Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Teed diili inimestega aga isegi negatiivset ei tule jah :S Ise üritan panna küll, kuid....

 

Vingun ka, et osetud Posted Image lekib klaasi vahelt ja vedeliku tuleb ülesse! Kellel sellist cräppi vaja... kuigi maitse on hää- (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun ka siis vähe- puhkus hakkas ja mis ilm väljas on :( Igavusest apteidin Jazzi poodi iga 10 min tagant lootuses Iclear 30s sealt leida kuid laif saks :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun ka siis vähe- puhkus hakkas ja mis ilm väljas on :( Igavusest apteidin Jazzi poodi iga 10 min tagant lootuses Iclear 30s sealt leida kuid laif saks :(

Ära serverit üle koorma, teised tahavad ka kasutada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nutan ka siis, täna hommikul tahtsin külmkapist haarata vaarika maitselist jäätist aga ainult puuvilja maitselist oli järgi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaarikas ongi puuvili. Vaarikapuu otsas kasvab.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin eile maal aeda, astusin 4 korda sita sisse (tavaliselt hoov puhas, aga hetkel lehtede koristamine käib ja maa kirju).

Tegin purskkaevu tyhjaks, algul vett ei tulnud pumbast välja, ei saa aru milles point. Tegin siis pumba lahti, vaatasin, et mingi samblatykk on sissetõmbes. Hakkasin siis ära võtma seda, PUPU, krd surnud hiir oli sinna kinni jäänud. Raibe oli voolikust sisse jooksnud ja jäi kinni.

 

Aga see kõik polnud ving,

Vingun, et unustasin lototeile osta, avastasin 00.20, et ostmata (siis kohe ostsin) (N)

Nyyd ei võida ka, krt sitt pidi õnne tooma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänane ving on, et Spezzi pakk pole veel kohale jõudnud. Vedelik hakkab löppema. Unustasin teisempudeli koju :cry:

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

täna tahtsin mcdonaldsist hesburgeri einet aga nemad väitsid, et neil polegi hesburgerit (N) lohutuseks tahtsin omale bigmaci eine kõrvale jäätise kokteili aga nemad ütlesid, et nii ei saa ja pidin selle hoopis eraldi ostma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast klubisse!

Lõpetasin kah selle ameti politsei represioonide tõttu. Iga pooleteise kuu takka maksin trahve. Seadused on sellised, et kõige eest vastutab autojuht. Vastutad masina, koorma ja kohale jõudmise eest. See on ok, nii peabki olema. Kuid tuleb vastutada ka ebaloogilise logistika eest (mis ei lasegi sul norm tundidega sõita), vastutad selle eest, et pole saanud masinaga õigeaegselt remonti minna, vastutad selle eest samuti, et koonerdatakse kummide pealt (mis on ometi normaalne kuluosa). Kui kurtma lähed, ei huvita see kedagi! See, et ülemus magab kodus naise kaisus aga sina kuudis ei olegi nagu miinus. See, et logistik sõidab uhke X5`ga aga mina vana loksuga millele pole aegagi remonti teha, ei ole nagu samuti miinus. Puhkus.... nagu mulle üks ülemus ütles puhkuse küsimise peale, et sina puhkad surnuaias! Aga kontorirahvas käib 2x aastas reisil. Sest neil on närvid nii läbi ja nad hakkavad kohe surema. See, et ka sina oled pidanud oma koolitused kinni maksma, erinevad kursused ja muu säärane, et kvalifikatsiooni tõsta + need tobedad kohustuslikud ametikoolitused, ilma milleta väidetavalt sa ei oskagi sõita. See kõik võtab igasuguse isu seda tööd teha!

Sellepärast läksingi teisele tööle. Ka nüüd tuleb mul erinevate veokatega tihti ringi sõita, kuid see pole mu põhitöö. Samas. töö kui selline mulle väga meeldis. Kunagi oli autojuht austusväärne amet, kuid nüüd oled hullem koerast!

Tänan tähelepanu eest! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tunne maitset normaalselt. Kohvi, mahla, toiduainete, viina jms. maitsetele ei oskaks nagu etteheiteid teha, aga vaat e-vedelikega tõsine kamm. RY4 puhul tunnen ainult sellist osa spektrist, mida nimetan laudalõhnaks. Mustast kirsist tuleb läbi vaid mingi hapuks läinud mahla mekk. Tegin vana head Bahreini õuna, aga sellestki saan suht frustreeriva elamuse. Kui eelnevate puhul oli PG/VG pooleks, siis nüüd tegin kaks satsi kohvi suhetega 1:5 ja 5:1. VG oma maitseb enam-vähem. Midagi küll tundub puudu jäävat, aga vastu ei hakka. PG oma maitseb vast rohkemgi, samas seda võib-olla vaid sõna otseses mõttes, kuna PG ju kannabki maitset rohkem edasi. Suurema VG osakaaluga vedelik oleks nagu veidi peenetundelisem -- vagam vesi, sügavam põhi. Enivei, vot siis selline lühike õuduslugu täna õhtul. Ei teagi, mis mul need maitsmispungad endast välja ajanud on, aga kurat, kas te üldse adute, et aurutajale on see umbes sama karm tragöödia nagu see, kui hapnik lõhnaks nagu uusaastapuuks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olümpia hotelli vastas keldris pesitsevas alkopoes oli saku rock peaaegu euro, pidin premiumi võtma. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...