Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Miks loobusid e-sigaretist?

Recommended Posts

Plaanin maha jätta kuna igavene jama on nendega, sain mech modi, loodetavasti ei lähe katki nagu vamol nupud jne, rba-l on ilgelt keeruline maitset saada, PIIX otsa. tayfun stiilis ato tuli praak, genesis peab püsti olema muidu kõik lögane.

Lisaks on suht häiriv teada, et võib tõsiseid terviseprobleeme tekitada, sõbra sõbral, tekkis keelevähk, töökaaslasel kopsu auk jne... ei saa kindlalt väita, et asi e suitsus aga arst olla öelnud et viimasel ajal on palju inimesi käinud probleemidega arstijuures ja kõik e-suitsetajad..

tavaline suits on ka piisavalt rõve, sigaretid eriti, lahtine tubakas on enamvähem(drum), pueblo (naturaalne) oli vägahea aga üheski poes seda millegipärast pole enam.

mech mod näeb natuke liiga kena välja et mitte proovida :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaanin maha jätta kuna igavene jama on nendega, sain mech modi, loodetavasti ei lähe katki nagu vamol nupud jne, rba-l on ilgelt keeruline maitset saada, nuss nussi otsa. tayfun stiilis ato tuli praak, genesis peab püsti olema muidu kõik lögane.

Lisaks on suht häiriv teada, et võib tõsiseid terviseprobleeme tekitada, sõbra sõbral, tekkis keelevähk, töökaaslasel kopsu auk jne... ei saa kindlalt väita, et asi e suitsus aga arst olla öelnud et viimasel ajal on palju inimesi käinud probleemidega arstijuures ja kõik e-suitsetajad..

tavaline suits on ka piisavalt rõve, sigaretid eriti, lahtine tubakas on enamvähem(drum), pueblo (naturaalne) oli vägahea aga üheski poes seda millegipärast pole enam.

mech mod näeb natuke liiga kena välja et mitte proovida :roll:

Mina isiklikult ei saanud nüüd aru, et milles kühvel on? Rauda oleks nagu hunnikutega kokku soetatud, aga ükski ei toimi?!?

On tegemist originaal toodete või hiina koopiaga?

Endal ei ole ükski nupp saba andnud 1,5a jooksul. RBA-ga saab maitse ilusti kätte, ei mingit nussi. Eks igal seadmel on head ja vead. Peab julgema katsetada or lugema reviewsid.

 

Statistiliselt saab vist pea iga suitsetaja liigitada e-suitsetajaks rohkem/vähem ja perearstidel on jube lihtne koheselt põhjus nimetada. Ma ei ole kuulnud küll ühtegi uuringut, mis seostaks e-suitse ja kopsuauke või keelevähki. Kindlasti ei ole tegevus tervisele "hea". Samuti ei ole hea ka linnas elada - saad korraliku annuse kopse rikkuda igapäevaselt. Kuskilt on meeles artikkel - kopsuvähi sai tervislike kommetega linnainimene ja maal keskmiselt 1-2 pakki päevas kimunud vana mees elas uhkelt. Ei mingeid anomaaliaid. Seega suitsetamine oleks antud "teadustöö" alusel ju tervislik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaanin maha jätta kuna igavene jama on nendega, sain mech modi, loodetavasti ei lähe katki nagu vamol nupud jne, rba-l on ilgelt keeruline maitset saada, nuss nussi otsa. tayfun stiilis ato tuli praak, genesis peab püsti olema muidu kõik lögane.

Lisaks on suht häiriv teada, et võib tõsiseid terviseprobleeme tekitada, sõbra sõbral, tekkis keelevähk, töökaaslasel kopsu auk jne... ei saa kindlalt väita, et asi e suitsus aga arst olla öelnud et viimasel ajal on palju inimesi käinud probleemidega arstijuures ja kõik e-suitsetajad..

tavaline suits on ka piisavalt rõve, sigaretid eriti, lahtine tubakas on enamvähem(drum), pueblo (naturaalne) oli vägahea aga üheski poes seda millegipärast pole enam.

mech mod näeb natuke liiga kena välja et mitte proovida :roll:

Tegelikult on ju väga tervitatav, kui sa jätad maha ka e-suitsu, peaasi, et tagasi analoogi juurde ei läheks. Aga see, et keelevähk või kopsus auk on põhjustatud veipimisest tundub küll kahtlane. Seda võiks võrrelda sellega, kui endine suitsetaja räägib, et peale analoogi lõpetamist põhjustas vähi pulgakomm vms. (Tõe huvides tuleb mainida, et veipimine on tervist kahjustav ja ei ole võrreldav pulgakommiga, kuigi ka pulgakommi lutsutamine on tervist kahjustav, sest see rikub hambaid :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõik hiinakas, kraken ja gus mech mod toimivad praegu õnneks.

