Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

The Aspire BDC (esimene Bottom Dual Coil clearomizer)

Recommended Posts

Phil kiidab maani ja seda näeb harva, et Phil mõna clearot niimoodi kiidab, i want one :( .

 

http://shop.nhaler.com/searchquick-subm ... rds=aspire

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mCsiVa3e2Cc

Eestisse saatmisega tuleb 33$/tk, muidu 10$/tk. Võiks kamba peale tellida, 10 inimest võtaks 1 ja saaks tasuta saatmise, on huvi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

võtaks isegi paar vidinat ,kui tellimiseks läheb. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tea, kas kusagil mujal pole neid veel? Muidu vivinova (3,5ml) mõõtu võtaks isegi koos varu koilidega.

Päris hea tundub :-)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle on tulemas ;)

Kas oma tarbeks või müügiks ka? Kui müügiks ka, siis broneeriks lausa kui võimalik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult arvan ma, et kui oodata veidi, siis on see paremates poodides varsti olemas.

FinnVapes on tagavara koilid ja ego mõõtu junn olemas, hinnad vastavalt 7,5 ja 4,9 €.

FinnVapesse tuleb ka suurem mõõt varsti klaasist tankiga ja 2,1 ja 1,8 oomise takistusega.

On tulossa lasitankkisena versiona, samoin kuin paria muutakin mallia Atopäitä tulossa 1.8 ja 2.1 ohmisena

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ka müügiks tulemas, coile samuti (Y)

Siis super, millal umbes kohale peaks jõudma? :). Anna siis märku kohe kui olemas, järjekord suur ma usun (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt, mina ei taha uskuda, et vs i30-ga on öö ja päev, ootan ära esimesed kommentaarid (esiga)

Siis peaks olema tunne nagu näriks õuna, sööks maasikaid ja jooks puuviljamahla peale (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt, mina ei taha uskuda, et vs i30-ga on öö ja päev, ootan ära esimesed kommentaarid (esiga)

Siis peaks olema tunne nagu näriks õuna, sööks maasikaid ja jooks puuviljamahla peale (psühho)

Mina ka seda Phil'i juttu kullana ei võtaks, ta kiitis VapeOnly BCC'd ka ja no mina sitemat clearot proovinud ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...