Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Spezz

E-sigaretiäri lööb rekordeid

Recommended Posts

See keelame ära tehti eu-s täna suht sõelapõhjaks.

Vanker pandi liikuma (Y)

Kuna eestlased on eu kummardajad nr 1, siis vaevalt nad hakkavad eu vastu kohtusse tulevikus minema

 

-- 08 Okt 2013 16:51 --

 

Ja sorige enda sahtlites, mitte teiste omas (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No käibe võib ikka avalikustada. Siin teame ju kõik, et Spezz meid ei nööri. Mul on tegelikult suva, palju see käive on, aga rahakotis sobramiseks seda nimetada vast liiga julm. :)

 

Loodame, et Spezzi ja kõigi teiste eestlastest nikoärikate tegevus aina laieneb. Eesmärk võiks olla " Eesti tubakavabaks 2020. aastaks " (esiga)

 

PS! Nikoärikaks ei tembelda kedagi nikotiiniga äritsemise tõttu. Soetatavaid seadmeid kasutan vähemalt mina nikotiini organismi toimetamiseks. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestades, kui kiiresti Spezz tellimuse postitas, siis rikka firma moodi küll pole, kellel kliente jalaga segada :mrgreen: (tegelt supper teenindus )

Aga asja kah: Eestlased tuimad nagu kurgid (kurk) See eest nats lõuna poole, oleks vist teise arutluse tulemusena mõned autod vist küll põlema pandud.

Et üks kahest. Kuna E-värk levib meeletult, siis keeratakse tervis sellega täiega sinnasamusesse või inimkond võidab tänu sellele elueas kui ka kvaliteedis. Tubakakunnid värisevad vist juba :D

Leitaks nüüd ka altenatiiv kütusele ja odav elektritootmine, siis võiks öelda, et elame imelisel ajal (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma üritan hoida joont, et kui raha on laekunud ja kapi tühjendamise aeg pole veel möödas siis homseni ei venita.

Kena kuulda, et inimesed rahul on (Y);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma üritan hoida joont, et kui raha on laekunud ja kapi tühjendamise aeg pole veel möödas siis homseni ei venita.

Kena kuulda, et inimesed rahul on (Y);)

saada mulle ka paar kullakangi, adret ju tead (lamp)

mul ka synnipäev...kohe (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma üritan hoida joont, et kui raha on laekunud ja kapi tühjendamise aeg pole veel möödas siis homseni ei venita.

Kena kuulda, et inimesed rahul on (Y);)

saada mulle ka paar kullakangi, adret ju tead (lamp)

mul ka synnipäev...kohe (psühho)

Ma ei näe, et kullakangide raha oleks laekunud :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma üritan hoida joont, et kui raha on laekunud ja kapi tühjendamise aeg pole veel möödas siis homseni ei venita.

Kena kuulda, et inimesed rahul on (Y);)

saada mulle ka paar kullakangi, adret ju tead (lamp)

mul ka synnipäev...kohe (psühho)

Ma ei näe, et kullakangide raha oleks laekunud :P
parandan sind, ikka mulle saadad :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaadates hindu

Spezz palju sul sele aasta käive on juba ?

Viisakas inimene oma nina võõrasse rahakotti ei topi ;)

vaadates hindu millega Spezz müüb saab igaüks aru et mingit üüratut kasumit (selleküsimine oleks olnud rahakotis sobramine ) ta ju ei teeni . Pole ka kuulnud negatiivseid komentaare . ,Spezz-ile võiks vabalt anda Eesti Punase Risti teenetemärgi(http://www.president.ee/et/vabariik/tee ... gid=119003)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see business Spezz-ile peaks igapäevast leiba lauale tooma, siis ma ei usu hästi, et need sahtli hinnad sellised oleks ;)

Kuna see aga lisahobi, siis on ju iga lisa sent tore asi, mis tasku kukub (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile käisin spezzi juures mandi järel ja ta võttis mu tellitud kauba sellisest autost.

Olevat ostnud coilide müügist saadud raha eest.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerutab ise põlveotsas coile kokku, emeksist saadud trafode traadist ja treib clearosid ning pressib peedist VG´vd. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile käisin spezzi juures mandi järel ja ta võttis mu tellitud kauba sellisest autost.

Olevat ostnud coilide müügist saadud raha eest.

Posted Image

tulnud siis yles, see oli minu auto, käisin kylas (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile käisin spezzi juures mandi järel ja ta võttis mu tellitud kauba sellisest autost.

Olevat ostnud coilide müügist saadud raha eest.

Posted Image

tulnud siis yles, see oli minu auto, käisin kylas (esiga)
:)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oi kurja, jälle Spezz poosetab minu autoga ;). Pidi ju ainult pesulasse viima ja siis kohe tagasi tooma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, koomikud (Y):lol::lol::lol:

Nagu Marc55 ütles, suures osas tegemist hobiga (Y)

Vaata, et su hobist ei saa midagi sellist nagu "kallilt sisse, odavalt välja, peaasi et raha liigub" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...