Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Kanger Protank 3 dual coil

Recommended Posts

The newest Protank from KangerTech! Now with dual coils.

 

[attachment=0]KPT3.jpg[/attachment]

- 2.5ml Capacity.

- Pyrex tank that is removeable for cleaning.

- Removeable drip tip.

- Cinnamon and Citrus safe.

- Comes with 2 dual coil atomizer heads. Most likely a 1.8 ohm and a 2.2 ohm.

 

Kanger is telling us these new dual coil heads will not work with the older Protanks, and that single coil heads will not work in the Protank 3.

 

* Eelmüügi hind ca 20USD, saadaval novembrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui keegi tellib neid Eesti kodanikele ka, siis võtaks end järjekorda.

Vivi hetkel mul funkab, kuid ma ei julge ära sõnada. Protank2 jääb tossu poolest minule lahjaks vs vivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahju, et kanger pea ära muutis. Oleks siis lihtsalt teinud sama vana hea peaga dual coili mis sobiks ka eelmiste mudelitega. Ilmselt vaja kiirelt rongile hüpata ja ahnus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhku tuleb päris palju läbi, vuhiseb korralikult, nagu oleks mere ääres...

 

BCC Megaga vahe korralik, samas Megaga nii ära harjunud ka, et ilmselt kõik muu ongi algul harjumatu.

 

6.0W-ga oli lamp, keerasin 3.8V peale ja sellega tuli "minu jaoks" päris korralikult tossu, maitset ei oska kommenteerida, testin siin Liqua Minti vahelduseks endless-Joyetech-seeriale(100% ainult Joyetechi vedelikke varem tõmmanud)

 

Võib-olla panen nüüd "n00bi", aga piltidel ja pakendil olevad coilid on reaalsuses küll teistsugused, mitte, et seal vahet oleks...

 

Muud vist öelda polegi, kui et, tänud Spezz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd siis kuu aega tõmmanud ja räigelt häirib see, et peale igat "sessiooni" ehk siis umbes 20-30 rahulikku pikemat(~5 sek) mahvi peab alati clearo maha keerama ja alt kuivatama + ALATI on alt "akuklemm" märg. Ootaks nippe ja ideid viimase probleemiga.

 

Algul lurises päris tihti, aga viimasel ajal pole enam lurisenud, muidugi ma puhastan clearot seest iga 2 päeva tagant ka. Lurisema kipub ta enamasti siis, kui on temperatuurikõikumised(tõmbad väljas, lähed siseruumi ja hakkad edasi tõmbama jne.)

 

Probleem on coilidega, 2-st coilist viimane on sees ja Peleonis ei paista silma hakkama, Spezz ka väidetavalt nõutu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi toredatest müüjatest võiks enda tootevalikusse lisada selle vidina : http://www.sun-vapers.com/buy/kanger-aerotank-base/

Kõik Protank 1/2/3 inimesed saaksin upgreidida Aerotangi peale (õlut)

Ma korra mõtlesin need sisse võtta, aga siis arvasin et pole nii palju huvilisi siin et MOQ mõistliku ajaga lahti saada... Aga kui on huvilisi, siis võin need müügile võtta.

 

Huvitaval kombel on mul hinnakirjas Protank 2 ja Protank 3 aero põhjad eraldi ja see tegigi tellimise keeruliseks.

 

Seal lehel väidetakse et AeroTank'i põhi sobib mõlemale?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhi peaks sama olema 1/2/3 Protankidel, 3-ndal on sisemine korsten lühem natuke, sest coil on kõrgem. Ma arvan, et ma kahel tükil oleks ostja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel tollis läbikatsumisel Protank 3-ed ja küttekehad. Hinnad siis vastavalt 16€ ja 2.20€

Väga loodaks, et homme saame kätte, aga kunagi ei tea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On siis kellegil plaanis müüki võtta Protangi Aero põhjasid? Ainuke koht kus neid nägin müügis, oli sun-vapers, aga nad müüvad ainult USA inimestele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 kuud ProtankIII-ga viskas juba üle. Kiskusin vana mahapõlenud coili lahti, tegin hoopis Dual Coil->Single Coil conversioni Kanthali 0,2-sega, takistuseks jätsin 2,1(eVic vana sindrinahk näitab 1,6-1,7???) ning oibljää, maitsed, maitsed, maitsed (Y)

 

Edasi kavatsen sama süsteemiga minna, soovitan teilgi katsetada, minumeelest on asi nüüd tunduvalt parem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...