Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xiios

(M/N)ovembri offtopic

Recommended Posts

Nii, mul on TV-pult ja Vamo kadunud (lamp)

 

Mobla leitsin üles...helistasin teise moblaga...oli padja serva all

Pult on köögis ja Vamo on peldikus...raudselt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, mul on TV-pult ja Vamo kadunud (lamp)

 

Mobla leitsin üles...helistasin teise moblaga...oli padja serva all

 

(õlut)

Metallidetektorit tarvis, mis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallidetektorit tarvis, mis?

Sellist suure raadiusega jah (psühho)

Rohkem nagu Vamo-radarit oleks vaja (3D soovitavalt) :D

 

Kätte sain...pult oli teise padja all :evil: ja vamo maja teisel korrusel (millal ja miks ma küll seal käisin (lamp))

Kõrvalmõju - elamine näeb nüüd natuke inim-eluruumi moodi välja (psühho)

 

 

heh, peab vist clearo mobla külge aretama - kõik ühes ja peale kadumist leiab üles (psühho) kui aku tühjaks ei ple saanud (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain Delfist praegu inspiratsiooni.

Kandsin madalaid jalatseid, mille tõttu gravitatsioon mind eriti mõjutada ei saanud

Homme käin Prisma meesteriiete osakonnas (loodan, et nad ikka veel plätusid müüvad praegu) ja loodetavasti juba teisipäeval algab inimkonnal uus transpordiajastu. Hoidke (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on mingit kogemust IGO Primo2 navigeerimissüsteemiga? Nimelt otsin omale autosse juhtseadet, mis omaks lisaks kõigele muule ka navi. Olen leidnud omale ühe, mis mulle meeldib, kuid eelpool toodud kaardi tarkvara on mu jaoks täiesti uus nimi. Ma ei saa aru, mis kaarte see kasutab. Navteq? Või ongi see IGO ise mingi kaartide pakkuja. Ma ei leia ka mitte kuskilt, kui detailselt see Eestit katab või Soomet. Mõte on alles titesussides, kuid kui kellegil oleks midagi informatiivset öelda, oleks väga tänulik. Silma on jäänud hetkel järgmine: http://www.alpine-electronics.co.ee/p/Products/navigation-systems6/ine-w928r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navteq kaardid on minu seadmes. Kasutan tööl Igo-d ja töötab vähemalt Soomes - Rootsis väga hästi. Siiani parim, mida katsunud olen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antud seadme kohta ei oska ma midagi arvata ja ei tea ka kelle kaart seal sees on, aga seal lehel on Navteq logo...

iGO'le on muidu olemas nii Navteq, TeleAtlas kui ka TopMap'i kaardid. Viimane nendest on Eesti kohapealt kõige suurema katvusega ja ma kasutan seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, nägin seda logo, kuid kui vaadata navigeerimise informatsiooni samalt lehelt täpsemalt, siis mitte üht sõnagi Navteq´i kohta. Aga ju ta peab siis see ikka olema. Nii et IGO on lihtsalt üks teiste valmistatud kaartide pakkuja, selge. Juba juppmaad targem. See, et Soomes ja Rootsis korralikult toimib, on ka väga positiivne. Nüüd jääb ainult loota, et kellegil Eestis ka Navteq´iga kogemus olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

F1 2013 hooaja viimane start hakkab kohe.

Kisub vihmapilvi ka üles ;)

Normaalne stream: acestream://e29cd8bf765dff644ad5ad440cef32114bf0dcea

AcePlayer vaja selle avamiseks (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

acestream://e29cd8bf765dff644ad5ad440cef32114bf0dcea

huvitav asi tundub olema... kust neid striimilinke leiab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no praegult katsetasin erinevate HD kanalitega(inglise keelsed, vene keelt ei oska kahjuks). Ühtegi toimivat linki ei leidnud, samas pikalt ei otsinud ka.

nt eurosport(2) HD, fox hd, erinevatest BBC HD kanalitest oleks huvitatud jne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ses suhtes, see pole leht kus 24/7 näed näiteks eurosporti. Seal toimuvad ylekanded syndmustest, yldjuhul spordi omadest.

 

Ma ennem ei märganud, et soovid 24/7 asju vaadata hd formaadis.

Oleks see nii lihtne, ei kasutaks ammu elioni teenuseid :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ses suhtes, see pole leht kus 24/7 näed näiteks eurosporti. Seal toimuvad ylekanded syndmustest, yldjuhul spordi omadest.

 

Ma ennem ei märganud, et soovid 24/7 asju vaadata hd formaadis.

Oleks see nii lihtne, ei kasutaks ammu elioni teenuseid :lol:

no ideepoolest tehnoloogia võimaldaks seda(kryptoga kanalid on problemaatilised ofc, samas inglise keelne eurosport peaks ka kaitstud olema(sellele leidus ajutisi striime küll))

Mingeid aegunud linke leidsin loetletud kanalitele ka.

Sporditeemalisi jagus jah :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...