Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Rkioskis on müügil elektrooniline vesipiip..........et nagu wtf nimetus yhekordsele e-sigaretile (facep)

Maksis vist vaid 9.90.- ja tublid 500 mahvi saab tõmmata.

 

Võtame asja nats reaalsemalt ja arvestame 350-400-ga.

Päevas kuluks neid pea 1,5-2 tk, mis teeb kokkuhoidlikud 450-600€ kuus (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rkioskis on müügil elektrooniline vesipiip..........et nagu wtf nimetus yhekordsele e-sigaretile (facep)

Maksis vist vaid 9.90.- ja tublid 500 mahvi saab tõmmata.

 

Võtame asja nats reaalsemalt ja arvestame 350-400-ga.

Päevas kuluks neid pea 1,5-2 tk, mis teeb kokkuhoidlikud 450-600€ kuus (Y)

Päris äss diil.

Tuleb konsulteerida sms-laenu spetsialistidega. Enda palgast ei jõu küll nii palju suitsetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis on selle tehte vastus ?

(2+4)*5+10-18+7+5*(7+1*3)*0=

Tv saade kus küsimuse õige vastuse eest teenib pappi. Keegi ei saanud õiget vastust. Lõpuks öeldi välja, 3689

Ma ei saa aru kuidas selline vastus saab tulla. See on küll huijamine otse eetris :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis on selle tehte vastus ?

(2+4)*5+10-18+7+5*(7+1*3)*0=

Tv saade kus küsimuse õige vastuse eest teenib pappi. Keegi ei saanud õiget vastust. Lõpuks öeldi välja, 3689

Ma ei saa aru kuidas selline vastus saab tulla. See on küll huijamine otse eetris :evil:

mina saan 15 (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soomes on poelettidel ka neid KUNI 500 mahviseid müügis. 5€ sentidega

Valikus oli tubakas ja vanilje (viimasega võin eksida)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soomes on poelettidel ka neid KUNI 500 mahviseid müügis. 5€ sentidega

Valikus oli tubakas ja vanilje (viimasega võin eksida)

Kusjuures mõtlesin et peaks proovima neid (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soomes on poelettidel ka neid KUNI 500 mahviseid müügis. 5€ sentidega

Valikus oli tubakas ja vanilje (viimasega võin eksida)

Kusjuures mõtlesin et peaks proovima neid (facep)
way ahead of u :D

Paul Saare valikust on need kõik seal, tubaka oma proovisin siis kui alles analoogi rebisin.

Maitseb nagu supiaur ja lõhnab nagu jahutusvedelik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis on selle tehte vastus ?

(2+4)*5+10-18+7+5*(7+1*3)*0=

Tv saade kus küsimuse õige vastuse eest teenib pappi. Keegi ei saanud õiget vastust. Lõpuks öeldi välja, 3689

Ma ei saa aru kuidas selline vastus saab tulla. See on küll huijamine otse eetris :evil:

Peaks olema 29 õige vastus.

 

Sent from my Xperia U using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinguks ka väheke. Võtsin endale soomes Sonera neti koos telekanalitega(sama mis eestis Elion). Seadmed tulid postiga koju ja telefonile jõudis sõnum, et juhtme aktiveerime järgmine reede! Nagu wtf...

Selline suht poolkõva tunne on nüüd, seadmed juba valmis pandud, ära ühendatud aga netti ega telekanaleid veel ei ole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

4ular, mul vana töökaaslane jooksis nagu lollakas kodu ja DNA vahet, lõpuks läks ikka aega 2 nädalat, et neti sisse saaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma nüüdseks olen 3 nädalat asju ajanud. Kuna ma olen välismaalane, siis taheti tagatisraha 500€, ma sellega nõus polnud ja mõne aja möödudes tegin uue taotluse. Nüüd siis taheti 300€ ja selle maksin ära. Siis läks 4 päeva aega, helistati küsiti igasugu küsimusi jne. Poolteist nädalat oli vaikust, kuniks eile tulid need seadmed postimajja ja hetk peale seda tuli kohe aktiveerumise kuupäev. Taheti saata ka veel tehnik, aga seletasin ära, et oskan ise ka seadmed ära ühendada.(tehniku tasu oleks olnud 30€)

See teenuse aktiveerimine peaks toimuma kahe hiire klikiga, aga jah... eks ma siis ootan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma nüüdseks olen 3 nädalat asju ajanud. Kuna ma olen välismaalane, siis taheti tagatisraha 500€, ma sellega nõus polnud ja mõne aja möödudes tegin uue taotluse. Nüüd siis taheti 300€ ja selle maksin ära. Siis läks 4 päeva aega, helistati küsiti igasugu küsimusi jne. Poolteist nädalat oli vaikust, kuniks eile tulid need seadmed postimajja ja hetk peale seda tuli kohe aktiveerumise kuupäev. Taheti saata ka veel tehnik, aga seletasin ära, et oskan ise ka seadmed ära ühendada.(tehniku tasu oleks olnud 30€)

See teenuse aktiveerimine peaks toimuma kahe hiire klikiga, aga jah... eks ma siis ootan.

ma ütlesin neile, et teen kodukontorist tööd ja esmaspäeva hommikul PEAB nett töötama. tulemus: töötas juba laupäeval. reedel tegin kõne :D

