Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

The Aspire BDC (esimene Bottom Dual Coil clearomizer)

Recommended Posts

Mulle Vapeonly jälle täiesti meeldis, kuni Vivi STV ilmus.

Tean jah et sulle ja mõnele veel meeldis. Ma tegelt ostsin neid lausa mitu tükki, erinevatest kohtadest, arvates et esimene oli kuidagi praak kuna paljud kiitsid seda. Aga ei midagi, minu jaoks ei toiminud see mitte kuidagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt, mina ei taha uskuda, et vs i30-ga on öö ja päev, ootan ära esimesed kommentaarid (esiga)

Siis peaks olema tunne nagu näriks õuna, sööks maasikaid ja jooks puuviljamahla peale (psühho)

tõenäoliselt ei olegi ja ega ta i30 konkurent ka ju otseselt ei ole , konkureerib protanki, evod, t3 ja teiste BC clearodega rohekm.

protanki jahe aur mulle isiklikult meeldib aga auru jääb väheks kuna single coil, see vidin peaks nüüd protankiga võrreldes parem olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas ei konkureeri, kõik clerod omavahel konkurendid (esiga):mrgreen:

Off-Topic :
See on jah suht haige, kusjuures. Alles see oli, kui ma tööle kõndides mingi lärmi peale taskusse piilusin ja oma silmaga nägin, kuidas väike Aikler Evodi jalaga kõhtu peksis. Ise alles 16. No ega tal tegelikult peaga kõik päris korras polnud, huuliku tihend puudu või midagi. Muidu on selline paras kusik olnud, et niikui mingi seis on, kutsub kohe oma suured kaksikutest vennad appi (need juba kolmekümnesed). Muidugi ma lahutasin nad ära, aga ju see asi ikka edasi kääris, sest mõni aeg hiljem oli keegi Evodil stringid pihta pannud. Ja ei leidnudki üles. Selle väikese kaabaka müüsin igatahes ära, aga ega ülejäänud kamp ka inglitest koosne -- üks teeb alla, teine tatistab igale poole, kolmas paneb mahla vasakule. Nii et neli päeva tagasi panin kogu selle kamba koduaresti (ja ei mingeid jooke!) ning nende kõigi töö teeb eeskujulikult ära pisike pilusilmne Drip Ping A-Toh', kusjuures poole vähema joogi- ja elektrikogusega (terve ööpäev ühe 18350-ga). Pole siiani kordagi (sk/v)andaalitsenud, töömoraal ja -kvaliteet on kõrged. Jep, koondamislaine on täitsa võimalik. Kahesõnaga -- täiesti nõus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas ei konkureeri, kõik clerod omavahel konkurendid (esiga):mrgreen:

Off-Topic :
See on jah suht haige, kusjuures. Alles see oli, kui ma tööle kõndides mingi lärmi peale taskusse piilusin ja oma silmaga nägin, kuidas väike Aikler Evodi jalaga kõhtu peksis. Ise alles 16. No ega tal tegelikult peaga kõik päris korras polnud, huuliku tihend puudu või midagi. Muidu on selline paras kusik olnud, et niikui mingi seis on, kutsub kohe oma suured kaksikutest vennad appi (need juba kolmekümnesed). Muidugi ma lahutasin nad ära, aga ju see asi ikka edasi kääris, sest mõni aeg hiljem oli keegi Evodil stringid pihta pannud. Ja ei leidnudki üles. Selle väikese kaabaka müüsin igatahes ära, aga ega ülejäänud kamp ka inglitest koosne -- üks teeb alla, teine tatistab igale poole, kolmas paneb mahla vasakule. Nii et neli päeva tagasi panin kogu selle kamba koduaresti (ja ei mingeid jooke!) ning nende kõigi töö teeb eeskujulikult ära pisike pilusilmne Drip Ping A-Toh', kusjuures poole vähema joogi- ja elektrikogusega (terve ööpäev ühe 18350-ga). Pole siiani kordagi (sk/v)andaalitsenud, töömoraal ja -kvaliteet on kõrged. Jep, koondamislaine on täitsa võimalik. Kahesõnaga -- täiesti nõus.

Väga hea :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, kui võimalik veel siis ma võtaks ka sellest üritusest osa ja sooviks saada ühte. ma ei tea mingi keskmise suurusega D:

 

-- 01 Okt 2013 12:23 --

 

Kui veel hilja ei ole siis ma sooviks ka sellest üritusest osa võtta ja siis soovikski Aspire EGO BDC Cartomizer, kuna Mul ego t akud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, deklari tegemine sai endale selgeks tehtud, deklar täidetud ja toll+käibemaks makstud. Loodetavasti homme saab siis paki ka kätte (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et saab vist olema nagu H&M-i avamisel - esimised hommikul 6-st maganiskottidega ukse taga..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtaks ennst ka Spezzi järjekorda. et siis võtaks siis ühe clearo ja paar vahetusjuppi ehk?

Tänud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...