Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Miks loobusid e-sigaretist?

Recommended Posts

siia siis paluks kommentaare , miks loobusid ja kas yldse ei tee või läksid analoogi peale tagas

 

ma juba teen esimese postiga OT ja ytle, et ma pole loobunud ja hetkel ei plaanigi loobuda (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaan tuleva aasta esimeses pooles loobuda. Põhjuseid otseselt ei ole, aga vaevalt ta organismile midagi head annab. Olen küll palju uusi tooteid muretsenud aga iga päevaga muutub "veiping" kuidagi mõttetumaks. Miks mitte kohe loobuda? Paraku on palju uut nodi alles minu poole teel ja kõik vaja ära proovida. Juurde midagi enam ei telli. Mahla ja tehnika varu on ilmselt aastateks olemas.

 

Aga loobujad, julgemalt. Ma tean, et teid on. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin ka siin suht hiljuti lõpetamisele ja et enam uusi asju juurde kuskilt ei telli... saksamaalt jõudis just Kayfun Lite + koju ja Ft-st Astro mod hakkas ka trackingus just näitama... veel niipea vist ikka ei jäta :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noormees, sellise kõnepruugiga ,,feimi,, te endale küll ei saa juurde.

Mul üks sõber loobus e-sigaretist, kunas baasvedeliku lõhn ei meeldi. Antud proovida erinevaid tootjaid: Inawera, liqua, jne. mingi 6 erinevat. Aga muffigi. Arvan, et liigne mugavus, tehniline taipamatus ja niisama enda lollus.

Naisevend sai mingi aeg ilusti e-värgi peale aga läks tagasi analoogile, sest ei viitsinud korraga n.30ml õli tellida, seega suitsupakki odavam osta (kuulpähe)

Teine sõber tegi suht 25% e-värki, 75% analoogi. Sai tegelt sita isendi vamo näol, kogu aeg jama ja eeldatavasti ei tahagi loobuda analoogist.

Ise vahel proovisin tavalist, pool suitsu... tuli nostalgiline aeg meelde, kui suits hää maitses, dunhill, davidoff..olid ajad. Aga hiljem suhu tekkinud sitamaitse, näitas, et olen õigel teel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

loobumisest niipalju, et minul isiklikult on "vajadus" tossata (näiteks tööl pauside ajal jne.) samas e-suitsuga on ju teema selles, et kunagi ei saa küllalt või ei viska koppa ette, kuna maitseid/vedelikke nii palju, et kui mingist mahlast kobla ees leiab alati uue ja uue jne...... (esiga)(esiga)

 

-- 21 Mär 2014 21:17 --

 

ja samas tehnika areneb ka edasi ja uusi mod-e ja clearosid tuleb ka juurde mida vaja katsetada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvesta, et ka siin on enamik olnud suitsetajad. Nende hukkamõistmise asemel peab pigem julgustama ja näitama teed õndsuseni.

Sind tõlgendades, olen mina luuser, spezz on luuser, jeesus on luuser ja muidugi oled ka sina luuser. Me kõik oleme luuserid, seega sinu sinu väide on tühine. (Mis sest, et endised luuserid) Teadagi kõige suuremad kiunujad on endised suitsetajad ise. Hoia ennast tagasi natukene noorhärra, ehk tuleb ka vanusega vagurus ja viisakus. -NO OFFENCE-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk peaksid siis madalamapalgalisele tööle minema. Siis ei oleks ka nii palju ballasti.

see pigem sellest et imelik on istuda teiste kõrval kui teised tossavad analoogi, peaks hakkama teed jooma :) nop... pigem tossan kaasa nendega , aga "soliidsemalt" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ma üldse sigarettide tarbimisest loobusin:

*Hommikune vastik kurgus olev klomp ja köha, vahepeal isegi pistis sees peale suitsetamist.