otseselt ei saagi seostada, samahästi võis tubakast olla ja ilmneda alles veipimse ajal... arsti väide lihtsalt, mitte, et ma arste väga usaldaks, vastupidi, aga paneb mõtlema ikka küll, kõik peale õhu on ilmselgelt tervist kahjustav. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis suitsetage edasi, see äkki tervislikum, mõni 100 suitsetab senini

või jätke maha

valikuid peaks olema  8-)

Võtame selle peale! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

auk kopsus ehk siis õhkrind on rohkem suitsetamise probleem (olen ise läbi elanud enne e-d).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks põhjus, miks arst sellised hädad e-sigareti kaela võib ajada on selles, et suur osa hakkab e peale mõtlema siis kui mingid tervisehädad endast märku annavad. Aga see muidugi ei tähenda, et e ise nüüd 100% ohutu oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis saatsin kõigile kes pole 30 päeva foorumit külastanud meeldetuletuse. Sain sellise vastuse.

:idea:  :idea:
 
profile_mask2.png
xxxxxxxx <[email protected]>
23:37 (1 tund tagasi)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
saajale E-sigareti
cleardot.gif
 
 
 
 
Tänan kutse eest, aga ma ei suitseta enam

25. veebruar 2015 16:13 kirjutas E-sigareti foorum <[email protected]>:

Tere polo,

Kiire meeldetuletus, Sa pole külastanud e-suits.eu foorumit juba 30 päeva. Viimane külastus oli 09-October 13
Tule külasta ja viis kurssi ennast uusimate e-sigarettidega ning e-vedelikega!

Link foorumisse http://e-suits.eu/index.php

Foorumis on 2629 kasutajat juba ning 51484 postitust.

Parimat soovides,
E-Suits.eu administraator

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on vist 2 kontot siin :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhtus siis sedasi, et ca 2 kuud tagasi said nii vedelikud otsa, kui ka viimased akud lõpetasid oma lepingu. Raha uute asjade soetamiseks tol hetkel ei olnud ning varustus läks seejärel kappi seisma. Hetkeseisuga ei ole huvi ega ka vajadust e-suitsu järele, loodan, et ei teki ka :)
Analoogita olen nüüd juba üle kolme aasta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik kes on maha jätnud, enam foorumis ei figureeri. Kui Admin tahaks :) saab kirjutada kunagistele kasutajatele kirja ja paluda neil veel korra sisse logida, et nad kirjutaks oma loo, kuidas nad sellega hakkama said ;)

See oleks kindlasti põnev lugemine ja abiks neile, kes soovivad e-sigaretist loobuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu praegune postitus on off topic aga Nicorex.ee-d peab kiitma. Nicorex on toonud siia ja võitluses rumalate seaduste vastu palju uusi ideid ning hingamist. Natuke aega tagasi Nicorex oli roppus mida keegi suhu ei tahtnud võtta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitus!

Mõtlesin, et panen ka mõned read siia kirja.

Olin 14 aastat suitsetaja (kusjuures vahepeal loobusin suitsust plaastrite/nätsude abil 8 kuuks ja jälle libastusin). Seejärel 2,5 aastat veipija ning täna on mul e-suitsuvaba esimene aastapäev. Aasta tagasi loobusin e-sigaretist kolme põhjuse koosmõjul:

a) olin juba x aeg kasutanud 0mg vedelikku, vajadus nikotiinilaksu järele puudus

B) sel hetkel oli mul kerge terviserike ning e-sigaret võimendas haiguse sümptomeid, mistõttu oli teda ebameeldiv kasutada

c) mul oli räme pohmakas, rohkem pole sõnu vaja

Igatahes kõiki neid asjaolusid arvesse võttes, käis peas klõps läbi- krt milleks mul seda enam vaja on? Ja nii jäigi, põdesin tuumapohmaka ära ning e-sigareti juurde enam ei naasenud.

Kusjuures tuleb mainida, et võõrutusnähud olid siiski kergelt tulema ning paar nädalat ikka nihelesin päris korralikult. See tegevusvajadus, "kõrs suus tunne", on ikka nii räige. Niivõrd julmalt aastate jooksul sisse juurdunud harjumus, et isegi mitu kuud hiljem tekkis eikusagilt tunne, et krt praegu tahaks "pläru", võtaks sahtlist ja tõmbaks paar mahvi. Nagu WTF?!

Igatahes täna on "puhta aasta" sünnipäev. Juhhei kallid kaasamõtlejad! Lausa valus mõelda, mis debiilne jõud sundis mind 14 aastat olema kõndiv tõrvapott. Täiesti mõtetu tegevus, enda hävitamine!

 

Never say never but fuck this shit - never ever! 

 

PS! Erilised tänud kasutaja Spezz'ile, kes mind vajaliku kraamiga varustas    :idea:

PPS! Valitsuse e-poodide keelustamise mõte on lausa kriminaalne ma ütlen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitus!

