Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Mul vahel sama tunne vedelike suhtes. Nagu kuradi eit tead (facep) Proovid ühte, siis teist jne jne ja lõppuks leppid mingisuguseg. Ja järgmine päev sama asi. Pole leidnud nö all day vedeliku

Edit: Ja Soome kuradi post ajab ka närvi kuna lihtsalt ei saada oma tööga hakkama :(

Itella koondas 500 töötajat.....mu post venib sammuti :x
No kayfariga oli vapsee nii et 24h ja oligi kohal. Tundub et Soome ei saa selle SmartPostiga hakkama. Vend lasi saata naisel ipadi Soome ja haha ipad rändas mööda Soomet 1.5 nädalat kuni lõppuks käis ise järel kuskil pärap***es. Keegi ei viitsinud vaeva näha selle otsimisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tra, tuleb välja, et mu Nitecore laadija pesad on erinevad. Mängisin siin ühe 14500 akuga. Laadija väidab, et täis. Lükkad lutti, vilgutab punast, surmtühi seega. Miskit kolm-neli korda lasin edasi-tagasi. Tavaliselt kasutan ainult vasakut pesa. Pidin juba aku metsa viskama aga millegipärast lükkasin parempoolsesse pessa. Rebis kenasti nisa suhu ja laadis ära. No ma viimasel ajal nii mõnegi aku mahakandnud selle vasaku pesa diagnostika alusel. Tea, kust need akud nüüd üles leiaks....koi, nagu ma olen..... (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on nii igav... refreshin siin foorumit iga paari minuti tagant, uut midagi ei tule, väljaspool foorumit ka nii sita ilmaga väga midagi teha pole... tellitud dripper pole ka kohale jõudnud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on nii igav... refreshin siin foorumit iga paari minuti tagant, uut midagi ei tule, väljaspool foorumit ka nii sita ilmaga väga midagi teha pole... tellitud dripper pole ka kohale jõudnud...

 

Mine pese naabrimehe auto või köögiaken ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mechmodi ei suudeta juba teist nädalat posti panna, pisike hiinlane on pohmellis vist, et treimasina taha ei lasta.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hakkab üle viskama see e-värgendus. Nautilus laseb õhuaugust vedelikku läbi, sööb coile nagu segane, mitte mingit võimsust ei kannata. Vedelikud viskavad kiiresti üle. Liquad jms on ammu kappi ära unustatud. Õõõah

Paistab, et RBA aeg on kätte jõudnud :)

:D Täitsa võimalik. Ootan FT'st mingit, aga seda vist pole ja saadetakse hiljem järgi. 7.-ndal sai tellitud. Tegin just tellimuse svomesto'sse, aga ma arvan, et ma pettun ka selles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna oli maoopp ,tr .kõht valutab .elagu valuvairistid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on nii igav... refreshin siin foorumit iga paari minuti tagant, uut midagi ei tule, väljaspool foorumit ka nii sita ilmaga väga midagi teha pole... tellitud dripper pole ka kohale jõudnud...

 

Mine pese naabrimehe auto või köögiaken ära

Mingi vandenõu? elad lähikonnas ja loodad et sul pesen ? :D teiste heaks ma ei liiguta lillegi! Ei viitsi enda auto aknaidki pesta praegu ...

 

Käisin selveris, sattusin just smartposti laadimiseajaks... sõbrapoiss laadis... lubas mul pakkidekastid läbi sorteerida, ehk leian oma paki... kuraditki... ei tulnud mu pakikest... :(

 

Edit: joptvoimat, nüüd ajasid 125ml rummikoksi ka üle arvutilaua ja klaviatuuri... õnneks klaviatuur võttis enamuse kinni ja seinavahele pole jooksnud.... vähem koristada.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fb kujundust muudeti rsk (N)

 

 

viisin pätaka eelkooli, sõitsin tagasi koju. autoparklas vaatan kella, 8.02. Tuli meelde, et politseisse on bronnitud aeg 8.10. Auto käima, ahvikiirusel kesklinna, kell 8.10 astusin politsei uksest sisse. ootan ja ootan ja siis tuli meelde, et krt, homseks on hoopis aeg bronnitud (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt kättesaadavus nautiluse coilidele on ikka alla igasuguse arvestuse.

Spezz avab oma järgitulemisega poes alles peale kella 17:00 ja rohkem vist tallinnas miskit polegi.

Kui kellegil paari tutikat Nautiluse coili pakkuda, siis 372568kuuskuus538

 

Edit : TALLINNAAAAAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna oli maoopp ,tr .kõht valutab .elagu valuvairistid.

liiga palju sõid ja käisid magu vähendamas?
Seda jah,oli teine üleliigseks muutunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fb kujundust muudeti rsk (N)

 

 

viisin pätaka eelkooli, sõitsin tagasi koju. autoparklas vaatan kella, 8.02. Tuli meelde, et politseisse on bronnitud aeg 8.10. Auto käima, ahvikiirusel kesklinna, kell 8.10 astusin politsei uksest sisse. ootan ja ootan ja siis tuli meelde, et krt, homseks on hoopis aeg bronnitud (lamp)

iroonia oleks kiirustades trahvi saada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurk valus, nina kinni, fakk. eile magama minnes polnud shittagi viga :x

palavik ka otsa, selline 37,5c, rõve temp, oleks 38+, siis tunne palju parem.

 

Tyr, kell võiks 6 juba olla (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurk valus, nina kinni, fakk. eile magama minnes polnud shittagi viga :x

palavik ka otsa, selline 37,5c, rõve temp, oleks 38+, siis tunne palju parem.

 

Tyr, kell võiks 6 juba olla (kick)

Mis see 6 siis parem on? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

kurk valus, nina kinni, fakk. eile magama minnes polnud shittagi viga :x

palavik ka otsa, selline 37,5c, rõve temp, oleks 38+, siis tunne palju parem.

 

Tyr, kell võiks 6 juba olla (kick)

Mis see 6 siis parem on? :roll:
Süütu süüdlane hakkab Kanal 2 pealt :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) Digiboks käivit[t]ub juba ~20 minutit.

B) Kui ma üle pea inimpõlve pikkuse aja siinsesse jututuppa sisenen, siis seal tolgendavad ainult:

...1) identifitseermata lennumasin;

...2) rahvaintelligentsiagentuur;

...3) trigonomeetriline funktsioon.

Neist vastu ei tereta loomulikult keegi.

c) Vingu "b" kribamisel väikeseks faktikontrolliks guugeldamine algab taas "Kevadise pööripäeva" peale roppuse hüüatamisega, mis tuleb täna vist juba umbes kümnes selline intsident. Nitroglütseriin on käepärast.

d) Praeguseks on digiboks vi..u käinud juba oma 35 minutit. Panen puldist kinni ja uuesti käima. Tundub sama keiss. Siis vool tagant ja tagasi. Mis juhtub minutiga, sellest kirjutan juba päikeseliste sündmuste teemas.

e) Tõenäoliselt ei saada poolest aru, mille üle vingun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...