*Vihmase ilmaga oli vastik väljas suitsetada, siis jäi see lõhn eriti külge ja läksid teiste juurde nagu tökat. Nüüd riided hea puhta lõhnaga kohe ja viisakam olla

* Näppudel olev rõve, kibe tõrvalõhn, mis häiris süües, kui käsi suu juurde läks.

* Kõri haige on ja sigarette tõmbad jääb tunne nagu kurk põleks peale tõrvamist.

* E-sigaretti saan popsida igalpool kus tahan põhimõtteliselt ning maitseid ju erinevaid mida tõmmata.

Ja neid põhjuseid on palju, mida võibki loendama jääda.

Kõik, kes tahavad vana peale tagasi minna, siis võiks ikkagi proovida neid 18mg american blend, cuban cigar jms vedelike, mul aitasid suitsuisu tappa ehk aitavad ka teil.

 

Ja kokkuvõttes ei plaani ma küll sigarette uuesti tarbima hakkata. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ma üldse sigarettide tarbimisest loobusin:

*Hommikune vastik kurgus olev klomp ja köha, vahepeal isegi pistis sees peale suitsetamist.

*Vihmase ilmaga oli vastik väljas suitsetada, siis jäi see lõhn eriti külge ja läksid teiste juurde nagu tökat. Nüüd riided hea puhta lõhnaga kohe ja viisakam olla

* Näppudel olev rõve, kibe tõrvalõhn, mis häiris süües, kui käsi suu juurde läks.

* Kõri haige on ja sigarette tõmbad jääb tunne nagu kurk põleks peale tõrvamist.

* E-sigaretti saan popsida igalpool kus tahan põhimõtteliselt ning maitseid ju erinevaid mida tõmmata.

Ja neid põhjuseid on palju, mida võibki loendama jääda.

Kõik, kes tahavad vana peale tagasi minna, siis võiks ikkagi proovida neid 18mg american blend, cuban cigar jms vedelike, mul aitasid suitsuisu tappa ehk aitavad ka teil.

 

Ja kokkuvõttes ei plaani ma küll sigarette uuesti tarbima hakkata. ;)

(Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loobumisest olen mõelnud, aga määramata tulevikus. Kuigi, juba viimased kaks kuud, tõmban 0mg sisaldusega vedelikke.

Sellega on nii, et on olnud päevi, kus unustan üldse ära, et peaks veipima. Aga kui mõnikord veits alkot manustad, siis tekib korralik isu auru järele :) .

Samas kui läksin nikotiinilt nikovaba vedeliku peale, hakkas kaalu juurde tulema ja esimene nädal oli ikka korralik rahutus peal, siis kulus vedelikku ikka mingi 15milli päevas, aga see oli mööduv nähtus.

Kokkuvõttes olen rahul, et olen nulli peal ja ehk kunagi ka loobun, kui vedelikud järgmiseks aastaks otsa saavad :lol:

Ja olen ka mõelnud, et kui kunagi peaks mingil põhjusel uuesti nikot vajama, siis selleks ei tohi oma kraami maha müüa, et mitte analoogi otsa sattuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loobumisest olen mõelnud, aga määramata tulevikus. Kuigi, juba viimased kaks kuud, tõmban 0mg sisaldusega vedelikke.

Sellega on nii, et on olnud päevi, kus unustan üldse ära, et peaks veipima. Aga kui mõnikord veits alkot manustad, siis tekib korralik isu auru järele :) .

Samas kui läksin nikotiinilt nikovaba vedeliku peale, hakkas kaalu juurde tulema ja esimene nädal oli ikka korralik rahutus peal, siis kulus vedelikku ikka mingi 15milli päevas, aga see oli mööduv nähtus.

Kokkuvõttes olen rahul, et olen nulli peal ja ehk kunagi ka loobun, kui vedelikud järgmiseks aastaks otsa saavad :lol:

Ja olen ka mõelnud, et kui kunagi peaks mingil põhjusel uuesti nikot vajama, siis selleks ei tohi oma kraami maha müüa, et mitte analoogi otsa sattuda.