Mõtlesin, et panen ka mõned read siia kirja.

Olin 14 aastat suitsetaja (kusjuures vahepeal loobusin suitsust plaastrite/nätsude abil 8 kuuks ja jälle libastusin). Seejärel 2,5 aastat veipija ning täna on mul e-suitsuvaba esimene aastapäev. Aasta tagasi loobusin e-sigaretist kolme põhjuse koosmõjul:

a) olin juba x aeg kasutanud 0mg vedelikku, vajadus nikotiinilaksu järele puudus

B) sel hetkel oli mul kerge terviserike ning e-sigaret võimendas haiguse sümptomeid, mistõttu oli teda ebameeldiv kasutada

c) mul oli räme pohmakas, rohkem pole sõnu vaja

Igatahes kõiki neid asjaolusid arvesse võttes, käis peas klõps läbi- krt milleks mul seda enam vaja on? Ja nii jäigi, põdesin tuumapohmaka ära ning e-sigareti juurde enam ei naasenud.

Kusjuures tuleb mainida, et võõrutusnähud olid siiski kergelt tulema ning paar nädalat ikka nihelesin päris korralikult. See tegevusvajadus, "kõrs suus tunne", on ikka nii räige. Niivõrd julmalt aastate jooksul sisse juurdunud harjumus, et isegi mitu kuud hiljem tekkis eikusagilt tunne, et krt praegu tahaks "pläru", võtaks sahtlist ja tõmbaks paar mahvi. Nagu WTF?!

Igatahes täna on "puhta aasta" sünnipäev. Juhhei kallid kaasamõtlejad! Lausa valus mõelda, mis debiilne jõud sundis mind 14 aastat olema kõndiv tõrvapott. Täiesti mõtetu tegevus, enda hävitamine!

 

Never say never but fuck this shit - never ever! 

 

PS! Erilised tänud kasutaja Spezz'ile, kes mind vajaliku kraamiga varustas    :idea:

PPS! Valitsuse e-poodide keelustamise mõte on lausa kriminaalne ma ütlen!

 

Siit siis lihtne loogika, mis konkreetse tõestuse kaudu tõepoolest toimib ning mis võimaldaks ka suurkorporatsioonidel kasumit teenida ja riigil oma osa maksude näol saada.

1) Tubakatoodete müüki ei saa piirata, et tarbijail nikotiinisõltuvus tekitada ja et oleks üleüldse millestki läbi pingutuste ja kannatuste loobuda.

2) Kõiki kodanikke (ja ka maalesaabuvaid turiste) vaktsineerida kohustuslikult kõigi võimalike vaktsiinidega, mille kõrvalnähud soodustaksid aina rohkemaid terviserikkeid.

3) E-sigaretid kõigile kättesaadavaks, sest see on tõhus võimalus tubakatoodete tarbimisest loobumiseks.

4) Alkohol aktsiisi- ja limiidivabaks, sest just raske pohmell on see, mis paneb inimesed lõplikult aru saama tervistkahjustavate harjumuste mõttetuses.

 

:idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit siis lihtne loogika, mis konkreetse tõestuse kaudu tõepoolest toimib ning mis võimaldaks ka suurkorporatsioonidel kasumit teenida ja riigil oma osa maksude näol saada.

1) Tubakatoodete müüki ei saa piirata, et tarbijail nikotiinisõltuvus tekitada ja et oleks üleüldse millestki läbi pingutuste ja kannatuste loobuda.

2) Kõiki kodanikke (ja ka maalesaabuvaid turiste) vaktsineerida kohustuslikult kõigi võimalike vaktsiinidega, mille kõrvalnähud soodustaksid aina rohkemaid terviserikkeid.

3) E-sigaretid kõigile kättesaadavaks, sest see on tõhus võimalus tubakatoodete tarbimisest loobumiseks.

4) Alkohol aktsiisi- ja limiidivabaks, sest just raske pohmell on see, mis paneb inimesed lõplikult aru saama tervistkahjustavate harjumuste mõttetuses.

 

:idea:

 

5+

Share this post


Link to post
Share on other sites
Postitatud (redigeeritud)

Tere kõigile. Sobrasin täna arvutis ja leidsin lemmikutest foorumi lingi. Polnud  need suitsuajad enam meeleski. Ma isegi ei tea kui kaua ma prii olen olnud, see lugemine on mingil hetkel mõttetu, aga peale 35 aastat sigarette ja vist 3a. e-suitsu sai see etapp elus läbi. Tänulik olen sellele foorumile ja Spezzile, hea nõu ja toe eest. Edu teile ja olge hoitud.

Redigeeris kasutaja olaf
Krt., need banneri numbrid on vägevad. Ma küll ei tea kuhu see 5000 eurot on saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...