Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

The Aspire BDC (esimene Bottom Dual Coil clearomizer)

Recommended Posts

Tänahommikune mail:

-----------------------------------------

Tere,

 

Kahjuks saadetisele saab täna järgi tulla ainult peale kelle 17.00, sest meil on selline kord.

Homme saate terve taeva jooksul tulla.

 

Tervitades

 

Nimi Eemaldatud| Assistent

-----------------------------------------

 

Kena kord ja kirjavead (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D ja kui kaua siis huvitav peale 17, kas 00 ni ja homme siis juba nn. peale 24 võib järgi minna, samasegane kui see , et võib peale 17 järgiminna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sinu poole võib siis laupäeval ronida? Oskad juba hinda umbes täpselt öelda? Näpud juba sügelevad... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, kätte saadud ja proovitud. Tõmme midagi Vivi STV ja Protank2 vahepealset. Esmamulje väga positiivne (Y)

Auru on kõvasti - madala päikesega kodu poole kulgedes puhusin kogemata esiklaasi poole ja hetkeks oli päris ehmatav kui nähtavus kadus. Kiire akna avamine abiks (Y)

Maitset annab ka kuidagi Protanki ja STV vahepealset.

Kuna saabus 15 clearot ja 15 coili siis langetasin otsuse, et 1 coil per tank saan kaasa pakkuda, et kõigile jaguks. Kui piisav huvi olemas siis võin uue tellimuse püsti panna.

Hinnaks tuli 15€ tank ja 3€ coil.

Sellesama teema järjest lappamisel siis broneeringud hetkel sellised:

Mel

Masmre

Sadulsepp

Romka

Nico

Kolumatz

unxv

matakass

kivi3

saurix

luhasalu

Diezo

kristjanm

Kirp

 

Masmre, laupäeval võib vabalt läbi astuda (Y)

 

-- 03 Okt 2013 19:28 --

 

Ahjaa, kes PBusardo videot vaatasid siis see vastab tõele, et alumine klemm tuleb väljapoole urgitseda. Vähemasti eVic'u otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaup käes, suured tänud (Y)

Tundub, et on siiski magamiskotiga uksetaga ootamisega... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Spezz, saan alles järgmise nädala alguses läbi hüpata, loodan, et on okei? (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Spezz, saan alles järgmise nädala alguses läbi hüpata, loodan, et on okei? (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahjaa, kes PBusardo videot vaatasid siis see vastab tõele, et alumine klemm tuleb väljapoole urgitseda. Vähemasti eVic'u otsas.

Evic on niisama urgitsemiseks natuke kallis riist. Pidi siiski saama ka keskmist osa välja tõmmata nagu vanematel coilidel kui akuga ühendust ei anna. Ise olen paaril tükil (MT3S küll) keskmise osa välja tõmmanud ja vana coili isolaatorist õhukese seibi alla lõiganud ja väga OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ega evicut plegi vaja urgitseda, coili klemmi natuk eväljapoole, ma proovisin 4 erineva aku otsa, ilma väljapoole urgitsemata ei hakanud ühegi otsas tööle (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joonisel töötab, teoreetiliselt. Pärast enam ei tööta...pinkide seadistajal jäid prillid koju või pold kohti pärast koma enam mõõteriistal..Hiina värk ju, ei maksa palju oodata :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene vasikas pidi ikka aia taha minema :lol:

Healthcabinist tellitud esimestel MT3S-del oli sees olnud coilidega sama jama, et ei ulatunud Evicu klemmini, aga hiljem juurde tellitud coilid juba 100% OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hetkel kasutuses olevatel T3S coilidega sama jama, et ei saa eVicu ega ka eGo akudega ühendust.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, ma olen nüüd pool paaki ära tõmmanud ja võin ka väikse ülevaate teha. Ehh, ei ole üldse halb, aga videopealt tundus veelparem..)), kehva ta ei ole, kes seda lootsid , peavad pettuma, SPEZZ il täitsa õigus, ta on pro kahe ja stv vahepealne, ei ole üks ega teine. Õhk käib natuke raskealt kui pro kahel aga kergemalt jälle kui stv l, aur on pigem soe, jahedast või külmast aurust ei saa juttugi olla, enamus põhja coiliga vidinad praksuvad, see jälle mitte, kui siis hääääästi vähe. Ja see kõigetähtsam AUR, , et kui palju teda on, ma arvan, et oleneb jälle vedelikust, aurab ja päris korralikult, aga kahe kuumuti kohta võiks jälle rohkem olla, maitse asi muidugi, kokku on ta pandud üpris kvaliteetselt, ei saa nuriseda, jahh , välja arvatud coili klemm, mis on liiga sees........ aga põhiline on see, et ta on jahh, kõigist natuke erinev.... .... eks ole teistel veel arvamusi, ja ega poole paagi tirimisest täit selgust saagi veel, need esimesed emotsioonid... (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisan oma tänase tähelepaneku juurde(tegelikult küll eileöise): Erinevalt STV'st vilistab tõmbamisel nagu Protank. STV on öises toas väga vaikne, selle õhuvool teeb vilet.

Saurix, tundub et see vajab sissetöötamist. Täna õhtul on auru rohkem kui eile oli (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks toodetakse sellist asja mis ei tööta originaalis (lamp) ?

kui sa evic mõtled, siis asi pole kindasti selles (lamp)
Mõtlen seda kõigi poolt ihaldatud uut imeriista. Miks toodetakse asja mille peab tarbija "ümber ehitama" et asi üldse tööle hakkaks?

Pole ma veel iclear30-st endale sobivamat leidnud. Protank jäi sahtlisse ja ka STV pole ka kasutust leidnud- seisavad mõlemad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks toodetakse sellist asja mis ei tööta originaalis (lamp) ?

kui sa evic mõtled, siis asi pole kindasti selles (lamp)
Mõtlen seda kõigi poolt ihaldatud uut imeriista. Miks toodetakse asja mille peab tarbija "ümber ehitama" et asi üldse tööle hakkaks?

Pole ma veel iclear30-st endale sobivamat leidnud. Protank jäi sahtlisse ja ka STV pole ka kasutust leidnud- seisavad mõlemad.

aloha (õlut)

Off-Topic :
too oma uus riist mulle tööle. homme pole mõtet, ma puhkan lõpuks päeva 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...