Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

The Aspire BDC (esimene Bottom Dual Coil clearomizer)

Recommended Posts

Lisan oma tänase tähelepaneku juurde(tegelikult küll eileöise): Erinevalt STV'st vilistab tõmbamisel nagu Protank. STV on öises toas väga vaikne, selle õhuvool teeb vilet.

Saurix, tundub et see vajab sissetöötamist. Täna õhtul on auru rohkem kui eile oli (Y)

Keera evicu pea võru vastu paaki, vaata mis juhtub.............. (esiga)(Y) töö

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisan oma tänase tähelepaneku juurde(tegelikult küll eileöise): Erinevalt STV'st vilistab tõmbamisel nagu Protank. STV on öises toas väga vaikne, selle õhuvool teeb vilet.

Saurix, tundub et see vajab sissetöötamist. Täna õhtul on auru rohkem kui eile oli (Y)

Keera evicu pea võru vastu paaki, vaata mis juhtub.............. (esiga)(Y) töö
Heh, super (Y):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz- millal uus ring plaanis?

Kui ta on vivi ja protanki vahepealne + kvaliteetsem kui vivi, siis mulle ilmselt sobiks :) toss+soojem win-win.

 

TAHAN KA! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisan oma tänase tähelepaneku juurde(tegelikult küll eileöise): Erinevalt STV'st vilistab tõmbamisel nagu Protank. STV on öises toas väga vaikne, selle õhuvool teeb vilet.

Saurix, tundub et see vajab sissetöötamist. Täna õhtul on auru rohkem kui eile oli (Y)

Keera evicu pea võru vastu paaki, vaata mis juhtub.............. (esiga)(Y) töö
Heh, super (Y):D
Just, kurradima heaks läks, vilun kadus ka ära (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, spezzile aitähh. Sain enda omale ka nüüd hääled sisse ja peab ütlema, et olen meeldivalt üllatunud. 1,8 oomi nagu peal kirjas ja juba 4 voldiga tuleb korralik kurgulaks ja palju, palju tossu. Seda siis boge-dekangi kirsi vedelikuga :D

Paadunud karto kasutajana olen leidnud omale väärilise klearo, karto tankide kõrvale. Vivi-Nova'ga võrreldes on tossu rohkem ja aur ei ole sugugi jahedam. Ilus täiendus teiste klearode hulka (Y) . Tõesti väärt igat senti, saaks nüüd tagavaraks coile ka, oleks super lihtsalt.

Muide, mina ei pidanud küll kontakti kergitama, töötas kohe.

mmm, pärast proovin oma lemmik vedeliku ka ära, siis on selge, mis on parem, kas boge kartod või see klearo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miski on mäda Taani riigis http://www.vape4you.dk/category/tanke , ma mõtlen hindasid :lol:

Loll küsimus, aga mis nendel hindadel siis viga on?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Huumorisoon ära kadunud? Kas UK poodidega võrreldes pole naljakad :lol:

 

Varen ikke på lager - toode ei ole laos.

Kõiki värve/takistusi ei ole, aga nt roheline Vivi Nova-S täiesti ostetav. Teisi ei proovinud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miski on mäda Taani riigis http://www.vape4you.dk/category/tanke , ma mõtlen hindasid :lol:

Loll küsimus, aga mis nendel hindadel siis viga on?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Huumorisoon ära kadunud? Kas UK poodidega võrreldes pole naljakad :lol:

Ei ma lihtsalt ei saanud aru kas need hinnad on nüüd liiga kallid või liiga odavad.

 

Edit: ja ma ei saa nüüd sellest ka aru kas need Anyvape omad on siis koopiad juba või lihtsalt üle bränditud?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis sain ka lõpuks oma paki kätte. Esmamuljed on igaljuhul head. Tossab nagu mõni vana diisel ja tuleb vist muretseda, et naine peksab õue aurutama kui tuba tossu täis on. Plastikust tank on natuke morjendav, aga loodetavasti tuleb tulevikus ka klaasist variant. Natuke vist vajab sisse töötamist - alguses väga ei tahtnud maitset anda, aga nüüd tuleb aina rohkem seda esile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eile ja täna sai seda uut proovitud .poole parem,kui vapeonly bbc ,protank kahest kehvem väljanägemine aga tossu nats rohkem ja maitset ka, sama lugu ka vision stv-ga.üldiselt üks korralik tööriist aga jah kuidagi õrnake tundub olema .hakkas evic-u otsas kohe tööle ilma midagi kangutamatta .minu jaoks jääb iclear 30 edasi sahtlipõhja vedelema (võipolla ei oska temast lugu pidada,aga mulle ei istu).praeguste katsetuste juures tundub olema minu jaoks bdc parim üsna kõrvuti vivi nova stv ja protank 2-ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Spetzzile, päevake nüüd ka uut mänguasja proovitud.

Positiivne - ühenduse andis ilusti, midagi kangutada polnud vaja. Takistus nagu lubatud 1,8 oomi. Kinnikruvimine täiesti konkreetne, ilma probleemideta tunneb ära kuhumaani ja kui tugevalt keerata tuleb. Auru annab vägagi korralikult nagu dual coililt eeldakski, aur on tihe, paks ja naudingut pakkuv. Nii nagu Saurix eespool juba tähelepanu juhtis, muudab vähemalt eVicu võru vastu paaki keeramisel õhuvoolu (STV puhul sellist asja ei tähelda, vist on STV enda õhuavad veidi väiksemad)

Neutraalne - vedelikku võtab korralikult, aga kust see aur muidu tulekski.

Negatiivne - plastikust paagil on vastu valgust vaadates juba algselt palju kriime (ilmselt küll seespool), et tekib selline mulje nagu oleks clearo pikemat aega kasutuses olnud. Välimus jätab odava mulje.

Esmamulje kokkuvõtteks - väga hea tööriist, millel sisu palju rohkem kui vormi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea uudis. Nüüd jääb vaid loota et hiinakad ka kiirelt müüki toovad. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aspire BDC clearod ja coil'id tulevad müügile ka FastVape poodi. Kaup peaks jõudma järgmise nädala alguses...

väärt uudis, kas peab broneerima ka hakkama (Y):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aspire BDC clearod ja coil'id tulevad müügile ka FastVape poodi. Kaup peaks jõudma järgmise nädala alguses...

väärt uudis, kas peab broneerima ka hakkama (Y):D
Ma usun et see ei ole vajalik.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke negatiivi ka, tank hakkas tühjaks saama ja kus alles hakkas luristama ja kusema. Panen pärast veidi VG'd hulka, saab näha mis siis teeb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke negatiivi ka, tank hakkas tühjaks saama ja kus alles hakkas luristama ja kusema. Panen pärast veidi VG'd hulka, saab näha mis siis teeb

VapinGreek mainis ka et kui vedelikku on alla selle coili ja õhutoru ühendus koha, siis tuleb uuesti täita, muidu hakab lurisema.

See ei ole iseenesest midagi uut, ma olen sama probleemi kogenud kõigi bottom coil clearodega.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka nüüd natuke üle päeva kasutanud ja väga meeldib, varem kasutasin ProTanki ja iCleari kordamööda, see on täpselt nagu nende vahepealne. Väga meeldiv tõmme, aur ja maitse. iClear ja Protank nüüdsest sahtlisse seisma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Infoks, kaup jõudis Eestisse. Kui toll pidurdama ei hakka, siis peaks kaup minuni jõudma esmaspäeval. Seega peaksid Aspire clearod FastVape poodi müügile jõudma esmaspäeval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...