Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Foorumi toetus

Recommended Posts

Tervist

Nagu ühes teises teemas aruteluks läks ja tulemuseks oli see, et paljudele käivad reklaamid närvidele ja segavad foorumi kasutust eriti mobiilsetel seadmetel. Olemasolevate reklaamide asukohad on määratud firma poolt läbi kelle need reklaamid tulevad ja asukoha valikul mul sõnaõigust pole kahjuks. Sellepärast võibki sinna sattuda reklaame mis liiguvad või moonutavad foorumi kujundust teatud mõttes.

Pakuti välja ,et ollakse valmis toetama foorumi elu kui kaoksid reklaamid väljaarvatud mis päises on.
Hetke variant kuhu kuluks raha/toetus ära oleks osta reklaami meie enda foorumile google adwordsis.

Kas toetajad soovivad ka foorumis näiteks mingi eri-ranki või miskit muud väikseks vastutasuks ? Ma ei tea palju teist privaatsõnumeid näiteks kasutavad, saaksin pakkuda seal suuremat ruumi näiteks. Ega palju variante pole. Mingeid eriõigusi ei hakkaks pakkuma.

Mis te sellest arvate? Ma nüüd loodan, et te ei võta seda kerjamisena nagu siin viimaselajal ühe teise teemaga on olnud :|




Annetaja saab profiili ka soovikorral väikse märke :)


Toetajad:

tripp
jeesus188
Marc55
unxv
Zirkel
kivi3
Scuall
kaivark
Metallic
jankii
fronius
masmre
Kessu20
olkapolka
kirp
xiios
kalvi
T_MM_T
jeesus188
KeeruPulk
Maitsev Aur

esigaretivedelikud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toetaksin ka . Kas igakuiselt on oma küsimus . Eri rank või vastav annetamis ikoon ei teeks paha.

Oleksin nõus ka foorumi toetuseks osa oma vanast/kasutust kolist maha müüma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka nõus toetama, kuid mis summadest jutt käib muidu reklaami ostmisel? Ecf-is on vist "supporting member" see, kes toetab, kui ei eksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Summa ikka vastavalt soovile. Iga eur on tähtis.

Tuleb foorumis tähekeste peale leida mingi kena ikoon koos tekstiga siis.

tärn nime all võiks olla miskit teist värvi näiteks toetajatel, siis lisaks sellele, mis seal juba on. või siis lausa miski muu märk külge ;)

toetaja olen igal juhul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tahaks ennem miskit küsida kuniks ma ei saa neid reklaame eemaldada. Teises teemas selgitasin miks.

 

Mõtlesin siin asja ja foorumist kaovad smartad bännerid kohe kui minimaalne väljamakse summa koos. Kuna see saab kokku ei oska öelda, nädal/kaks veel vast. Ei taha seda raha neile niisama ka kinkida. Nii, et võite klikkida nendel. Saab kiiremini nii ära. Smartadi alla ei kuulu foorumi päises olevad reklaamid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd loodan, et te ei võta seda kerjamisena nagu siin viimaselajal ühe teise teemaga on olnud :|

Off-Topic :
Millest jutt, kui küsida võib?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa suudaks riigijuhtidele selgeks teha nikovedelikude legaliseerimise vajaduse, siis valiks selle vastuteeneks.

Aga kui ei suuda, siis pole hullu, toetan ikka (esiga)

x2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd loodan, et te ei võta seda kerjamisena nagu siin viimaselajal ühe teise teemaga on olnud :|

Off-Topic :
Millest jutt, kui küsida võib?

Teema hakkab siit pihta. Siin foorumis vist ei olda jah selle asjaga kursis.

 

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic ... 61#7851761

 

http://www.ohtuleht.ee/549959

ma ei näe siin nagu midagi võrreldavat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd loodan, et te ei võta seda kerjamisena nagu siin viimaselajal ühe teise teemaga on olnud :|

Sina pole küsinud, meie oleme pakkunud. See teema peaks küll maas olema.

 

Ma ei tahaks ennem miskit küsida kuniks ma ei saa neid reklaame eemaldada.

Arvestame ja klikime, saame kiiremini kaelast ära. Novembri keskpaigaks loodetavasti ühel pool. See ei takista toetuse kogumist käima lükkamast, nende kogunemine võtab ka aega (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõne kopika ikka leiab heale inimesele ülla eesmärgi nimel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah, need teie reklaamid on jah tüütud, väljaarvatud need mis on üleval päises. Ise soovitaksin veel võimalust toetada smsiga. Selle väikse koodijuppi võiksin isegi valmis kribada teie jaoks. Minumeelest hea ja mugav, kuigi ka mõned miinused, kogu summat kahjuks kätte ei saa, mingi osa läheb ikka operaatorile. Ütlen ausalt, et ei viitsi küll eraldi internetipanka minna ja mingit toetusmakset teha, veel tülikam kui arvete maksmine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kaua sul see internetipanka minek siis kestab? Ja seda ei peagi ju tegema kui ei taha/viitsi. Miks ma peaksin saatma smsiga, kui mingi osa läheb operaatorile, neid toetan ma juba iga kuu niigi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...