Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

The Aspire BDC (esimene Bottom Dual Coil clearomizer)

Recommended Posts

Coilid ka? Mis hind?

Jep, nii 1,8Ohm kui 2,1Ohm. Coili hind saab olema 2,69€ tk, (foorumi soodustusega 2,42€ tk, püsikliendile veel soodsam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes seda viimast Phili videot vaatas siis mul sama jama coiliga, kaks päeva oli normaalne ja nüüd mingi kummimaitse juures, pesin mitu korda coili kuuma veega ära, ülejäänud clearo ka aga ei aita.

Panin uue coili ja maitse jälle timmis. Eks ole näha kui Phil võrdlema hakkab coile mis sealt välja tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ongi teisel coilil ka peale päevast kasutamist selline imelik kummi sarnane maitse juures, ma ainukene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ongi teisel coilil ka peale päevast kasutamist selline imelik kummi sarnane maitse juures, ma ainukene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pühapäeval ei ole eriti värske, kuid kas antud coili annab kodustada mõne teise clearoga ka?

Nagu aru olen saanud, siis kvaliteet tootlikusel on hea, kuid välimus ja vastupidavus antud tootel on lahja...

 

Kui saaks protanki kvaliteeti toppida nüüd antud tootlikuse...

 

BDC katsetajatel on kommentaare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ootan FastVape coilid ära ja loodan, et sinna tulevad juba uuemad, nelja auguga coilid siis ja ehk on vastupidavamad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protangi keskmist õhu toru peab luhemak tegema, siis sobib see sinna ideaalselt, kõik keermed istuvad pro ga

 

-- 13 Okt 2013 12:16 --

 

Muudeks, ma võtsin selle kasutatud coili, millel kummikas oli ja urgitsesin need kaks auku naaskliga suuremaks, kas my maitsemeel petab, aga kummi maitse kadus vist ära ja auru tuli ka juurde, vat sedasi (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ootan FastVape coilid ära ja loodan, et sinna tulevad juba uuemad, nelja auguga coilid siis ja ehk on vastupidavamad.

Uuemad coilid on kahe auguga. Esialgsed olid nelja auguga ja need lurisesid väidetavalt.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protangi keskmist õhu toru peab luhemak tegema, siis sobib see sinna ideaalselt, kõik keermed istuvad pro ga

 

-- 13 Okt 2013 12:16 --

 

Muudeks, ma võtsin selle kasutatud coili, millel kummikas oli ja urgitsesin need kaks auku naaskliga suuremaks, kas my maitsemeel petab, aga kummi maitse kadus vist ära ja auru tuli ka juurde, vat sedasi (esiga)

See igati hea plaan. Kas oled ise muidu lõiganud?

Protank hind/kvaliteet on väga hästi paigas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ootan FastVape coilid ära ja loodan, et sinna tulevad juba uuemad, nelja auguga coilid siis ja ehk on vastupidavamad.

Uuemad coilid on kahe auguga. Esialgsed olid nelja auguga ja need lurisesid väidetavalt.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Aa oli jah nii pidi, nojah, loodetavasti ikkagi saab mõne normaalse coili ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole seda kummimaitset veel tekkinud, 1500 pikemat(4-6s) mahvi. Tank siis ET-S, kohe oli kaasas 2 auguga 1,8ohm coil. Samas pole ka abuseinud coili - 3,3V/5,2-6W. Maxi tank ka olems aga proovimatta. ET-S tanki koostekvaliteet tundub kordades parem kui Maxi tank oma plastikuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu aru olen saanud, siis kvaliteet tootlikusel on hea, kuid välimus ja vastupidavus antud tootel on lahja...Kui saaks protanki kvaliteeti toppida nüüd antud tootlikuse...

Aurujumalad on Sind kuulda võtnud.Well...vähemalt mind on ;)
Kas ainult mulle tundub, et pakendi pildil ja reaalsusel erineb see drip tip ühendus kohast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, jõudsin ka siis lõpuks selleni et Aspire ära proovida ja peab tunnistama et pidin positiivselt üllatuma. Tegu on Protank'i ja Vivi Nova vahepealse asjaga (nagu siin juba mainitud on). Aur on külmem kui Vivi Nova'l, mulle sobib. Maitset on rohkem kui Protank'il, umbes sama palju kui Vivi Nova'l või natuke rohkem isegi. Auru on rohkem kui Protank'il ja Vivi Nova'l. Proovimiseks kasutasin Liqua Berry Mix vedelikku.

Kokkuvõtteks võib öelda et tundub olema asjalik clearo. Eks paistab kuidas see pikema kasutamise järel toimib.

 

Mis Aspire välimusse puutub, siis mina küll ei ütleks et see kehvem või ebakvaliteetsem kui Vision'i Vivi Nova'd välja näeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisaks võib alati nova korpuse aspirele külge keerata, kui välimus parem tundub niipidi (Y)

Ma ei suuda Vision'i STV Nova ja Aspire Vivi Nova-S'i välimusel küll mingit vahet näha (peale kirja siis).

 

Ainuke asi mis mind häirib on see et Aspire oleks võinud ise mingi disaini välja mõelda mitte teiste tootjate disaine maha vehkida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kas mulle tundub ainukesena et üks coil oleks nagu kuivaks jäänud et selline imelik maitse lööb esile.

Võtsin kätte ja lammutasin pea laiali . Imelik oli selle asjapuhul see et wick oli suhteliselt lahtiselt traatide vahel nagu oleks hiljem lisatud , pealmise coili jalgatesse oli termorüüs või midagi selletaolist . Millest mulle tekkis mõtte kui ülemine coil ei sa piisavalt niisutatud kuumutab coili koos jalgatega piisavalt et se termorüüs hakkab soojenema ja sellest vb. tulebgi se kummine maitse .

Võtsin nüüd teise võtsin lahti puurisin augud 1.5mm ennem tundus et oli 0.8 eks nüüd näha ole .

AH ja teadmiseks veel se et wick niisutab sellise riidetaoline tukk (mida võib leida cartomaiseritest seal on se keeratud ümber coilide ) mis on keeratud ümber pea ja siis aukudega kapsel peale .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks küsimus, kas põhjas oleva coiliga hoiab kokku aku kestvuses, sai ostetud üks imelik eksemplaar ja on hetkel tavalise 650mah aku otsas ja eilsest saati kasutuses ja siiani pole tühjaks saanud, muidu kestis see aku mul vaevalt 5h? Tean, et otseselt minu küsimus ei seostu postitusega, aga ei oska nagu mujale panna ja uut teemat teha kah ei tahaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks küsimus, kas põhjas oleva coiliga hoiab kokku aku kestvuses, sai ostetud üks imelik eksemplaar ja on hetkel tavalise 650mah aku otsas ja eilsest saati kasutuses ja siiani pole tühjaks saanud, muidu kestis see aku mul vaevalt 5h? Tean, et otseselt minu küsimus ei seostu postitusega, aga ei oska nagu mujale panna ja uut teemat teha kah ei tahaks.

See kus coil asub, ei muuda küll selles osas midagi. Äkki on su uuel eksemplaril suurema takistusega coil? See võib aku kestvust natukeparandada, aga ka mitte nii palju.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...