Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
tarmo1959

Innokin iTaste VTR

Recommended Posts

Posted Image

 

Päris seff näeb välja... Reaalses elus on palju väiksem kui mulle piltide põhjal tundus. Aga vot raske on see küll...

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Päris seff näeb välja... Reaalses elus on palju väiksem kui mulle piltide põhjal tundus. Aga vot raske on see küll...

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Muljed?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Päris seff näeb välja... Reaalses elus on palju väiksem kui mulle piltide põhjal tundus. Aga vot raske on see küll...

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Muljed?
Ei oska rohkem midagi muljetada, pole kasutanud (veel).

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

mulle igatahes meeldib ,mis sest ,et raske.Kõik ei peagi kerge olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka täna oma VTR-i kätte (Y) . Tellitud 16.12.2013 siit http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -wattage-e. Esmamulje on küll positiivne. Kui kätte võtad on ikka tunda :) . Ainukese miinusena tooks välja, et see kaasas olnud iclear 30s ei anna tõesti nii palju maitset välja kui iclear 30. Aga noh, see selleks. Vahel tahakski midagi leebemat (esiga). Koduseks aurutamiseks ideaalne vidin, aga tasku pannes veab küll jope viltu selga kui teise taskusse midagi vastukaaluks ei pane ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Infoks nii vanadele kui uutele VTR-i omanikele. Kuna esimestes ülevaadetes näidati, et see sakiliste servadega rattake keerleb. No see kuhu clearo kinnitub. Siis minu omal on ta kinni mis kinni. Ei süvenenudki eriti kuna mind see ei seganud ja probleemi ei näinud. Mõtlesin, et Hiinast tellitud kaup ja praaki ikka sattub sekka. Ükspäev uurisin asja lähemalt ja leidsin sellise lehekülje http://www.thaievape.com/e-cigarette-te ... stuck.html. Postituste lõpus on 2 ilusat pilti ka. Et kui ratas ei keerle on tegu uuendatud tootega (esiga) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa veel paha sõna öelda - töötab ilusti. Praeguseks juba raskusega ära harjunud. Kannatab päris hästi kaasas ka tassida. Pool päeva kannad ühel pool jope taskus ja pool päeva teisel pool :) . No tegelikult pole asi nii hull midagi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku täituvust näitab vist ainult värvituledega, või pole ma muud varianti üles leidnud.

Jah, nii ta on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTRi kohta pole midagi paha öelda, aga iClear30S minu tõmbamisstiiliga küll ei sobi - luriseb ja vahel suisa niriseb. Ilmselt kuumenedes midagi kuskil paisub ja hakkab läbi laskma, sest niisama seistes ei leki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...