 

ettemaksu pead siis tegema, kui sul soome isikukoodi pole ja sissetulek soome panka ei tule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina avasin kunagi lihtsalt arve soome pangas ja kandsin sinna ise raha, kui vaja oli. Isikukoodi saad ju lihtsalt, tuleb ainult küsima minna.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma nüüdseks olen 3 nädalat asju ajanud. Kuna ma olen välismaalane, siis taheti tagatisraha 500€, ma sellega nõus polnud ja mõne aja möödudes tegin uue taotluse. Nüüd siis taheti 300€ ja selle maksin ära. Siis läks 4 päeva aega, helistati küsiti igasugu küsimusi jne. Poolteist nädalat oli vaikust, kuniks eile tulid need seadmed postimajja ja hetk peale seda tuli kohe aktiveerumise kuupäev. Taheti saata ka veel tehnik, aga seletasin ära, et oskan ise ka seadmed ära ühendada.(tehniku tasu oleks olnud 30€)

See teenuse aktiveerimine peaks toimuma kahe hiire klikiga, aga jah... eks ma siis ootan.

ma ütlesin neile, et teen kodukontorist tööd ja esmaspäeva hommikul PEAB nett töötama. tulemus: töötas juba laupäeval. reedel tegin kõne :D

 

ettemaksu pead siis tegema, kui sul soome isikukoodi pole ja sissetulek soome panka ei tule

Soome panka laekuvad igakuised rahad juba 4 aastat, isikukoodid ,sissekirjutused ja kõikvõimalikud muud dokumendid/kaardid ammu olemas.

See on lihtsalt nende miski kindlustunne, et ma nende seadmetega järgmine kuu Eestisse ei kaoks ja kõik maksmatta jätan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina avasin kunagi lihtsalt arve soome pangas ja kandsin sinna ise raha, kui vaja oli. Isikukoodi saad ju lihtsalt, tuleb ainult küsima minna.

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

hmm, mul oli väike bürokraatiaring.

 

Et saada normaalset veroprotsenti, oli vaja isikukoodi, et saada isikukoodi, oli vaja töölepingut ja elukohta. et saada töölepingut, oli vaja isikukoodi. et saada elukohta, oli vaja isikukoodi.

Lõpuks sain ajutise aadressi, tööandjaga leppisin kokku, et tööleping tuleb eesti isikukoodiga, maksuprotsent oli vist 1 kuu 60% (see-eest järgmised 2 kuud oli 0%). Netipanga tunnused sain alles peale 4-t palka (arveid käisin maksmas kontoris, kus võeti teenustasu iga arve maksmise pealt (N) ). Telefoninumbri saamiseks pidin 300€ ettemaksu maksma, saatsin kuradile (number on siiani naise nimel :D ) Pangakaardi sain Visa Electroni, kuna muud "uus" klient ei saa (pangakonto on aastast 2005, see seiklus toimus 2012). Tagatipuks politsei tembeldas mind venelaseks (pandi registreerimistunnistusele koduriigiks Venäjä)

 

Käisin politsei lehel, uurisin soome juhilubade kohta (enam 50 aastast luba ei saagi krt :( ), seal oli kirjas, et on vaja tervisetõendit. käisin arsti juures, maksin 57€ tõendi eest, 14€ arstitasu. Läksin politseisse, tuli välja, et polegi tõendit vaja, kui EU maast tuled. Pidin maksma riigilõivu 50€. Tramaivõi, soomlased EI OSKA teha kodulehti. Igajumala firma/asutus mille kodukale lähen, on Jurandi-Tudiludi stiilis tehtud ja info puudub või on väärasti tõlgendatav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja mingit lisa valimise tralli küll ei tahaks. VÄ siis kui mõni erakond lubaks vapimise ... mahlad ja kõik muu pula normaalselt legaalseks teha.

Rõivas hea noor.... äkki annab ta ära rääkida. Vapimise teemal mitu korda sõna võtnud ja mitte väga maha tegevalt kui õieti mäletan.

 

Nüüd äkki tuleb aeg rauda taguda? :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks Veipijate erakonna looma ja Spezz peaministri kandidaadiks - maksuvaba e-vedelik peaks suitsumeeste hääli külla korjama (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks Veipijate erakonna looma ja Spezz peaministri kandidaadiks - maksuvaba e-vedelik peaks suitsumeeste hääli külla korjama (psühho)

Palju meil foorumis kasutajaid on? Saaks erakonna kokku? :P

Nali naljaks aga kas tõesti ei ole siin foorumis kedagi kes mõne olulise mutriga vahest saunas õlli koos laseb... võiks selle asja juba korda saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikkjutt

Tööleping on kõige võtmeks. Kui tööleping on olemas, siis saad ka kohe isikukoodi(kasvõi ajutise), Pangaga on tõesti 4 kuud ootamist, minul seda millegipärast polnud, sain kohe kõik asjad. Selleks, et endale elamis luba saada, pead olema vähemalt 1 kuu tööl käinud, maksad 50€ politseis ja mõne aja pärast tuleb vastus, kas siis positiivne või negatiivne. Selle paberiga tõttad maistraati ja kirjutad ennast siis kas alaliselt või ajutiselt turistina korterisse sisse. Ma rohkem ei viitsi kirjutada. Igaljuhul kui kellegil tõsisem huvi soome tuleku vastu, siis seletan pikemalt. Ma ise olen selle 3 korda läbi teinud, siis oskan suht detailselt ära seletada. (Alguses tulin üksi, siis tuli naine ja paar kuud tagasi oli vaja uue ilmakodaniku pabereid ajada.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja mingit lisa valimise tralli küll ei tahaks. VÄ siis kui mõni erakond lubaks vapimise ... mahlad ja kõik muu pula normaalselt legaalseks teha.

Rõivas hea noor.... äkki annab ta ära rääkida. Vapimise teemal mitu korda sõna võtnud ja mitte väga maha tegevalt kui õieti mäletan.

 

Nüüd äkki tuleb aeg rauda taguda? :D.

Sotsiaalminister Taavi Rõivas oleks saanud küsimuse juba ammu lahendada kui oleks osanud/tahtnud/suutnud, e-suitsu temaatika oligi tema võimkonnas. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...