Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xiios

Oktoobri offtopic

Recommended Posts

Viimastel nädalatel selline tunne, et fasttechis eriline blingiplahvatus toimunud. Igast junnist seitse versiooni, üks nilbem kui teine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla...

 

...aga seda sa kindlasti ei taha :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

..... siis neile kes veel näinud pole:

 

...meenutab mõningates asutustes asjaajamist ja suhtumist......nokk kinni, saba lahti jne. ;)

Uskumatult järjekindel tegelane ja nagu näha viis see lõpuks sihile (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega kellelgi pole Jõhvis pakkuda RY4 (psühho) Mu lemmik hetkel.

Sai liiga lahjendatud, nüüd maitset vähevõitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma tõmbasin enne analoogi 0.3mg (Nikotiini sisaldus) siis mis kangusega vedelik mulle sobiks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enda kogemuse järgi, pakuks 18, see selline paras, et kustutab suitsunälja mõneks ajaks :D Muidu lahjemat jäädki tirima päev läbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enda kogemuse järgi, pakuks 18, see selline paras, et kustutab suitsunälja mõneks ajaks :D Muidu lahjemat jäädki tirima päev läbi.

Momendil kasutan 12mg-st vedelikku. Analoogi pole enam teinud. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enda kogemuse järgi, pakuks 18, see selline paras, et kustutab suitsunälja mõneks ajaks :D Muidu lahjemat jäädki tirima päev läbi.

Momendil kasutan 12mg-st vedelikku. Analoogi pole enam teinud. :P
Ma tõmbasin ka suht lahjat. 12 oli vähe ja 18 palju . Keerasin ise kokku ca 15-16mg ja see oli minujaoks parim alustamise hetkel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi Kuressaares kah vedelike müügiga tegeleb? :)

Tean kedagi, kes müüb Paul Saart aga hinnad on 5-6eur-i 10ml. Kui väga kitsas käes võin oma varudest midagi pakkuda (Dekang, Peleon, Hangsen).

Võta ühistellimustest osa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üle pikka aja lükkasin Evicu arvuti taha.

 

Varsti unustad üldse tõmmata...

ma olen evic'u olemasolu yldse unustanud, vedeleb kusagil kapis. Samas ei tähenda see, et ma enam ei tõmba (esiga)

 

-- 22 Okt 2013 10:26 --

 

Ai krt, valetasin, seljakotis on hoopis :lol:

 

Vanadus.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole just offtopic aga vaadake täna Vabariigi kodanikke ETVs kell 20:05. (esiga)

 

Saates 29. oktoobril

 

Räägime suitsetamisest ja piirangutest, millega tervist hävitavat harjumust taanduma sundida üritatakse. Millega suitsetajate elu raskemaks teha kavatsetakse ja kuidas peaks suhtuma e-sigaretti?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole just offtopic aga vaadake täna Vabariigi kodanikke ETVs kell 20:05. (esiga)

Jälgisin niipalju kui võimalik aga augud jäid paraku sisse. Sisulist arutelu teemal "nikotiiniga vedeliku müük ja tingimused" ei olnudki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No seadusandjat kohal ei olnud ja iga tegelane rääkis oma vaatevinklist lähtuvalt.

 

Arst - mitte midagi, mitte ennem pikaajalisi uuringuid

 

Haridusmees - täiskasvanud tehku, mis tahavad, aga lastele kogu moos keelata

 

Ajakirjanik - ei öelnud midagi

 

E-mees - kõike ja kõigile. :D Ei tegelikult rääkis asjalikku juttu ja nõustus enamuses piirangutega, mis hõlmasid lapsi ja avalikke asutusi. Muidugi mahla tahab temagi saada ilusti kätte.

 

Eks peab ikka ootama, kuni miski seadusandlus vastu võetakse. Arutluse tulemusi ennegi nähtud...

 

Edit: Samas, mis siin oodata? Kallasin just protanki 6 mgst isesegatud maasika - mindi mahla täis, vamole värskelt laetud aku kõhtu ja popsin end kenasti magama. Ja ja, ma tean, et uni tuleb ärev ja mida kõike veel. Suva, mulle meeldib. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image küll see nicorex ikka jõuab ikka igalepoole. vedeliku hind juba 9€ (lamp)

ennem kui reklaam keelatakse, tuleb viimased rahad kätte saada (öäk)(psühho)

 

linki või suuremat pilti pole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...