Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Eitgeltjh

Clearomiseerija läbi, millist asemele soovitaksite?

Recommended Posts

Tere!

 

Olen algaja e-suitsetaja ning tekkis hiljuti probleem. Sai soetatud SKYsmoke EGO C MINI KIT ehk siis sisaldab üldtuntud SKYsmoke 650mah ON/OFF süsteemiga liitiumioonakut ning CE4 klassi atomiseerijat. Hiljuti hakkas see CE4 atomiseerija kõrbe maitset ajama. Vahepeal katsetasin CE5'te ning iClear16, kuid mõlemad ei andnud head ja kvaliteetset maitset (ostsin vist mingilt tundmatult tüübilt hiina paska). Vedelikud on ka skysmoke omad. Millist atomiseerijat te mulle siis soovitaksite, et saaks tunda häid ja kvaliteetseid maitseid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõigepealt osta korralikum vv aku ja siis vision vt ,miniprotank 2,või mini stv.endal vision spinner 1300 aku ja clearoks vision vt igapäevaselt kasutuses,kuigi need teised clearod ka head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõigepealt osta korralikum vv aku ja siis vision vt ,miniprotank 2,või mini stv.endal vision spinner 1300 aku ja clearoks vision vt igapäevaselt kasutuses,kuigi need teised clearod ka head.

No selge. Aitäh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

odavam versioon:

akud - spinner ja/või twist

clearod - mini protank ja/või mini vivi

~30-50 euri

 

kallim versioon:

akud: eciv ja/või vamo ja/või svd

clearod: protank ja/või i30 ja/või vivi stv

~60-120 euri

 

spezzi sahtlis pea kõik asjad olemas ka: m-spezzi-sahtel-t65.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

odavam versioon:

akud - spinner ja/või twist

clearod - mini protank ja/või mini vivi

~30-50 euri

Clearode valikusse lisaks veel Evod'i

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ei tea minu iclear 16 töötab sellesamuse skysmoke miniga pärishästi, samas spinneriga peaks proovima midagi muud, ce4 nicorexi oma oli isegi spinneriga päris norm nii 4,2v peal, aga kuna mul suht tempokas töö, siis ei jõua tõmmata toda. Kui odavalt tahad läbi saada siis spinner käib ülihästi, aga sinna spinneri otsa võiks ikka rohkemate kui 1,8 oomine coil olla otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle aku otsa soovitaks iClear16 http://www.buytec.eu/63-iclear-16.html iClear30'le ta palju alla ei jää samas ei hirmuta algajat suurusega ära. Kasutan ka ise kodust väljas kui suuremat kaasa ei viitsi vedada.

No ma ostsingi iClear16 buytecist, aga oli sellega mitu probleemi ning nüüd ei funka üldse. Aku LED-tuli jääb mitmeks sekundiks veel põlema ning ei põleta vedelikku. Võib-olla teate probleemile lahendust?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki on sul coil lihtsalt mitte päris kinni, kui miskit ei põleta, mul üks coil kipub teinekord kaasakeerama, kui huuliku otsast keeran. Vala vedelik välja ja keera clearo lahti ja kontrolli, kas coil ilusti kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle aku otsa soovitaks iClear16 http://www.buytec.eu/63-iclear-16.html iClear30'le ta palju alla ei jää samas ei hirmuta algajat suurusega ära. Kasutan ka ise kodust väljas kui suuremat kaasa ei viitsi vedada.

No ma ostsingi iClear16 buytecist, aga oli sellega mitu probleemi ning nüüd ei funka üldse. Aku LED-tuli jääb mitmeks sekundiks veel põlema ning ei põleta vedelikku. Võib-olla teate probleemile lahendust?

võta müüjaga ühendust, buytec remondib seadmeid ja vist garantii annavad ka, vähemalt seda peavad andma mis seadus nõuab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle aku otsa soovitaks iClear16 http://www.buytec.eu/63-iclear-16.html iClear30'le ta palju alla ei jää samas ei hirmuta algajat suurusega ära. Kasutan ka ise kodust väljas kui suuremat kaasa ei viitsi vedada.

No ma ostsingi iClear16 buytecist, aga oli sellega mitu probleemi ning nüüd ei funka üldse. Aku LED-tuli jääb mitmeks sekundiks veel põlema ning ei põleta vedelikku. Võib-olla teate probleemile lahendust?

võta müüjaga ühendust, buytec remondib seadmeid ja vist garantii annavad ka, vähemalt seda peavad andma mis seadus nõuab
Kui müüja on eraisik, siis ei pea ta mitte mingit garantiid andma. 2 aastat pretensiooni esitamise aeg kehtib ainult juriidiliselt isikult ostes. Kui kasutatakse sõna garantii, siis see peab olema mingit lisaväärtust omav asi mida vabatahtlikult pakutakse.

 

Aga tulles tagasi teema juurde, siis ilmselt on coil lühises, sellisel juhul jääb aku tuluke põlema natukeseks ajaks peale nupu vajutamist. Võta coili silikoon mütsike ära ja vaata ega ülemine ja alumine spiraal koos pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...