Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Pohmakas ei tähenda, et viina järgi haisesin ja see oli lõunal, kell 14.00 

 

Hambaauk tuikab, kopp ees juba vere sylitamisest  :twisted:

Keeda kummeliteed, loputa sellega suud, siis võta üks parajalt suur vatipall, kasta tee sisse ja suhu hambaauku ning lõuad kinni. Poole tunni pärast paned uue ja niikaua uuesti kui vatt puhtaks jääb. Selle aja peale peaks valu ka ära kaduma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin ise tartus tarkusehammast välja tõmbamas suvel. Alul anti mind nn. praktikandi kätte (päris kena tütarlaps oli ;) ) aga see ei saanud hakkama. Siis tuli tagantruumist aga ,,baba Maria,, välja.

Nädal aega kael valutas pärast, tunne, et rebib pea otsast :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hambaauk ei tuika enam, Pea tuikab, lõug nats kange, viskasin yhe apydan600mg kõhtu, eks varsti hakkab mõjuma 

Aga ausalt öeldes valmistusin hullemaks. 

2 tk on veel, aga neid ma vabatahtlikult eemaldada kyll ei lase. Väljas pole, aga horisontaalselt lamavad.eks kui valu hakkavad tegema, siis tuleb lasta eemaldada.

Hinnad on väga "meeldivad". See poisike oli veel odav, 65€. Need ylejäänud 2 lähevad ca 150€ per hammas, vähemalt hinnakirjas jäi silma selline summa.

Kuigi neid ehk õnnestub võibolla ka tasuta saada, haigekassa maksab. Aga see pole tänase päeva teema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hambaauk ei tuika enam, Pea tuikab, lõug nats kange, viskasin yhe apydan600mg kõhtu, eks varsti hakkab mõjuma 

Aga ausalt öeldes valmistusin hullemaks. 

2 tk on veel, aga neid ma vabatahtlikult eemaldada kyll ei lase. Väljas pole, aga horisontaalselt lamavad.eks kui valu hakkavad tegema, siis tuleb lasta eemaldada.

Hinnad on väga "meeldivad". See poisike oli veel odav, 65€. Need ylejäänud 2 lähevad ca 150€ per hammas, vähemalt hinnakirjas jäi silma selline summa.

Kuigi neid ehk õnnestub võibolla ka tasuta saada, haigekassa maksab. Aga see pole tänase päeva teema

 

Kaitsevägi peaks ju omadele hambad tasuta korda tegema? Kui ma nüüd muidugi õieti olen aru saanud, et sa selles valdkonnas oled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui asi nõuab erakorralist sekkumist, siis tehakse 5 jevroga korda. Aga kui enda lõbuks profülaktika jaoks tahad kikust lahti saada, siis pleki.

Vingun kah. Pea hakkab valutama :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

vingun, et Tartus pole teist nädalat 12mg VPG baasi kusagilt saada... niivõrd ära harjunud 12-ga, et 18mg-ne põletas maitsemeeled, ja nüüd jälle ei tunne maitset vedelikel  (kick)  (facep)  (facep)  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vingun, et Tartus pole teist nädalat 12mg VPG baasi kusagilt saada... niivõrd ära harjunud 12-ga, et 18mg-ne põletas maitsemeeled, ja nüüd jälle ei tunne maitset vedelikel  (kick)  (facep)  (facep)  (facep)

Miks sa ei sega, VPG 0mg on ju vabalt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd jah lahjendan, kahjuks kohe ei karganud pähe ja valasin mahlad 18mg-ga valmis. Arvasin, et mis seal siis ikka hullu, varem ju pikalt 18-ne peal olnud. Aga noh jah, mis teha, kui kohe ei laksa õiged asjad pähe... (ullike)   :arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on suus päevad, veritsen juba kolmandat päeva  (lamp)

 

Tyr, eile lõunal lõppesid päevad ära. Täna käisin hommikul hambaarsti juurest läbi, pani mulle mingi tampooni esmaspäeval peale targa hamba eemaldamist, ise veel ytles, et tavaliselt ylemistele ei pane.

No täna siis võttis selle ära, krd kinni oli ja loomulikult tõmbas haava laht. No fakk, oli vaja seda sinna toppida  :evil:

Ma vist kilo verd välja sylitanud ja alla neelanud. Shital pole veel  läinud, aga värvus saab huvitav olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta must nagu murjam ole. Vaat, et siis peldikus ei karjata, et ,,Moi ittu, ma vist sünnitasin neegri ,, (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtul lähed magama, voodis külili olles popsutad .. kisub kõrbekaks. Vaatad - vedelik otsas.

Hommikul unustad ja teed kena 10-sekundilise mahvi kuni kõlevad puuvillaebemed kurgus.

Kui õhtul otsas siis kalla juurde, on hommikul hooleta (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtul lähed magama, voodis külili olles popsutad .. kisub kõrbekaks. Vaatad - vedelik otsas.

Hommikul unustad ja teed kena 10-sekundilise mahvi kuni kõlevad puuvillaebemed kurgus.

Kui õhtul otsas siis kalla juurde, on hommikul hooleta (facep)

ära joo voodis!

ma jätan kallikese alati vannituppa, et hommikui teda nautida  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju sind bänniti ära!

Parem hilja kui mitte kunagi! (psühho)

Irw

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...