Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Romka

The Aspire BDC (esimene Bottom Dual Coil clearomizer)

Recommended Posts

Ostsin sellise ka omale prooviks, väljanägemine on igatahes pildipeal viisakas. EGO aku peal peaks tossama küll (Y)

Posted Image

Hind ka talutav enam vähem: 8 euri (Y) + saatmine 4.88

http://www.vaperus.ie/clearomizer/408-aspire-et-s.html

Asi nüüd käes ja panen pildid ka:

Posted Image

EGO 650 aku küljes

Posted Image

võrdluses evicuga

Kokkuvõtteks peab ütlema, et ilus on küll ja kvaliteet on ka hea. Proovinud veel pole, aga kohe panen mahlad sisse ja (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul mure selle imeloomaga

Ostsin mingi aeg tagasi ühe eksemplari kasuisale, kurtis et luriseb. Proovis siis puhastada/läbi puhuda jne. Ikka luriseb.

Fastvape.eu ostetud ja öeldi et on üsna temperatuuri tundlik. Seisis see tal toas, vedelikku sees polnud, läksid päevad mööda, keeras kokku ja täitis. Lasi seista minuteid kaks ja tee või tina luriseb. Ok see selleks. Arvasime et äkki "hingamis" toru (õhukanal) on liialt lühike ja annab coili pealt vedelikku peale. Ok jättis selle karpi mustemaid päevi ootama, pole sellest rohkem rääkinud.

Tellisin endale sama looma, 1,8 oomine 3ml Aspire Vivi Nova BDC siis. Lasin toas seista, keerasin lahti, kontrollisin kuumuti kinnitust, mõõtsin pinge, täitsin mahuti keerasin kokku, ootasin mingi 5min ja keerasin Itaste VV aku otsa. 4,5 Volti ja 8 Watti ja mis on resultaat? Õhku ei tule peale...

Nagu imeks klaaspudelit vaakumisse. Mängi veel voltide ja wattidega aga ikka sama jama. midag tule läbi. keeran lahti, kontrollin veel kuumutit, mõõtan pinget jne. Uuesti kokku keerates hakkab lurisema, puhun siis puhtaks ja proovin uuesti. Sama jama. Hakkan meeletult puhuma ja imema ning sellega uputan coili korralikult ära. Puhun puhtaks ja pärast seda oleks nagu mingi tropp eest tulnud. Õhk käib läbi ja lõpuks saan kasutada otsikut nii nagu peaks seda saama kasutada esimesest hetkest alates. Kuigi kergelt on veel lurinat kuulda, loodan et see kaob aja pikku.

Kas kellelgi on olnud selle otsaga varem probleeme õhu liikuvusega? Busardo(??) nentis ka et otsik on üsna õhutundlik, kuid mingist "tropist" ta küll juttu ei teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aspire BDC-l see mure, et ta tahab saada sellist mod'i läbi mille õhk temani jõuaks. Tal selliseid kanaleid pole põhjas nagu Protangil ja Iclearil30-l ja kui ta õhku ei saa, siis ongi tropp ees ja imemisega tuleb ainult mahl suhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga nüüd on ta ikkagi põhjani 510 keermesse keeratud ja töötab ilma vaakumita (psühho) ei tea kust see tropp tuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, tõsine PITA. Protanki coile viitsib veel keerata, need ma jätan vahele :D Aga öeldi igal pool, et ei saa. Saab ikka kui on viitsimist... Inimene suht leidlik elukas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures seda plastiku kärsakat olen tundnud küll. :) muidugi pärast pesu ja dryburni :)

Aga ma ei tea kas ma ei märganud vms aga ta ei pannud uuele coilile vana coili pealmise kuumuti küljes olnud plastikust "eraldajaid"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin et kuskil kellegil jamas ka Evicuga see Aspire, mul viskab ette et atomizer pole taga vms, kellegil kogemusi sellise asjaga.?? (lamp)

tõenäoliselt keskmine pin ei saa ühendust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paari coiliga ikka juhtus. Üldiselt ma tõmbasin clearol keskmist pini natuke alla poole (aga mitte liiga palju, võib traadid sees lahti tõmmata). Hambaork või pinsetid aitavad kenasti välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

selle clearoga jah see kontakti jama, et liiga lühike. Tõmbad küll alla aga vajub sisse tagasi natukese aja pärast. Oht on aint see et kui liiga kõvasti clearo pulga otsa keerad võib evicu kontakt kannatada saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pmst vist probleem oli see et evici peast oli üks juhe jälle lahti tulnud, sitasti jootsin vist XDXD, panin uuesti kinni (jube sitt traat seal, läheb pooleks koguaeg) loodame et nüüd toimib jälle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

Muidu ei ole eriline foorumis istuja ja siin ka uus, aga ostsin kogemata hulgim vale takistusega (2.1 Ohmi) vahetatavaid Aspire BVC originaalpõleteid ja tahaks müüa/vahetada 1.8 või vähema takistusega analoogide vastu.

 

Kui keegi just tahab 2.1 takistusega siis oleks meeldiv mingile kokkuleppele saada.

 

Indrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Maitsev Aur

 

VV3.0-ga.

Väiksema takistusega meeldis rohkem - teravam maitse.

 

Üks 5-ne komplekt on ja teisest on üks välja võetud ehk siis 9 coili on kokku pakkuda.

 

Indrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt jah, aga kui aku maht on suur ja seadme pinge on reguleeritav kõrgemaks siis annab see 2.1 Ohmine ka üsna hea tulemuse. Boonuseks on see, et ei hakka nii võimsalt kurgule kangemat vedelikega.

 

Indrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...