahatud),

siis sai nüüd juurde võetud AW 18350 700mAh IMR

akusid otse testinud ei ole, aga s70 ja iclear30 setupiga 4,2v@2,1ohm kestavad akud

ultrafire 150 mahvi

xtar 220 mahvi

aw kohta võin homme rääkida (esiga)

 

 

nii tyhjaks, et enam ei lase tõmmata, samas ultrafire muutus lõpus kiiremini lahjemaks

mu arvamus on väga subjektiivne.

 

Edit:

 

AW- 240 mahvi ja enne viimaseid paari mahvi ei muutu lahjaks, väga brooo (Y)

 

Kokkuvõttes võiks öeld, et ultra fire akud on parajad käkid ja neid ma enam eles ei osta. Surevad maha ja ei kesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan ka xtar'e, väga rahul. Kuni 3.5v on väga stabiilne ja siis annab järsku tunda, et aku tühi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka täna oma AW IMR 18350 700mAh akud kätte. No ei kesta kahjuks, või tundub et ei kesta. Õhtu jooksul poolteist akut. Puffe pole lugenud ja võib-olla lihtsalt pole harjunud nendega veel. Enne kasutasin Panasonic 3400mAh 18650 akusi.

Eks saab homme näha töõl mis ja kuidas ja kui palju kulub. Hea on see et 3tk sai soetatud (Y)

Kasutan siis Svoemestos Nivelis koos mahla õgiva uue iClear x.I-ga. 1,6ohmi 8,6w

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, loomulikult ei kesta. Ei saagi kesta võrdluses 3400mAh akudega.

Egas ma ootagi et nad sama välja annaks. Aga kui kasutan 3400mAh akust 8h 30% siis peaks teoreetiliselt saama 2 akuga asja aetud. Sealjuures see 30% on siis kayfuniga ja 13w peal. Eks homme paistab kas olen rahul või siis saab keegi teine õnnelikuks nende akudega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, loomulikult ei kesta. Ei saagi kesta võrdluses 3400mAh akudega.

Egas ma ootagi et nad sama välja annaks. Aga kui kasutan 3400mAh akust 8h 30% siis peaks teoreetiliselt saama 2 akuga asja aetud. Sealjuures see 30% on siis kayfuniga ja 13w peal. Eks homme paistab kas olen rahul või siis saab keegi teine õnnelikuks nende akudega.

EDIT: tegelt hetkel ei taha ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, loomulikult ei kesta. Ei saagi kesta võrdluses 3400mAh akudega.

Egas ma ootagi et nad sama välja annaks. Aga kui kasutan 3400mAh akust 8h 30% siis peaks teoreetiliselt saama 2 akuga asja aetud. Sealjuures see 30% on siis kayfuniga ja 13w peal. Eks homme paistab kas olen rahul või siis saab keegi teine õnnelikuks nende akudega.

EDIT: tegelt hetkel ei taha ka.

Ja ega saagi ;)

Asi mõtlemises kinni mul lihtsalt. Sain 8h ja 2 akuga hakkama küll. Täheldasin ainult seda et neid aw akusi saab konkreetselt tühjaks sikutada. Mõtlen seda et panasonicu 3400mAh akut ei saanud minu modi aku näidu järgi päris lõppuni kakkuda. Näitas kohe et aku tühi.

Ühesõnaga rahul oma ostuga (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täheldasin ainult seda et neid aw akusi saab konkreetselt tühjaks sikutada. Mõtlen seda et panasonicu 3400mAh akut ei saanud minu modi aku näidu järgi päris lõppuni kakkuda

Mis mõttes "laseb tühjaks tõmmata" ? Kõik norm modid peaks laskma kuni 3,2 voldini tõmmata siis lülituvad välja, et akut kaitsta. Ega see ei tähenda, et aku on tühi, akule ei ole tervislik täitsa tühjaks saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, kuskil 3.4V võiks juba laadimise peale mõelda. Vähemalt nii olen aru saanud mujalt. Keegi targem võib parandada. Lauri nt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle tühjaks tombamise all möeldi ilmselt modi aku näitu. Mul eVic näitas, et 18350 Efest akus on järel 20% ja pani samas tömbe ajal pildi kotti. AW akuga on eVic ka 2% näidanud ja laseb ikka tömmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah, aga mis tõmme see on? Evicul. Samsa orika akuga muutub suht auruks, kui akut alla 40% järel.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liitiumioonaku loetakse lõpuni tühjenenuks 2,7(5)V peal. Kui akut alla selle tühjendada, siis võib laadimiseks kasutada vaid vastava funktsiooniga laadijaid, sest nn alatühjenenud aku laadimine nõuab spetsiaalset algoritmi. Sellepärast enamus laiatarbelaadijaid (Nitecore I2, I4, UF WF139 jpt) alla 2,7V tühjeneud akusid ei lae. Kui Li-ion akut koormata täiesti tühjaks korduvalt, siis ei suuda ka "smart"laadijad seda lõpuks enam taastada.

 

Usun, et ka e-sigaretid on tarkade meeste tehtud ning alla 2,7V ükski neist akul tühjeneda ei lase :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lauri, aga miks siis on üldjuhul nii, et e-sigari sees hakkavad akud juba kuskil seal 3.6-3.2 köhima? Piisavalt pinget ei tule enam välja? Köhimise all ma mõtlen seda, et auru kogus ja maitse hakkavad kaduma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...endal hetkel sellised käigus...

 

http://www.puff.fi/akku-efest-imr-18350 ... p-821.html

 

jõudluse kohapealt: tööpäeva vedas kaifariga 1tk kenasti õhtusse.... :) (vamo)...

 

..aga..... mõnd põnevamat spordiüritust vaadates on ka 3 X laetud neid päevas..... (relv)

 

....ja käigus veel olnud u.2 kuud....nii et pole jätku-suutlikuse kohal "eriti värviline vildikas#" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

tööpäeva vedas kaifariga 1tk kenasti õhtusse.... (vamo)...

veab ka kaks päeva lõdvalt kui ei tõmba :D

tegelikult kulub neid väikseid junne( olenemata sellest mis kirjasid kannavad ja kes on tootja) normaalse tõmbamise juures 2,5tk päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan siis sellist akut

http://www.puff.fi/akku-imr-18350-37v-700mah-p-904.html

Pidasin silmas seda et kui Panasonic näitab Svoemestos nö 1 pulka siis see tähendab et ongi kõik. Nende AW akudega on nii et seda 1 pulka kannatab sikutada ikka kenasti ja sealjuures maitse ja ega ka aur ei ole kadunud. Ühesõnaga saab kasutada 100% akust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...