Mitme mg pealt sa 0- le läksid? Endal ka plaan kunagi 0 peale jõuda hetkel 3mg peal, aga kogu aeg selline tunne et Tahaks kangemat kurgulaksu.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks ma üldse sigarettide tarbimisest loobusin:

*Hommikune vastik kurgus olev klomp ja köha, vahepeal isegi pistis sees peale suitsetamist.

*Vihmase ilmaga oli vastik väljas suitsetada, siis jäi see lõhn eriti külge ja läksid teiste juurde nagu tökat. Nüüd riided hea puhta lõhnaga kohe ja viisakam olla

* Näppudel olev rõve, kibe tõrvalõhn, mis häiris süües, kui käsi suu juurde läks.

* Kõri haige on ja sigarette tõmbad jääb tunne nagu kurk põleks peale tõrvamist.

* E-sigaretti saan popsida igalpool kus tahan põhimõtteliselt ning maitseid ju erinevaid mida tõmmata.

Ja neid põhjuseid on palju, mida võibki loendama jääda.

Kõik, kes tahavad vana peale tagasi minna, siis võiks ikkagi proovida neid 18mg american blend, cuban cigar jms vedelike, mul aitasid suitsuisu tappa ehk aitavad ka teil.

 

Ja kokkuvõttes ei plaani ma küll sigarette uuesti tarbima hakkata. ;)

ilus lugu küll, kuid siiski on teemaks, miks loobusid E-SIGARETIST mitte sigaretist ^^ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin rohkem kui 2,5 aastat tagasi töökaaslasel huvitavat vidinat käes, mis meenutas vägagi piipu ning osutus e-piibuks. Peale paljusid küsimusi antud teemal, tekkis endalgi huvi. Olles soetanud esimese Hiina päritolu e-go pulga osta.ee keskkonnast, jätsin tava suitsud päevapealt, kuna e-pläru asendas sigarette 100% minu jaoks ning seda tänase päevani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loobumisest olen mõelnud, aga määramata tulevikus. Kuigi, juba viimased kaks kuud, tõmban 0mg sisaldusega vedelikke.

Sellega on nii, et on olnud päevi, kus unustan üldse ära, et peaks veipima. Aga kui mõnikord veits alkot manustad, siis tekib korralik isu auru järele :) .

Samas kui läksin nikotiinilt nikovaba vedeliku peale, hakkas kaalu juurde tulema ja esimene nädal oli ikka korralik rahutus peal, siis kulus vedelikku ikka mingi 15milli päevas, aga see oli mööduv nähtus.

Kokkuvõttes olen rahul, et olen nulli peal ja ehk kunagi ka loobun, kui vedelikud järgmiseks aastaks otsa saavad :lol:

Ja olen ka mõelnud, et kui kunagi peaks mingil põhjusel uuesti nikot vajama, siis selleks ei tohi oma kraami maha müüa, et mitte analoogi otsa sattuda.

Mitme mg pealt sa 0- le läksid? Endal ka plaan kunagi 0 peale jõuda hetkel 3mg peal, aga kogu aeg selline tunne et Tahaks kangemat kurgulaksu.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Läksin kohe 6mg pealt nullile, aga kuuest olin mingi pool aastat juba aurutanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üle pika ja sattusin siia jälle ja silma jäi enda postitus 22 märtsist, kus ma lubasin null vedelikku veipida veel kaua kaua. 

 Aga juhtus nii, et juba aprilli alguses loobusin täielikult aurust ja ei ole uuesti alustanud siiani, Ehk siis, et olen sellest ajast saadik VABA.

Vastupidiselt e- suitsu vastaste arvamusele mille järgi veipimine pidi viima suurema sõltuvuse juurde,  aitas aurutamine minul sellest pahest loobuda, M.O.T.T.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viis pluss, et võtsid vaevaks teada anda - oleks neid teadaandjaid rohkem siis saaks foorumist tiba põhjalikumat statistikat korjama hakata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...