Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

tyr, mis krd moblasid tänapäeval tehakse :evil:

kukkus 30-40 cm ja asi PIIXUX, ekraan on ämblikmees, debiiliks s4 mini, ESIMEST KORDA kukkus (N)

 

ennem oli s2

lendas 1,5m kõrguselt paar korda maha (kivipõrandale), suples alkos, lendas veel mitmeid kordi ja oh yllatus elus ja terve, fakkk rsk :evil:

150€ soolas. vb saab 70 hakkama, tyr rsk , sita ajas keema bljat rsk :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja mingit lisa valimise tralli küll ei tahaks. VÄ siis kui mõni erakond lubaks vapimise ... mahlad ja kõik muu pula normaalselt legaalseks teha.

Rõivas hea noor.... äkki annab ta ära rääkida. Vapimise teemal mitu korda sõna võtnud ja mitte väga maha tegevalt kui õieti mäletan.

 

Nüüd äkki tuleb aeg rauda taguda? :D.

Sotsiaalminister Taavi Rõivas oleks saanud küsimuse juba ammu lahendada kui oleks osanud/tahtnud/suutnud, e-suitsu temaatika oligi tema võimkonnas. :(
Taavi oli jah see kes ütles et avalikes kohtades auramist piirama ei hakata. Taavi peaministriks! :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyr, mis krd moblasid tänapäeval tehakse :evil:

kukkus 30-40 cm ja asi PIIXUX, ekraan on ämblikmees, debiiliks s4 mini, ESIMEST KORDA kukkus (N)

 

ennem oli s2

lendas 1,5m kõrguselt paar korda maha (kivipõrandale), suples alkos, lendas veel mitmeid kordi ja oh yllatus elus ja terve, fakkk rsk :evil:

150€ soolas. vb saab 70 hakkama, tyr rsk , sita ajas keema bljat rsk :x

Sõbral pudeneb tihti klaas ämblikuks. Tellis hiinast 10tk kohe hetkel vist 6 alles veel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

isikukoodi(kasvõi ajutise), Pangaga on tõesti 4 kuud ootamist, minul seda millegipärast polnud, sain kohe kõik asjad. Selleks, et endale elamis luba saada, pead olema vähemalt 1 kuu tööl käinud, maksad 50€ politseis ja mõne aja pärast tuleb vastus, kas siis positiivne

Mu enda S2 läks vedeliku nahka, kukkus ka paar korda kuid jäi terveks. Võtsin nüüd CAT B15, loodetavasti niipea uut telefoni hankima ei pea (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

isikukoodi(kasvõi ajutise), Pangaga on tõesti 4 kuud ootamist, minul seda millegipärast polnud, sain kohe kõik asjad. Selleks, et endale elamis luba saada, pead olema vähemalt 1 kuu tööl käinud, maksad 50€ politseis ja mõne aja pärast tuleb vastus, kas siis positiivne

Mu enda S2 läks vedeliku nahka, kukkus ka paar korda kuid jäi terveks. Võtsin nüüd CAT B15, loodetavasti niipea uut telefoni hankima ei pea (psühho)

Ära hõiska midagi, töökaaslasel kukkus see cati klots kuidagi nii õnnetult, et klaas läks ämblikuks. Te muidu telefonide kaitseümbristest olete midagi kuulnud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära hõiska midagi

Kui mis tahes telefon nii kukub, et klaas löögi enda peale võtab, on asi suht ühene. Mul on kah see "Cati klots" aga siiani kõik okei kuigi lennanud küll ja küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kukkus kööginurgaistme pealt maha, kui krd läpaka juhet tõmbasin pistikust välja (N)

jaaaa, mulle meeldib mu N6303c - kas või pilbasteks aga ikka töötad (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkab üle viskama see e-värgendus. Nautilus laseb õhuaugust vedelikku läbi, sööb coile nagu segane, mitte mingit võimsust ei kannata. Vedelikud viskavad kiiresti üle. Liquad jms on ammu kappi ära unustatud. Õõõah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkab üle viskama see e-värgendus. Nautilus laseb õhuaugust vedelikku läbi, sööb coile nagu segane, mitte mingit võimsust ei kannata. Vedelikud viskavad kiiresti üle. Liquad jms on ammu kappi ära unustatud. Õõõah

Paistab, et RBA aeg on kätte jõudnud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta Kayfun ligi. Päevake õpid coile tegema ja sa ei taha enam näha ühtegi clearot. Luban seda! (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen samal meelel ja teel. Ootan oma nemesist ja kayfuni :)

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkab üle viskama see e-värgendus. Nautilus laseb õhuaugust vedelikku läbi, sööb coile nagu segane, mitte mingit võimsust ei kannata. Vedelikud viskavad kiiresti üle. Liquad jms on ammu kappi ära unustatud. Õõõah

Paistab, et RBA aeg on kätte jõudnud :)

Oi mitu korda mul sama tunne on olnud.

 

Tellisin ka fastechist russian 91% ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vahel sama tunne vedelike suhtes. Nagu kuradi eit tead (facep) Proovid ühte, siis teist jne jne ja lõppuks leppid mingisuguseg. Ja järgmine päev sama asi. Pole leidnud nö all day vedeliku

Edit: Ja Soome kuradi post ajab ka närvi kuna lihtsalt ei saada oma tööga hakkama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vahel sama tunne vedelike suhtes. Nagu kuradi eit tead (facep) Proovid ühte, siis teist jne jne ja lõppuks leppid mingisuguseg. Ja järgmine päev sama asi. Pole leidnud nö all day vedeliku

Edit: Ja Soome kuradi post ajab ka närvi kuna lihtsalt ei saada oma tööga hakkama :(

Tean inimest kes maitsed saatis lõpuks puu otsa ja mingi aeg tegi täitsa ilma igast maitseta kraami.

 

-- 19 Mär 2014 00:38 --

 

ma äkki ei oska, sp pole ka tellinud :roll:

krd kahtlane see traadi keeramine, kusagil algõpet ei jagata :lol:

*

Tegid nalja ma eeldan?... infi ja videosid on selle kohta rohkem kui vaja. See on tegelikult ülimalt lihtne ... ja kui ühe hea valmis saad siis võid selle otsas kuid tiksuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vahel sama tunne vedelike suhtes. Nagu kuradi eit tead (facep) Proovid ühte, siis teist jne jne ja lõppuks leppid mingisuguseg. Ja järgmine päev sama asi. Pole leidnud nö all day vedeliku

Edit: Ja Soome kuradi post ajab ka närvi kuna lihtsalt ei saada oma tööga hakkama :(

Itella koondas 500 töötajat.....mu post venib sammuti :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...