Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Foorumi toetus

Recommended Posts

aga nüüd tahaks modestaatust või miskit (lamp)

 

-- 04 Dets 2013 07:42 --

 

nali nali.

 

sellest havaimärkusest järeldan, et oleme omadega mäel ja foorum tuleb reklaamivaba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga nüüd tahaks modestaatust või miskit (lamp)

 

-- 04 Dets 2013 07:42 --

 

nali nali.

 

sellest havaimärkusest järeldan, et oleme omadega mäel ja foorum tuleb reklaamivaba?

sul mingi ultranet, et reklaame näed? Päises ei lähe arvesse.

 

Krd hea käia foorumis, kui midagi näkku ei hyppa (Y)

 

Uhvo, võta mind hawaile kaasa, pole ammu puhanud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit foorumist olen ikka päris palju kasulikku infot saanud ja ka minupoolne toetus on tehtud. Edu (esiga) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis moodi see adwords googlil täpsemalt töötab? Kas reklaami peaks näitama siis, kui inimene otsib e-sigaretiga seonduvat või hüppab see vahetevahel igalpool välja? Kui näiteks kirjutan otsingusse e-sigaret või e-suits, siis nicorexid ja skysmokeid jms on küll lehekülje all adwords reklaamina väljas, aga siiani pole õnnestunud selle foorumi oma leida. On seal mingid kindlad märksõnad, mis toovad foorumi reklaami esile? Huvitab, kuna ükski uustulija pole veel öelnud, et leidis foorumi just tänu adwords reklaamile. Äkki see statistika näitab aiateibaid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Märksõnad, valitud google statistika põhjal enamus. ehk millega meid varem leitud.

https://db.tt/nhbTqPpC

 

Loomulikult iga kord ei tule seda reklaami kui otsida. See läheks üle igasuguse mõistuse kalliks. Ligemale 2 eurot ÜKS klick pluss näitamine lihtsalt on palju. Parem maksta 10 sendi kandis ja olla tagasihoidlikum.

 

Meil on siin päevi olnud kus olen täheldanud suuremat registreerijate arvu kui näiteks HV foorumis mis on ikka tunduvalt suurem koht. Loomulikult alati võiks paremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aitähh! pole üldse kursis sellega, häbilugu :D

ps. kogemata kirjutasin kaks korda

 

-- 18 Dets 2013 12:32 --

 

Ka minu poolt siis väike toetus tehtud :)

Äge oleks kui profiilile mingi märke ka saaks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äge oleks kui profiilile mingi märke ka saaks :D

Jah, mu meelest oleks ka nt. Foorumi toetaja, punaselt, nende tärnide all suht hea idee. Mitte edevuse mõttes vaid kõigile hakkab see silma ja ehk toetatakse veel rohkem.

 

edit: sai ka taas pisku saadetud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...