Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Foorumi toetus

Recommended Posts

Minu teada ei ole maksuametil sinu kontole ligipääsu, jama tekib siis kui keegi kannab tulumaksu riigikassasse sinu nimel, vähemalt minul oli nii

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Oleks samuti nõus toetama, kuid kas mõistlikum poleks kuhugi kohalikku portaali reklaami osta? Bänner hinnavaatluses tooks vast siia rohkem huvilisi, kui see guugli värk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleks samuti nõus toetama, kuid kas mõistlikum poleks kuhugi kohalikku portaali reklaami osta? Bänner hinnavaatluses tooks vast siia rohkem huvilisi, kui see guugli värk.

me oleme hinnavaatlusest bännitud, nn mustas nimekirjas (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

me oleme hinnavaatlusest bännitud, nn mustas nimekirjas (esiga)

Mis põhjusel siis?

seal oli ka suitsuteema. kitsaks läks, ruumi juurde ei antud, kolimine.

ja nyyd on keelatud seal reklaamida ja kedagi kutsuda :P

 

viimane pole eriline probleem.

reklaami ei lasta panna, samas äkki nyyd Tanel laseb, aga enne 3 nädalat teada ei saa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Kas polnud mitte nii, et teemas ei tohtinud e-suitsu foorumit mainida? Tasuline reklaambänner peaks lubatud olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile õhtul oli väga suur rynnak reklaami poolt, moblaga oli võimatu. Jälle need yle ekraani.

Ma neid klikke ikka jaganud (Y)

Miks Sa Tapatalk'i ei kasuta?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile õhtul oli väga suur rynnak reklaami poolt, moblaga oli võimatu. Jälle need yle ekraani.

Ma neid klikke ikka jaganud (Y)

Miks Sa Tapatalk'i ei kasuta?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Sest ta elab Rakveres? Dooh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natukene teema väline aga siiski

kellel reklaamid brauseris kiusavad siis kasutage adBlock pluginat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile õhtul oli väga suur rynnak reklaami poolt, moblaga oli võimatu. Jälle need yle ekraani.

Ma neid klikke ikka jaganud (Y)

Miks Sa Tapatalk'i ei kasuta?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

mul on mugavam ja kiirem läbi browseri minna, kunagi proovisin vist seda, ei meeldinud

 

-- 08 Nov 2013 21:02 --

 

Sest ta elab Rakveres? Dooh!

ma elan rakverest ca 30m kaugusel, nii et rakvere pole syydi (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inimestel kindlasti vedeleb kraami mida ei kasuta? Annetada foorumile ja korraldab oksjoni vms kui päris € ei raatsi välja käia. Ma leiaks ka kindlasti mõne vidina...

 

g;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesin seda teemat siin ja märgin mõned asjad ära. Nimelt kui Ufo on töötuna arvel siis talle raha kandes on see ikka väga halb idee. Töötukassat ei huvita see kas raha kanti selle eest üle, et naabrimees on oma pangakaardi ära kaotanud ja tahab kiiresti sularaha saada või mitte. Sellest kõigest kaotaks Ufo ise ja midagi head see endaga kaasa ei too kuna tooks võibolla ka maksuameti revidendid siia foorumisse elutegevust uurima. Antud juhul saab kasutusele võtta paypali, sinnani maksuameti ja töötukassa käed põhimõtteliselt ei ulatu, välja arvatud kohus. Parim viis e-sigarette ja sellega seonduvat reklaamida oleks ikkagi MTÜ registreerimine ja tegevust juhtida liikmemaksudest. Liikmemaksudest tulenev tulu ei lähe käibemaksukohuslase registreerimise kohustuse alla, nii et sellepärast ei ole vaja muretseda ja raamatupidamist ei pea sellepärast igakuiselt esitama. Kui muud tulud põhikirjavälisest tegevusest ületavad 16 000€ aastas alles siis järgneb sellele see kohutav raamatupidamise jama. Ühesõnaga ei ole vaja millegi üle muretseda ja raamatupidamist peab esitama ainult kord aastas. Kui MTÜ registreerimiseks ja selle kaudu ka reklaami tellimiseks läheb tuleb siin foorumis hulga muudatusi teha meedia tähelepanu tõttu. Tuleb kindlustada, et kõik kasutajad oleksid vähemalt 18 aastat vanad. Lubada nikotiiniga vedelike teemad ainult neile kasutajatele, kes on tõestanud end olevat täisealised ja on näiteks MTÜ liikmed, muud inimesed isegi ei näe seda teemat. Muidu võivad hakata meedias kostuma ütlused, et tegu on ebaseadusliku äri ajava keskkonnaga ja sellest tulenevalt on ka e-suits paha jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Summa siis koos. Eemaldaks reklaamid ära ? On huvilisi veel või mis arvate. Mina teid millekski sundida ei saa. Lihtsalt klickid ei võta teilt mitte sentigi, peale paari sekundi aja. Tunnen endiselt kuidagi imelikult kui peaks raha otseselt vastu võtma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...