Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Feardot

SkySmoke Ego C esmakordne kasutamine

Recommended Posts

Ostsin täna endale SkySmoke Ego C E-sigareti, kuid nüüd ei õnnestu seda kuidagi tööle saada. Olukord järgmine: Pannes USB laadija arvuti külge hakkab sel põlema roheline tuli. Kui nüüd ühendada aku laadija külge muutub laadija tuli oranziks ning akul süttib sinine tuli (esialgu vilgub mõned korrad). Kui nüüd E sigareti aku laadijast välja võtta ning ühendada läbipaistva atomiseerijaga (?) siis ei juhtu mitte midagi. Klõpsi nuppu palju tahad ikka mitte midagi - ei tuld ei auru. Internetist ei suutnud isegi inglise keeles sellise probleemi kohta mingit infot leida.

 

Kas on keegi sarnase olukorraga kokku puutunud või teab milles viga olla võib?

Share this post


Link to post
Share on other sites

viis kiiret järjestikust klõpsu kui ato järel on oled teinud? siis peaksid rahulikult kasutada saama.

Nende klõpsudega ei muutu mitte midagi. Kui laadija tagant ära võtta siis tee või tina kuid tööle see riistapuu ei hakka. Nuppu all hoidas ei põle tuli ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahe sekundi jooksul viis vajutust, proovi isegi kuus-seitse igaks juhuks. Hetkel tundub ka mulle kõige tõenäolisem, et nupulukk on peal. Tulemuseks peaks olema, et aku tuli põleb, kui nuppu all hoida. Kui siis ka auru üldse ei tule, on kontaktiprobleem või vigane aurusti.

 

Samas kas aku sai täis laetud? Aku tuli hakkas laadimisel põlema ja lasite laadida, kuni see ise ära kustus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahe sekundi jooksul viis vajutust, proovi isegi kuus-seitse igaks juhuks. Hetkel tundub ka mulle kõige tõenäolisem, et nupulukk on peal. Tulemuseks peaks olema, et aku tuli põleb, kui nuppu all hoida. Kui siis ka auru üldse ei tule, on kontaktiprobleem või vigane aurusti.

 

Samas kas aku sai täis laetud? Aku tuli hakkas laadimisel põlema ja lasite laadida, kuni see ise ära kustus?

Kui nuppu all hoida siis aku tuli ei põle - Sinine tuluke põleb ainult laadides ja praeguseks juba ca. viis tundi laadinud. Olen proovinud ka enam kui viis vajutust kui see ei anna tulemust. Kuidas nupulukku pealt ära saada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See käibki viie vajutusega, mis peab toimuma umbes kahe sekundi sees.

Aga enne, kui ma julgeks oletada, et viga akus on, soovitaks vaadata, et aku pesa on kuiv (vajadusel kuivatada) ja ilma paaki külge keeramata proovida klõpsida. Alul testiks üks vajutus -- kui tuli ei põle, siis viis-kuus kiiret vajutust. Kui nüüd vajutades ka tuli ei sütti, siis võib vast aku veaga tagasi minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...